راهکارهای صادرات شیرینی خشک چگونه است و چه مراحلی را برای انجام این کار باید طی نمود،

پاسخ داده شده

راهکارهای صادرات شیرینی خشک چگونه است و چه مراحلی را برای انجام این کار باید طی نمود

فعال سوال شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در عمومی.
افزودن نظر
7 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

سلام
گام اول شناخت ظرفیتهای تولیدی داخل کشوره شما به عنوان یک صادر کننده باید از وضعیت صادرات محصول خودتون مطلع باشید مقاصد صادراتی ایران روباید بشناسید رقبای ایران رو در این کشور ها شناسایی کنید وعلاوه بر این از ظرفیتهای وارداتی تمامی کشور های منطقه مطلع باشید.
ازتمامی این امور رو به راحتی میتوانید با ارتباط گرقتن با یکی از مشاورین مطلع بشید.
ما در آراد برندینگ از طریق واحد تحقیق و آنالیز خودمون اطلاعات تمامی محصولات مورد نظر شما رودر اختیارتون قرار میدیم.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

برای ورود به تجارت و صادرات ابندا باید برندسازی کنید و با تبلیغات صحیح کاری کنید که مشتریان از سراسر جهان با شما تماس بگیرند.
همچنین برای صادرات مواردی از جمله کاتالوگ، کمپانی پروفایل، پکینگ لیست و غیره لازم است تا مشتری شما را یک شرکت بزرگ ببیند و به شما اعتماد کند.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

در سایت آراد مطالب آموزشی مختص این سوال به صورت جامع پاسخ داده شده دوست عزیز

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

اول باید مکان مناسبی یا جایگاه ثابتی برای معرفی خود ایجاد کرد.و توجه بازار داخلی را بخود جلب کرد و خودرابه مشتریان معرفی نمود .برند سازی ،پروانه وزارت بهداشت، ثبت کالا، ،پرسنل افراد مورد نیاز ،بعد با مشاوران و متخصصان این امر که برای صادرات کدوم کشورها متقاضی داره .ماندگاری محصول تولید شده بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد.معرفی خود از طریق مجازی برای شناخت بیشتر مشتر یان داخلی و خارجی اقدام نمود .

فعال پاسخ داده شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام هر محصولی ظرفیت صادراتی داره از این نظر نگران نباشید شما به راحتی با ارتباط با مشاورین میتونید راهنمایی لازم رو بگیرید همه چیز به شما بستگی داره و گرنه صادرات هر محصول که دارای مجوز قانونی باشه امکان پذیره

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب

ابتدا برندسازی خودتون رو شروع و تقویت کنید و سپس حوزه و بازار هدف خودتون رو مشخص کنید و با توجه به اون تمام ظرفیت های در این زمینه رو به کار بگیرید. پیشنهاد بنده اینه که مقاله زیر رو مطاله بفرمایید:

https://aradbranding.com/%d8%b5%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%b4%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa/

مشاور پاسخ داده شده در ۲۲ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

با شناختن بازار و ظرفیت تولید در داخل و نیاز و ظرفیت خارج کشور و شناخت رقیبان در این زمینه و ارتباط با مشاورین آراد تجارت را شروع کنید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۷ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید