تجارت اینترنتی بدون سرمایه چگونه امکان پذیر است؟

تجارت دیگر به روش های قدیمی و سنتی پاسخگوی کسب موفقیت نمی باشد.
امروزه با پیشرفت جوامع تجارت اینترنتی جایگزین تجارت سنتی و قدیمی شده است.
اما آیا شروع تجارت اینترنتی بدون سرمایه امکان پذیر است؟ از چه طریقی؟

مشاور سوال شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ در عمومی.
افزودن نظر
21 پاسخ(ها)

امروزه وقتی صحبت از تجارت و صادرات می شود فرد با خود فکر می کند برای اینکه محصولی بخرد و بفروشد در بازار داخل بیش از ده ها میلیون و در بازار های صادراتی بیشد صدها میلیون تومان سرمایه نیاز است.

اگر به اتاق های بازرگانی شهر های مختلف و بویژه اتاق بازرگانی تهران مراجعه کنید و حرف از تجارت بدون سرمایه بزنید قطعا مورد تمسخر قرار خواهید گرفت. زیرا هنوز تفکرات در مورد تجارت و نیز صادرات به روش های مدرن رشد نکرده است.

ما در آرادبرندینگ تمام صحبتمان این است که بدون داشتن سرمایه ای برای خرید محصول می توان تجارت نمود. ما به شما توصیه می کنیم از سرمایه تامین کننده و مشتریانتان در تجارت بهره ببرید.

اگر برندسازی کنید مشتریان و تامین کننده ها شما را فعال بزرگی در زمینه تجارت خواهند دید. حال وقتی بزرگ دیده میشوید روزانه تعداد تماس زیادی از طرف مشتریان خواهید داشت.

وقتی با مشتریان زیادی روزانه صحبت می کنید می توانید از تعدادی از آن ها پول نقد دریافت کنید و محصول را برایشان خرید و ارسال کنید.

این یک تجارت موفق است که بدون داشتن سرمایه انجام می شود.  تجربه آرادبرندینگ در این سالها نشان داده است که تمامی اقشار جامعه با هر سنی که دارند و با هر میزان از سرمایه ای که دارند می توانند وارد تجارت شده و ظرف مدت بسیار اندکی به درآمد های خوبی برسند.

مشاور پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

بله
با وجود آراد میتوان اینگونه تجارت را با هزینه کم آغاز کرد..
با وجود اساتید محترم این مجموعه و مخصوصا جناب رییس و راهنمایی های درست این مجموعه و قرار گرفتن در راه درست میتوان تجارت را با سرمایه کم آغاز کرد وما خداوند را شاکر هستیم که این سبب های عزیز را در کنار ما قرار داد تا ما علاوه بر تجارت خیلی چیز ها رو از آنها یاد بگیریم

فعال پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.

منظور از هزینه کم چقدره؟!

در ۱۲ آبان ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

برای شروع تجارت به صورت سنتی نیاز به سرمایه اولیه ی هنگفتی داریم اما با روشی که آراد انتخاب کرده و تجارت را در بستر اینترنت وبا این ابزار انجام میدهد باعث می شود هزینه اولیه کاهش پیدا کند و نیاز به سرمایه اولیه نباشد. یکی از موارد دیگری که باعث می شود تا نیاز به سرمایه اولیه نباشد این است که در این روش نیاز به انبار کردن جنس و خرید آن وجود ندارد.

فعال پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

تجارت الکترونیک نیازی به نیروی انسانی زیاد، انبارگردانی، هزینه‌ی توزیع کالا و ضرر و زیانی ندارد. به همان اندازه که ابتکار و نوآوری به خرج بدهید به سود می‌رسید. کسب‌وکار تجارت آنلاین از تنش و نگرانی کمتری برخوردار است. اما برای بالا بردن شانس موفقیت مشاوره را فراموش نکنید. مشاوره‌ی خوب علاوه بر اینکه در ارتقاء سایت شما مؤثر است می‌تواند کسب‌وکار شمارا در اوج حفظ کند.

فعال پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

با استفاده از تکنولوژی روز و روش های گسترده ای که این بستر پهناور در اختیار آحاد مردم قرار داده می توان با تزریق خلاقیت از آن به نحو احسنت بهره مند شد

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

در روشی گه آراد به ما آوزش می دهد می توان بدون نیاز به سرمایه و به راحتی از طریق برندسازی وارد دنیای تجارت و صادرات شد.

مشاور پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

در چند سال آینده این امر فراگیر خواهد شد که تجارت و داد و ستد ها فقط از طریق اینترنت و فضای مجازی انجام میشود.
برای تجارت سنتی شما باید هزینه های زیادی صرف کارگران و محیطی برای نگهداری محصولات خود کنید اما تجارت اینترنتی را می شود با سرمایه ای کم مدیریت کرد و یک فضای همیشگی برای محصولات خود داشته باشید.

فعال پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام
بله می توان بدون اینکه سرمایه گذاری کلان کرد وارد تجارت الکترونیکی شد فقط کافیست به جای سرمایه گذاری های کلان و بیهوده از راه درست ان وارد شوید تا به هدفتان برسید شرکت ارادبرندینگ راه درست را بوسیله اساتید و مشاوران حرفه ای که در این زمینه دارد به شما نشان داده و با برنامه ریزی دقیق در تمام مراحل این راه شما را همراهی می کنند.

فعال پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

با برندسازی دقیق و درستی که آراد برندینگ در زمینه تجارت برای شما ایجاد میکند. و با ایجاد پارامترهای اعتمادسازی در سایت به راحتی از مشتری پول میگیرد. و قبل از آن باید ذهنیت خودرا تغییر داد.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

باسلام ووقت بخیر

با کمترین میلغ هر کسی با هر شغلی وبا هر میزان سرمایه وتحصیل میتواند وارد این عرصه شود وبه تجارت خود ادامه دهد.
شرکت آراد برندینگ  به شما توصیه می کنیم از سرمایه تامین کننده و مشتریانتان در تجارت بهره ببرید تا بتوانید در تجارت سود های خوبی کنید .

حرفه ای پاسخ داده شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید