🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

روش های افزایش فروش در مغازه داری

شغل های مغازه داری جدید

معمولا در شغل های مغازه داری افراد به دنبال کسب و کار هستند و هدف اصلی درآمدی به صورت مستقل با طول عمری بیشتر است.

فرآیند ایجاد سوپر مارکت های جدید سرعت زیادی دارد و بنابراین نمی توان گفت که شغل مناسبی است یا خیر.

فرآیند های تجارت

امروزه فرآیند های تجارت و تاجر شدن بهتر از مغازه داری است زیرا دارای سودآوری بیشتری است و از این راه می توان بهتر کسب درآمد کرد.

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

برای مغازده داری حداقل هزینه مورد نیاز بین ۵۰ تا۱۰۰میلیون است در حای که برای شروع تجارت میتوان با کمتر از اینها در بازار داخلی کار کرد و به مرور پیشرفت نمود فقط باید دانست از چه مسیری شروع کرد و پیش رفت.

سوال های مورد توجه برای شروع تجارت این است که از خود می پرسید: از کجا و چگونه جنس بخرم؟چگونه مشتری جذب کنم؟سرمایه برای خرید جنس را از کجا بیاورم؟

ولی آرادبرندینگ سالهاست که در این زمینه کار میکند و به افراد تازه کار کمک میکند تا مسیر خود را بدون تجهیرات و امکانات و سرمایه پایین، انتخاب کنند پس میتوانید با کوچکترین حرکت ها بزرگترین نتیجه هارا بگیرید.

 

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها