نحوه صادرات کالا با سرمایه کم چگونه است؟

در پاسخ به ایران ماندن یا مهاجرت عده ای گفتند صادر کننده باشید و بمانید و پر سود است، حال ما سرمایه ی آنچنانی نداریم،شما بگویید چگونه صادر کننده باشیم؟
ایده های غیر صادرکننده بودن و پرسودتون رو بیان کنید

با تشکر

جدید سوال شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در صادرات.
افزودن نظر
19 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

اگر به دنبال سود و درآمد هستید باید تجارت کنید. افراد ثروتمند همیشه از مسیر خرید و فروش کالا به درآمد های بالا دست یافته اند. برخی هم خدماتی در وسعت جهانی یا حتی ایران ایجاد کردند و به واسطه آن ثروتمند شدند.

روش های پرسود دیگر که تجارتی در آن صورت نگیرد نیاز به پارتی و رانت و … دارد که همگی به نوعی دزدی به شمار می رود و ما این مدل بدست آوردن مال را توصیه نمی کنیم.

البته مشاغلی چون بازیگری درجه یک و فوتبالیست درجه ۱ و پزشک فوق تخصص و … هم هستند که این ها هم درآمد بالایی دارند ولی به نسبت تجار کشور هیچ هستند و درآمد آنها قابل مقایسه نیست. این گونه مشاغل به نسبت سایر مشاغل چون کارمندی بله یقینا درآمد بالایی دارند ولی به نسبت تاجران هیچ هستند.

اگر شما هم می خواهید ثروتمند شوید باید به تجارت روی آورید.

اما از کجا سرمایه جور کنیم؟

اگر حاضر به سرمایه گذاری هستید حتما آشناهایتان کمک بگیرید. پدر و مادرتان هم می توانند به شما کمک کنند. برخی نیز با فروش کالایی یا زمینی یا حتی طلا و خودرو این سرمایه لازم رو جور می کنند و برخی دیگر از دیگران قرض می گیرند.

ولی اگر کسی را ندارید که به شما کمک کند پس مهاجرت کردن هم بی معناست چراکه آن هم سرمایه می خواهد و خودتان گفتید که کسی حاضر به کمک نیست لذا نمی توانید مهاجرت کنید.

اما چگونه کسی که هیچ سرمایه ای ندارد می تواند تجارت کند؟

حداقل پول لازم برای حضور در تجارت از طریق اینترنت یا همان تجارت الکترونیک، یک میلیون تومان است. به ۱ میلیون تومان دیگر سرمایه نمیشود گفت. سرمایه برای حضور در شیوه تجارت سنتی حداقل ۵۰۰ میلیون تومان است ولی از طریق مجازی با یک میلیون تومان هم می شود و بهتر است که ساختارهایی را داشته باشید و از افراد با تجربه نیز کمک بگیرید که اگر بخواهید برندسازی کنید برای تجارت داخلی حدود ۵ الی ۲۰ میلیون سرمایه نیاز هست و برای صادرات و برندسازی جهانی حدود ۲۰ الی ۱۰۰ میلیون.

این تفاوت قیمت بستگی به حوزه کاری شما برای تجارت و بازارهای جهانی دارد و ساختار هایی که نیاز هست برای برندسازی داشته باشید.

در هر حال کسی که بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند و کسی که نخواهد آن کار را انجام دهد، بهانه اش را پیدا می کند.

حال تصمیم خودتان را بگیرید…

 

مدیر ارشد پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب

اگر شما سرمایه لازم برای مهاجرت رو دارید چراداخل کشور نمونید و اون رو برای صادرات هزینه نکنید؟
همیشه کاری رو انجام بدید که نفعتون در اون باشه ، وقتی مهاجرت کنید در ابتدای امر هزینه زیادی نیازه و سپس در اونجا هم هزینه های خورد وخوراک و پوشاک و رفت آمد بسیار بالاست و همینطور پیداکردن شغل مناسبی در اونجا که زمان بره 
اما با استارت صادرات و سفارش پک زیرساخت صادراتی شما می تونید در کشور خودتون کنار هموطنانتون بمونید نه اینکه به غربت برید و اینحا مشتریان خارجی پیداکنید و بهشون بفروشید و سود بسیار زیادی رو به دست بیارید

با تفکر، مسیر درست و راهنمایی مطمئن خیلی راحت میتوان‌ ثروتمند شد

 
مشاور پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام

دوست عزیز خیلی افراد بودند که با اراد شروع کردند و با کمترین سرمایه الان جزء صادرات کنندگان هستند شما باید  شرایط خود را دقیق برای یکی از مشاوران مجموعه توضیح دهید تا پلن مربوط به شما برایتان بچینند و کار را شروع کنید.

ما این جمله را همیشه تو ذهن داریم اگر کسی در مسیر تجارت قرار بگیرد حتی اگر پیاده در این مسیر حرکت کند هم به نتیجه خواهد رسید اما زمانش طولانی تر می شود پس در مسیر درست تجارت قرار بگیرید و از راهنمایی مشاوران شرکت هم استفاده کنید چون اگر در مسیری راهنما نداشته باشید شبیه این است که در جاده تاریکی در حال حرکت هستید.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام

اگر واقعا قصدتون پولدار شدن باشه باید شروع کنید. تقریبا تمام کسانی که با آراد شروع کردند از صفر و بدون سرمایه شروع کردن.
بهتره شروع کنید. با همون میزان سرمایه ای که دارید شروع کنید و نترسید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام
یک نکته کلیدی رو به شما دوست عزیز وهمچنین تمامی دوستانی که همراه ما هستند عرض میکنم.
در زمانی که همه مردم کاری روتایید میکنند شما از اون کار دوری کنید و زمانی که کاری رو خواستید انجام بدید همه مخالف بودن بدونید حتما دارید کار درست رو انجام میدید.
به وضعیت جامعه وقتی نگاه میکنیم میبینیم اکثریتی که ما ازشون حرف میزنیم در فقر به سر میبرن و از شرایط زندگیشون ناراضی هستند.
و اما پاسخ به سوال شما
برای رسیدن به ثروت قطعا باید شغلی داشت و وقتی مشاغل رو بررسی میکنیم به شغل های زیادی میرسیم اما در نهایت به چند شغل محدود میشیم و مشاهده میکنیم اثر ثروت جامعه در اختیار عده کمی از افراد جامعه س
شغل این افراد رو وقتی بررسی میکنیم به دو گروه تولید کنندگان یا کارخونه دارها وهمچنین تاجران میرسیم
انتخاب های ما محدود شد به دو شغل
اما در شغل کارخونه داری یه شاخصه وجود داره که مانع بزرگی واسه اینه که هرکسی بتونه وارد این شغل بشه و اون هم میزان سرمایه هنگفت واسه شروع کاره پس این گزینه روحذف میکنیم وبه تجارت میرسیم اینجا سوال واسه شما پیش میاد که تجارت مگر سرمایه نمیخواد؟ پاسخ ما به این سوال خیر هست.
واسه این که بتونید استدلال ما روبشنوید کافیه با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید.
تجارت تنها ایده ما واسه ثروتمند شدن نه تنها شما بلکه تمامی افراده جامعه س
حالا اگرشما ایده ای جز این دارید خوشحال میشیم اون رودراختیار علاقه مندان بزارید و ما هم واسه شما آرزوی موفقیت میکنیم.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

ما ایده ای غیر از تجارت و صادرات برای ثروتمند شدن نمی شناسیم.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

بنظر من بر اساس میزان سرمایه ای که داریم  باید برند ییابی کنیم …. مهم نیست که چه برندی و چه نوع کالایی رو  در ذهن مون انتخاب کردین مهم کیفیت نوع کالای انتخابی و  تقاضایی هست که بازار برای اون کالا  ایجاد کرده و نیازمند به وارد کنند و صادر کننده است

جدید پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

با سلام و وقت بخیر، همون هزینه ای که قراره برای خارج رفتن صرف بشه میشه تو کار تجارت و صادرات به عنوان پیش زمینه صادرات در نظر گرفته بشه و مقدمات رشد عقلی و اقتصادی را اینگونه فراهم نمود‌.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

نباید گفت بدون سرمایه چون لااقل برای سایتها و کارهای مربوط به اینها یه پولی داده میشه

فعال پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام

اگه برنامه ها و آموزش ها و مطالب سایت رو دنبال کنید، میتونین ببینین که با سرمایه کم، شما هم می تونین تجارت خودتون رو هم در بازار داخل و هم خارجی شروع کنید و سودهای خوبی هم به دست بیارید. کافیه ترس خودتون رو کنار بذارین و خلاف جهت حرکت جامعه، حرکت کنید.

مشاور پاسخ داده شده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید