🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

چگونه حضوری بسیار موفق در نمایشگاه های تجاری داشته باشیم؟

حضور در نمایشگاه تجاری

نمایشگاه ها به دو دلیل در جهان برگزار می شود: دلیل اول که مرسوم تر است و بیشتر انجام می شود برای بیان آخرین تکنولوژی ها است و فقط برای معرفی استفاده می شود.

دلیل دوم برای فروش است.

یک سری از کشور های ضعیف مانند هند و ایران وقتی در یک نمایشگاه شرکت میکنیم دلیل  ما این است که در آنجا یک غرفه بگیریم و ارزان ترین حالتش با زشت ترین دکور ممکن پر از جنس و کالا کنیم و با خوشحالی بفروشیم ، این یک روشی است که سال ها دارد انجام میشود.

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

ایرادات شرکت در نمایشگاه

شرکت در نمایشگاه یک زمانی شاید خوب بود ولی اکنون چند ایراد دارد.

ایراد اول:هزینه بار. با توجه به تفاوت ریال و دلار و هزینه های بالایی که برای ما تعریف می شود  الان در یک نمایشگاه در کشور قطر هم بخواهیم شرکت کنیم ممکن است ۷۰،۸۰ میلیون هزینه داشته باشد.

کسانی که در نمایشگاه ها شرکت می کنند همه به اتفاق یک نظر را دارند ،نمایشگاه هزینه دارد و جواب نمی دهد و کمتر احتمال دارد که جواب بگیرید.

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها