🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

ساختار سازى در تجارت

سلام به همه دوستان عزیز

میخواستم بدونم که ، اگر من بخوام همزمان رو سه یا چندین محصول کار کنم و یا کلا کار رو گسترش بدم طبیعتا وقت کافى براى پاسخگویى و توافق با همه مشتریان رو ندارم . بنابراین راهکار استفاده از نیرو ها هست و جهت انجام معاملات باید اطلاعات بانکى رو در اختیار داشته باشن و بنابراین احتمال فساد مالى میره بالا .

واس جلوگیرى از خطرات احتمالى چه چاره اى میشه اندیشید ؟ با تشکر

 

جدید سوال شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ در عمومی.
افزودن نظر
5 پاسخ(ها)

سلام

برای شروع کار، روی یک محصول کار کنیدو تمرکز داشته باشید تا بتوانید سریع تر به بازدهی لازم دست یابید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

با فرض سوال شما، میشه در ابتدا تصفیه با تامین کننده ها رو خودتون بر عهده بگیرین که نیاز نباشه اطلاعات برداشت از حسابتون رو به نیروها بدین. در ادامه و کار با نیروها، شناخت شما بیشتر میشه و متوجه میشین که به چه کسی و چه مقدار میشه اعتماد کرد و حسابی رو مخصوص این کار اختصاص میدین که کارهاش توسط اون نیرو انجام بشه.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
بهتر است در ابتدا با یک محصول خاص و جزئی شروع کنید و به مرور زمان محصولات همپوشان را اضافه کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
چون شما تازه دارید وارد تجارت میشید توصیه میشه که اول یک محصول رو انتخاب کنید اطلاعات و تجربه کافی را کسب نموده سپس اگر علاقه داشتید محصول های دیگر را هم کار کنید ولی اول از هرچیزی برای داشتن تجارت موفق ردی یک زمینه فعالیت داشته باشید تا زودتر به نتیجه دلخواه برسید و خدایی نکرده دلسرد نشوید

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
اینطور کاری که شما میخواهید انجام بدید تقریبا حکم دلالی رو داره و شما همش از این شاخه به اون شاخه میپرید و سود چندانی هم عایدتون نمیشه بهتر هست که در ابتدا حوزه تجارتتان رو روی محصولی متمرکز کنید که اون رو هم دوست داشته باشید و هم اینکه توانایی تامینش رو داشته باشید. اگر در تک محصول موفق شدید می تونید برای این حوزه از افراد مورد اعتماد استفاده کنید و خودتون کار روی حوزه دیگر رو شروع کنید ولی کارهای مالی هر حوزه رو در ابتدا خودتون انجام بدید که دغدغه ای بابت این موضوع نداشته باشید.بعد در طول مدت زمان می تونید از بین افرادی که استخدام کردید فرد مورد اعتماد رو پیدا کرده و کارهای مالی رو به اون بسپارید. و راحت تر تجارت کنید. انشا الله که موفق شوید.

فعال پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید