🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

چگونگی شروع صادرات و تجارت

اصول تجارت

ما با معرفی اصل های تجارت در فرایند های مختلف وارد جزئیات می شویم و هر اصل ، نحوه و شایط را برای شما مشخص میکنیم و با توجه به همین اصل ها هر کالا و محصولی که باشد، میتوانید نتیجه دریافت کنید.

تجارت ۳اصل دارد:

۱:زیاد دیده شدن.۲:نتیجه اعتماد سازی مشتری.۳:قیمت

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

مهم کالا و حوزه مورد فعالیت شما نیست ، شما با هرکالایی میتوانید سود و فروش خوبی داشته باشید و دیده شوید،زیاد دیده شدن باعث جلب اعتماد بیشتر مشتری ها می شود.

نتیجه اعتماد سازی مشتری

عامل و نتیجه اعتماد سازی مشتری این است که فرد برای انتخاب دو برند ، برندی را انتخاب میکند که بهتر است و به آن اعتماد بیشتری داردحتی اگر هزینه بالاتری پرداخت کند به آن برند اطمینان دارد.

نکته قابل توجه این است اگر شما زیاد دیده شوید و موجب جذب اعتماد مشتری های بیشتری شوید ، قیمت خیلی مطرح نمی شود یعنی تمام این موارد را با زیاد دیده شدن میتوان پوشش داد اما خب هزینه ها بیشتر میشود بنابراین قیمت را میتوان با اعتماد بالا برو و سود بیشتری به دست آورد.

 

 

 

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها