روش سنتی و جدید کسب و کار و تجارت

کدام یک از روش های سنتی و جدید کسب و کار و تجارت را، حتی در شرایط بحرانی، معقولانه تر می دانید؟

حرفه ای سوال شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در عمومی.
افزودن نظر
14 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

در فروش به روش سنتی اول باید حتما سرمایه داشته باشید تا بتونید کالایی که می خاید برای فروش روش کارکنید رو به مقدار زیاد انبار کنید پس علاوه بر سرمایه زیاد اولیه، نیاز به یک انبار بزرگ برای نگهداری اجناس خود دارید همچنین یک مغازه یا فروشگاه هم  برای عرضه محصولات خود در بازار دارید که هزینه های زیادی میطلبه و در این روش فروش تنها به افرادی که به شما حضوری مراجعه می کنن می فروشید اما کسانی که به طور مثال در شهرهای دیگر کشور هستند و به محصولات شما احتیاج دارند هیچ دسترسی ندارید و شما را نمی شناسند و از فرد دیگری خرید می کنند

اما در روش اینترنتی ، مشتری هر جای ایران که باشد شما را پیدا کرده و با شما تماس خواهد کرفت تنها با یک سرچ ساده در اینتترنت و به این شکل به تمام کشور و حتی دنیا می توانید محصول خودتون رو صادرات کنید و فقط محدود به یک منطقه هم نشید

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام وقت بخیر
تجارت بصورت سنتی محدودیت های زیادی داره که ازجمله اون محدودیت ها می‌توان به کوچک بودن جامعه هدفمون برای فروش و سرمایه بالا برای شروع به کار، اشاره نمود چون کسی ک بصورت سنتی می‌خواد تجارت کنه باید تولید و با انبار کنه تا بتونه بفروشه و از طرفی هم چون شناخته نیست قطعا مشتریای کمتری داره.
اما در تجارت بصورت مدرن این محدودیت ها وجود نداره و فرد تاجر بدون نیاز به سرمایه گذرای برای محصول میتونه تجارت کنه، با برند شدن روزانه مشتری داشته باشه و دیگه نگران انبار شدن جنس هاشم نیست چون فقط داره خرید و فروش میکنه.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام
دسترس پذیری درتجارت مهم ترین شاخصه بوده وهست. در تجارت سنتی وبا تکیه کردن به روشهای تبلیغاتی قدیمی شما محدود شدید  به جامعه کوچکی که در اون حضور دارید. اما در تجارت نوین وبا در دسترس بودن مشتری تفاوتی نداره شما کجا باشید یا در حال انجام چه کاری باشید. شما خودتون رو به تمامی افراد جامعه معرفی کردید و محدود به مکان یا شهر خاصی نشدید. پس تفاوت تجارت سنتی وتجارت مدرن بحث دسترس پذیری اون هست و جامعه هدف غیر قابل قیاس این دو نوع تجارت

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

از نظر من روش نوین کسب و کار خیلی بهتر از روش سنتی هستش…
زیرا دسترسی و استفاده از این شیوه در هر شرایطی امکان پذیر هست

جدید پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

روشی که بیشترین مخاطب را به نسبت هزینه کمتر داشته باشد، بیشترین تاثیر تبلیغات را خواهد داشت، البته در بازار سنتی به علت موجود بودن جنس اعتمادسازی ساده تر است ولی هزینه بیشتری دارد. چون به مکان و جنس موجود نیاز داریم.
اگر بتوانیم به صورت غیر حضوری اعتمادسازی کنیم، که این موضوعات در بخش مقالات این سایت به شکل کسترده توضیح داده شده است. هزینه و ریسک ضرر کردن بسیار کاهش کی باید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

روش جدید کسب و کار و تجارت. زیرا قطعا به مرور همون مزایایی که روش سنتی داره رو روش جدید بدست خواهد اورد اما برعکسش مصداق نداره مثلا روش سنتی یه حسنی که داره چون خرید و فروش به صورت حضوری انجام میشه و فروشنده و خریدار همو میبینن از اول اعتماد هر دو جلب میشه اما روش جدید  مشکلی که داره سختی جلب اعتماد مشتری در اولین خرید هست که اونهم به اسانی و بعد اولین خرید و فروش بین مشتری و خریدار بوجود میاد. اما در روش سنتی این مصداق نداره روش سنتی عیبی که داره محدود به مکان و منطقه ای خاصه و گستره جهانی نداره و خیلی خیلی سخت به شهرت جهانی میرسه.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام امروزه باوجود فضای مجازی روش های جدید معقولانه ترو همچنین دسترسی را درهر زمان و مکانی آسانتر کرده.

جدید پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

فروش از طریق سایت های اینترنتی معتبر و برگزیده در حال حاضر بهترین و عاقلانه ترین راه می باشد.

جدید پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

در روش سنتی شما محدود به ی سری افراد با درآمد های محدود هستید و خودتون رو در حصار زمان و مکان قرار میدین اما در کسب و کار الکترونی بال های شما برای پرواز در این مسیر آماده آزاده فقط کافیه خودتون بخواید کارو یاد بگیرید

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

قطعا روش های جدید کسب و کار و تجارت در بستر اینترنت هم معقولانه است و هم در شرایطی مثل الان شما رو کمتر دچار ضرر میکند و مسئله دیگر بازار فروش گسترده ای است که برای شما فراهم میکند.

فعال پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید