تولید محتوا

عصر همگی بخیر

برام سوال پیش اومده ک بعضی دوستان میگن هر روز محتوا تولید ن و رو سایتت بزار

این به چ معنی هست؟ مثلا من تو کار پخش سینی چوبی هستم

و داخل سایتم ویژگی همه سینی ها رو گذاشتم

خب بعدشم باید چ محتوایی تولید کنم؟ این تولید محتوایی ک میگید خب ی حدی داره و باید تکراری محتوا تولید کنیم؟

افزودن نظر
8 پاسخ(ها)

تولیدمحتوا بایدبطور منظم ومستمر روی سایت قراربگیره واینکه شما میگید من ویژگیهای محصولمو نوشتم فقط کافی نیست تولیدمحتوا درواقع بازی با کلمات وجملات که باید بتونید باهمون کلمات بازم محتواهای بیشتری تولیدکنید بهتره فیلمهای آموزشی تولیدمحتوا وسئو ۲۰۲۰استادزیارکلایی رو مشاهده کنید مثلا میتونید انواع سینی چوبی-قیمت سینی چوبی-ساخت سینی چوبی-مواد تشکیل دهنده سینی چوبی-سینی چوبی پایه دار -سینی چوبی دسته دار وهزاران موضوع دیگه مربوط به محصولتون رو براش تولیدمحتوا کنید فقط کافیه باکلمات بازی کنید

فعال پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

با سلام.. شما باید روی همه ی کلیدواژها کار کنین و کاری بکنید که تو همه ی سرچ های مشتریان شما در اولین صفحه باشید.. منظور از محتوا همون مقاله هست شما میتونید هر سینی چوبی رو که دارید از نظر چنس و رنگ و ویژگی و بازار فروش و نوع چوب و… بررسی کنید و در هر مقاله یک کلیدواژه را کار کنید.. قرار نیست که مشتریان همه مقاله های سایت شما را به ترتیب بخوانندپس میتوانید مطالب را بدون کپی بازگو کنید در مقالات دیگرتان منتهی هر دفعه با یک کلیدواژه.. امیدوارم براتون مفید باشه نظرم

جدید پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام

تولید محتوی بحث مفصلی است.

به طور خلاصه، هر حوزه کلید واژه هایی دارد که بایستی در این کلیدواژه ها در صفحات ابتدایی گوگل باشیم تا توسط مشتریان دیده شویم و تماس داشته باشیم.

تواتر محتوی، تعداد کلید واژه حوزه و فعالیت سایر رقبا در اینترنت و … کمیت و کیفیت تولید محتوی لازم را تعیین می کند.

با مشاور فنی خود در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

درود وقت بخیر

 

آموزش های مربوط به تولید محتوا در سایت آراد برندینگ موجود هست. سعی کنید فیلم ها را ببینید تا نگرش شما تغییر کند و راحت تر بتوانید محتوا تولید و درج کنید.

 

سالم باشید و پولدار

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام

هر اطلاعاتی در مورد محصول دارین رو میتونین با ترکیب جملات تبدیل به یک محتوا کنین و فقط محتوا نباید تکراری باشه و این در اموزشهای تولید محتوا کاملا اموزش داده شده. از اطلاعاتی که از اینترنت و شبکه های مجازی و تامین کننده و مشتری در طول کار بدست میارین میتونین تولید محتوا انجام بدین.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام خدا قوت، اگر از تکراری بودن مطالب می ترسید این کار را به آراد واگذار کنید، چون افراد مختلفی تولبد محتوا را انجام می دهند و بنابراین تکراری نمی شود.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام
در هر حوزه می توان محتواهای بسیار زیادی را تولید کرد و محدودیتی وجود ندارد. برای جلوگیری از تکراری شدن محتواها می توانید آن را به تیم فنی آراد بسپارید.

مشاور پاسخ داده شده 1 روز قبل.
افزودن نظر

سلام

فقط در خصوص ویژگی ها نیاز نیست بنویسین. میتونین در خصوص روش های تجارت، نحوه صادرات و فروش و … هم بنویسید.

مشاور پاسخ داده شده 1 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید