🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

صفرتا۱۰۰ شروع صادرات و انتخاب محصول

مراحل شروع صادرات

اولین مرحله در صادرات انتخاب محصول است.

با توجه به علاقه و سلیقه و نگرانی خودتان میتوانید محصول مورنظر را انتخاب کنید.

قدم بعدی در صادرات انتخاب کردن و مشخص کردن پلن است.

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

چطور بدون سرمایه می توان مشتری داشت و فروش کرد؟

مشتری ها اکنون برای خرید پیش پرداخت و پول می دهند باهمین پول میتوان کالا را خرید و معامله را انجام داد.

باید کالایی را انتخاب کرد که به هزینه و سرمایه کمتری نیاز دارد و سود معامله بیشتر است.

مثلا مشتری که بخواهد ۶۰هزار دلار به شما پرداخت کند خیلی راحت تر از مشتری است که می خواهد یک میلیون دلار به شما پرداخت کند همچنین معامله را برای شما آسان تر می کند ، هزینه تبلیغات کمتری می خواهد و اعتماد سازی کمتری می خواهد.

 محصول برای ورود به بازار صادراتی چقدر هزینه دارد؟

کمترین هزینه ای که بخواهیم برای صادرات به کشوری مثل عمارات که نزدیک به کشور ما است به پول الان ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان است.

حتی ممکن است مثلا شما به مسکو بروید و هزینه زیادی کنید که شاااید در آنجا معامله ای انجام شود اما مسیر ما اینطور نیست از ۲۰ تا۳۰ میلیون تومان هزینه تبلیغات شروع میشود تا بستگی به کالای مورد نظر دارد و درحداقل معاملات به شما نتیجه را می دهد.

صادرات چقدر زمان میبرد؟

زمینه ای را فراهم میکنیم تا مشتریانی که دنبال آن محصول هستند به سراغ شما آیند از طرفی برای شما زیرساخت هایی فراهم میکنیم و همزمان روی شبکه های اجتماعی شما کار می شود و عکاسی و واقعی سازی شما را برای مشتری انجام می دهیم.

همزمان به چالش ها و مشکل هایی که بر میخورید به شما مشاوره می دهیم.

ما به شما کمک میکنیم که قدم به قدم در این مسیر پیشرفت داشته باشید.

حداقل زمان جهت رسیدن به نتیجه در این روش شش ماه است از زمان شروع بین ۹۰ تا ۱۰۰ روز طول می کشد تا اولین سیگنال ها از مشتری برای شما ارسال شود و بعد از آن وارد هزینه فرصت نیز می شوید البته باید توجه داشته باشید تا اولین معامله ها را انجام ندهید به موضوع کاملا تسلط پیدا نمیکنید، دو الی سه معامله که انجام شود روند رشد شما پلکانی می شود.

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها