بدشانسی

سلام ی سوال خارج از زمینه تجاری داشتم گفتم بپرسم شاید تجربه ای داشته باشین 

به نظر شما چرا نزدیک دو ساله دست به طلا هم بزنم خاک میشه وارد هر کاری میشم آخرش هیچه تلاش میکنم ادامه میدم اما بازم هیچ حتی اگه کار خوبی هم باشه من وارد بشم تمومه ؟ واقعا خسته شدم

افزودن نظر
14 پاسخ(ها)

سلام غصه نخور چون من هم همین طورم

فعال پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

درود وقت بخیر

 

  1. انجام دادن یک کار بدون تفکر و آینده نگری و بر اساس احساسات
  2. نداشتن راهنمای مجرب و باهوش
  3. عدم مشورت با کسانی که آینده نگر و پخته هستند
  4. عدم استمرار و ادامه در مسیری که انتخاب کردید
  5. زود ناامید شدن
  6. عدم توکل بر خداوند
  7. داشتن دید و نگرش منفی

 

شانس به هیچ عنوان وجود خارجی ندارد و تمام نتایجی که انسان می گیرد بستگی به توکل بر خدا، تلاش، پشتکار و هوش انسان دارد.

 

سالم باشید و پولدار

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

همکارگرامی چیزی بنام شانس وجودنداره همه چیز درذهن انسان شکل میگیره شما باگفتن جملات منفی اتفاقات منفی بیشتری به زندگی خودتون دعوت میکنید پس بهتره باامید وخوشبینی و انرژی مثبت پیش برید وباتلاش وایمان به خدا قدم بردارید قطعا موفق خواهیدشد سعی کنید باورهای خودتون رواصلاح کنید باافرادشادوموفق وثروتمند بیشترمعاشرت کنید بخاطر کوچکترین موفقیت خودتون شکرگزاری کنید وازاخبار وانسانهای منفی دوری کنید وروی کسب وکارخودتون تمرکز کنید قطعا شماهم به موفقیت میرسید تلاش شما باید بااحساس خوب و انرژی مثبت باشه تا نتیجه بگیرید ازشکست ها نترسید وبه حرفهای مشاوران خوب گوش کنیدواجراکنیدتا شماهم نتیجه مطلوبی بگیرید

فعال پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

این صفحه از سخنرانی های رئیس آراد رو بخونین، قطعا بد شانسی وجود نداره:

https://aradexport.com/tag/%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D8%AF/

فعال پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام از این شاخه به اون شاخه پریدن باعث میشه تجارب خوبی که بدست اوردین رو نتونین ازش درست استفاده کنین. سعی کنین به کاری که به دارمدش ایمان دارین رو با تمام وجود براش وقت بگذارین وهیچ وقت مایوس نشین. قطعا هر کاری بالا پایین داره و در لحظه ای که فکرشم نمیکنین ممکنه تجارتتون گل کنه. در زمنیه اراد هم بررسی کنین کجای کار مشکل داشته همون مشکلو حلش کنین و به امید خدا به نتایج خوبی برسین چون راه درسته شاید روشتون اشکال داره که نتونستین به نتیجه خوبی برسین.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

با سلام واحترام
وقتی آدم با بدبینی به دنیا نگاه میکنه همه چیز سیاهه درصورتی که زندگی از همه رنگ داره
من خودمم گاهی دلسرد میشم ولی وقتی حرفای دوستان موفق رو میبینم دوباره امید در دلم جوانه میزند میدونم اونا برای دلخوش کردن الکی این حرفا رو نمیزنن شما هم دیدتون رو تغییر بدین انشاءالله زندگی روی خوشش رو به زودی به شما هم نشون میده
موفق باشین

فعال پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام

خداوند به ما بدون این که کاری کنیم نعمتی می دهد، اگر قدردان باشیم و شکر کنیم، یا حداقل کفران نعمت نکنیم، در حد تلاش خود توفیقاتی به دست می آوریم.

به نظر من این مشکل ریشه در نگرش شما دارد و شما هر طور خدا و جهان را برداشت کنید، واقعا به همان شکل می بینید.

احتمالا مرتب به خود انرژی منفی می دهید که در این کار هم …

با مشاوران آراد ارتباط موثر بگیرید و حداقل یکسال طبق راهنمایی های ایشان کارها را جلو ببرید، ان شا الله به خاک هم دست بزنید طلا شود.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام
چون ما اکثرا ادم هایی بودیم ک از این شاخه ب اون شاخه پریدیم و موفق نشدیم.این باور در ما شکل گرفته که این بار هم در شغل تجارت موفق نمیشیم.شما رو درک میکنم چون این باور درون من هم است.ولی باید سعی کنیم تغییرش بدیم .زندگی نامه آرادی هایی ک‌موفق شدن و بیشتر مطالعه کنیم.سعی کنیم با آرامش بیشتری مسیر آراد و طی کنیم و مطمئن باشیم این بار دیگه موفق میشیم💪

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام
این که به نتیجه نمی رسید یا فکر می کنید راهها بسته شده است و نهایتا احساس ناامیدی می کنید.
به این دلیل است که هنوز در مسیر حرکت نمی کنید . به مسیری که در آن به طور روزمره طی طریق می کنید دقت کنید حتی الامکان افعال و افکار خود را یادداشت کنید و در خلوت خود بنشینید و فکر کنید و ببینید کدام رفتارهای خود را نمی پسندید و بدون تعارف کدام رفتار شما هست که انجام آن به طور مداوم و در طی زمان برای عدم موفقیت یک انسان کافی است چرا که در مسیر صحیح این احوالات روانی برای انسان رخ نمی دهد.

نتیجه حرکت در مسیر صحیح موفقیت و آرامش و رضایت و امیدواری است.
زمانی که صحبت ها را مبنی بر تغییر خود را از آراد می شنویم و متوجه نادرستی باوری یا افعال و افکاری در خود می شویم نباید کبرورزی و جبهه گیری کنیم یا بی دلیل به زمان های دیگر تغییر خود را موکول کنیم بلکه باید بدون اتلاف وقت و مقاومت در قبال حقیقت به تغییر شخصیت و شرایط و باور خود بپردازیم .
بدیهی است که شکست های مکرر باعث کاهش اعتماد به نفس می شود اما در بیشتر موارد شکستی به وجود نمی اید مگر قواعدی شکسته شده باشد یا بی احتیاطی انجام شده باشد یا در اثر تک روی و نداشتن راهنما و مشاور یا عمل نکردن به آموزش ها و سفارشات به مسیر نادرست لغزش پیدا کنیم .
دوری از عوامل ایجاد ناارامی داشتن خلوت و عبادت بطور روزانه و مداومت بر آن و اجتناب از عوامل بهم زننده تمرکز و بازدارنده از رشد و تعقل و تفکر . کنار گذاشتن دنباله روی از افراد بی هدف و دارای شخصیت چندپارچه و معاشرت و همفکری و دنباله روی از افراد موفق و با هدف و فعال می تواند به شما کمگ کند که پیوسته امیدوار و موفق و با آرامش و رضایت باطنی باشید.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

سلام وقت بخیر، به نظرم فکر منفی و اطرافیان منفی تاثیرگذارتر هستند تا کلمه بدشانسی، در تجارت هر چه بیشتر تلاش کنی قطعا موفق تر خواهی بود و ربطی به شانس ندارد.

حرفه ای پاسخ داده شده 2 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید