🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

اصول تحویل کالای صادراتی

تحویل کالای صادراتی

افراد در مناطق غربی، شمالی و جنوبی کشور که منابع آبی بهتری دارند به راحتی می توانند از این استعداد منطقه ای و جغرافیایی که وجود دارد استفاده کنند.

ماهی بهترین محصول مورد معامله

ماهی ها چه به صورت آبزیان و چه به صورت صید شده از مهم ترین ممحصولات مورد معامله در جهان امروز است.

ایران به عنوان صادرکننده ای در این زمینه عددی حدود ۴۰۰ میلیون دلار صادرات از ماهی مختلف مانند خاویار ،قزل آلا،ماهی های پرورشی و همچنین ماهی های صید مختلف و میگو و ماهی های خاص و…. دارد.

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

سهمیه ایران در صادرات ماهی

عدد۴۰۰میلیون دلار در مقابل ۱۱۰ میلیار دلار یک دویستم هم کمتر میشود یعنی سهمیه ما نیم در سطح هم نیست.

همین باعث کاهش فرصت ما می شود.

مزیت های ایران برای پرورش ماهی

در مناطق غربی ما به دلیل اینکه جریان های آبی تازه و خنک زیار است در پرورش ماهی های آبزی مانند قزل آلا به راحنی می توانند کارکنند که اکنون تولیدکنندگان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما صادرات بیشتر به بازار های عراق است و بازارهای دور دنیا را مورد توجه قرار نداده اند.

درحالیکه ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده های قزل آلا در دنیا مطرح است که ۲۵درصد تولید قزل آلا در اختیار ایران قرار می گیرد.

رشد و توسعه صادرات ماهی

یک بازار بسیار بزرگ تقریبا بیشتر از دو برابر صادرات نفتی کشور ما در حوزه ماهی ها وجود دارد پس بهتر است نگرش را تغییر بدهیم و فقط به محصولات تکراری فکرنکنیم.

 

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها