🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

برای صادرات چمدانی زعفران در کشور دیگه چجوری مشتری تضمینی و معتبر پیدا کنم… و مراحل اخذ مجوز ها در ایران چگونه است

سلام

جدید سوال شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ در صادرات.
افزودن نظر
8 پاسخ(ها)

سلام،تا جایی که بنده اطلاع دارم صادرات چمدانی مورد تایید آرادی ها نیست،زعفران به علت اینکه در بازارهای جهانی شناخته شده هست،رقابت زیادی در آن وجود دارد و قیمت جهانی مشخصی دارد وحاشیه سود آن کم است.از طرفی با انتخاب کالایی که قابلیت صادرات خوبی دارد و تهیه سایتها و زیر ساختهای تجاری مناسب صادرات و یا بازار داخلی میتوانید مشتریان تضمینی و واقعی از طریق سایتها داشته باشید.
هر مسافرمیتواندطبق بخشنامه های گمرکی مقدار مشخصی زعفران با خود حمل کند که بیشتر از آن توسط ماموران کشور مربوطه ضبط میشود و انجام آن به صلاح نیست،عده ای از افراد هم که با درخواست مشتری در کشور مربوطه مواجه شده اند از طریق پیله وران وعده ای از مرزنشینان با امتیاز مربوطه که مجوز حمل مقدار ناچیزی از کالا را دارند این انتقال محصول را انجام میدهند که باز ریسک خود را دارد و سود ناچیز آن ارزش این عمل را می کاهد،پس بهتر است ایده صادرات چمدانی که به ذهن همه افراد میرسد را کنار بگذارید و به سطح بالاتری از تجارت فکر کنید،ان شاالله

فعال پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

تجارت چمدانی نمی تواند برای شما درآمدزایی دائمی داشته باشد. بلکه شما هر سری یک چمدان باید بردارید و بروید و بفروشین و بیایید. حالا با فرض این که هر سری هم سود کنید. در ماه چند چمدان می توانید ببرید؟

شما باید روشی برای تجارت انتخاب کنید که همیشه مشتری داشته باشید و با کمترین انرژی، بیشترین بازدهی را داشته باشید.

پیشنهاد می کنم تجارت با روش آراد را تجربه کنید تا شیرینی آن را بچشید، مطمئنم دیگر هیچ وقت به دنبال این روش های حقیرانه نخواهید رفت

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام

تجارت چمدانی کم کم کارایی خود را از دست داده و با وجود روش های کارآمد تر، می توان بدون نیاز به سفر، مشتری دائمی از سراسر جهان داشته باشید.

فعلا فکر تجارت چمدانی را نکنید و مدتی با یکی از مشاوران آراد در تماس باشید.

ان شا الله با آشنایی به روش تجاری گروه آرادبرندینگ، درآمد ده ها برابر را بدون ریسک و سختی سفرهای دائمی و در برخی موارد ناموفق تجربه نمایید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
در وضعیت کنونی اقتصاد تجارت چمدانی توصیه نمیشود. و شما باید به فکر سود زیاد باشید. در حوزه زعفران نیز به دلیل رقابت بسیار شدید که وجود داره خیلی سخت می تونید جایگاه بگیرید بنابراین بهتره که با یکی از مشاورین تماس بگیرید و ایشان شما را راهنمایی میکنند که چه حوزه ای را برای تجارت انتخاب کنید که بتونید در اون موفق شوی.

فعال پاسخ داده شده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

تا جایی که اطلاع دارم در هر سفر و به ازای هر گذرنامه تا سقف ۱۰۰ گرم زعفران قابل خروج از کشور هست؛ به این دلیل روش مناسبی برای تجارت پایدار به شمار نمی رود.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۲ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
روش آراد کاملا متفاوت است و با صادرات چمدانی نمی توانید پیشرفت چندانی داشته باشید. بهتر است از روشی استفاده کنید که بتوانید صادرات را در مبالغ و حجم های بالا انجام دهید و در حوزه خود برند شوید.

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۲ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام
تجارت چمدانی تجارت مناسبی نمی باشد
شما باید تجارت الکترونیک را داشته باشید تا از سودی که کسب می کنید مطمئن باشید

حرفه ای پاسخ داده شده در ۱۴ مرداد ۱۳۹۹.
افزودن نظر

سلام و عرض ادب ما چند سال هست در زمینه تخصصی و حرفه ای زعفران در استانبول و آنتالیا فعالیت داریم

همکاری با شما افتخاری برای ما خواهد بود.

واتس آپ ۰۹۱۵۷۷۸۸۴۱۸

جدید پاسخ داده شده 3 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید