🔹 آرادبرندینگ هر روز به قید قرعه به یک نفر از کاربران سایت خود یک میلیون تومان هدیه می دهد.
🔸 کافیست بعد از مطالعه دقیق مقاله زیر به سوالی که در انتهای آن آمده پاسخ درست بدهید تا برنده خوش شانس ما باشید.

آشنایی با ظرفیت های صادراتی عمان

ظرفیت صادرات در عمان

شرطی که دولت عمان میذارد این است که ۱۵درصد از کارکنان شما باید عمانی باشند تا مالیاتی هم دریافت نکنند.

یعنی علاوه بر ایرانی ها ، عمانی هم در دفتر شما باشد.

از سال دهم تا پانزدهم ۲۵درصد از نیروهای شما باید عمانی باشد و از سال پانزدهم تا بیستم۲۵درصد و از سال بیستم تا بیست و پنجم ۵۰ درصد .

خیلی از مردم گمان می کنند میزان تلاش است که مهمترین شاخص ثروت است از اینرو در زندگی اقتصادی خود از صبح تا شب می دوند اما غافلند از آنکه مهمتر از میزان تلاش مسیریست که انسان در آن تلاش می کند. مسیر تلاش همان پتانسیل بالقوه ایست که در شغل ها وجود دارد. اکثر شغل هایی که مردم انتخاب می کنند هیچ آینده اقتصادی ندارد و هر چقدر هم که در آنها انرژی بگذاری به درآمد بالایی نمی رسی. کارمندی و کارگری و بسیاری از مشاغل خدماتی بخش زیادی از تلاش های مردم را شامل شده و این مسیرها محلی برای رشد اقتصادی ندارد. این موضوع از سالیان سال تا کنون همینگونه بوده و تا زمانی که مردم به این نتیجه برسند که مسیر شغلشان را عوض کنند در مشکل خواهند بود. کمی بر روی مسیرهای شغلی تجارت و صادرات بیشتر فکر کنید و آنجاست که در خواهید یافت این مسیرها با تلاش بسیار کمتر و زمان و انرژی پایین تر سودهای بالاتری به شما خواهد داد.

حقوق کارگران در عمان

حقوق کارگران در ایران چیزی بین ماهی ۲ تا ۳ میلیون است ولی در عمان چیزی بین ۹ تا ۱۰ میلیون می باشد ، فقط حقوق کارگر ساده نه متخصص!

هزینه زندگی عادی در عمان

در ایران یک خانواده ۲الی۳نفره تقریبا ماهی ۳ تا ۵ میلیون خرج دارند درحالی که در عمان چیزی نزدیک به ۱۲میلیون خرج می شود.پس هزینه های زندگی در عمان نسبت به ایران بالاتر است.

عمان یکی از کشور های عالی برای صادرات ایران است.

هزینه های تولید در ایران

محصولاتی که به کارگر و سوخت ایرانی نیاز دارد، محصولی که مواد اولیه آن در ایران تولید می شود چیزهای عالی هستند که کشورهای دیگر به آن نیاز دارند و از آنجا که پول عمانی ها ارزشمند است و درنتیجه هردوطرف خوشحال هستیم ولی باید تبلیغ کردن محصولات خود را یاد بگیریم.

✅ سوال یک میلیون تومانی 1 بهمن:

چرا با وجود تلاش زیادی که ایرانی ها برای کار و اقتصاد انجام می دهند اکثرشان در وضعیت ضعیف مالی به سر می برند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها