🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

لیست مشتریان صادرات بلور

درآمد بلور

حوزه بلور حوزه ای پر مصرف با تنوع بالا است و دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور ماست.

کاربرد شیشه و بلور

شیشه و بلور در بخش های مصرفی و تزئینی و استفاده به عنوان کالای لوکس خواستار متقاضیان زیادی شده است و افراد فروشنده و تولیدکننده از ظرفیت آن استفاده نمایند.

از آنجا که شیشه متریال اول بلور محسوب می شود، فراوانی و قابل دسترس بودن مواد اولیه آن باعث شده که مزیتی برای صنعتش محسوب شود.

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

بزرگترین تولیدکنندگان کریستال

تهران ، قزوین ، مرکزی ، همدان ، خراسان رضوی ، اصفهان ، یزد و زنجان از ظرفیت های این محصول استفاده می کنند و جز بزرگترین تولید کنندگان این محصول محسوب می شوند.

اگر کشور های واردکننده بلور را در قاره آسیا مورد بررسی قرار بدهیم متوجه می شویم که بسیاری از کشور ها سالانه حدود ۲میلیارد دلار نسبت به کریستال واردات دارند.

در آراد برندینگ به شما کمک می شود تا ظرفیت های محصولات مختلف را بشناسید و برای شروع کار بهره ببرید.

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها