۷ پیشنهاد ویژه برای افزایش درآمد + فیلم

از دیرباز در ایران شغل های مختلف و متعددی وجود داشته، شغل هایی که عمدتا در بستر کشاورزی بوده و با گذشت زمان این مشاغل ارتقا پیدا کرده و به تولید و ساخت دستگاه های مختلف کشاورزی رسیده یا به فرآوری و تولیدات محصولات جدید از محصولات کشاورزی شده است برای مثال محصول کشاورزی پنبه در کارخانه تبدیل به نخ و پوشاک شده است.

راه حل های افزایش درآمد در ایران

برای اینکه بتوانید درآمد تان را در ایران افزایش دهید پیشنهاداتی به اختصار ذکر می کنیم

۱- از دام حقوق ثابت فرار کنید.

۲- مشکلات تان را بر روی کاغذ بنویسید و در مقابل آن چند راه کار بگذارید.

۳- ارتباط با افراد ثروتمند و موفق برقرار کنید.

۴- کسب در آمد جزء اولویت های روزانه و هفتگی تان باشد.

۵- بهانه جویی و دلیل تراشی را از عادات زندگی تان حذف کنید.

۶- میزان ساعات کاری خودتان را افزایش دهید.

۷- مسیر شغلی خودتان را تغییر دهید.

از دام حقوق ثابت فرار کنید

از گذشته تا به امروز به ما گفته اند درس بخوانید تا بتوانید در شرکتی مشغول به کار شوید و یک درآمد کم اما ثابت داشته باشید.

از گذشته همیشه به ما گفته اند حقوق کارمندی آب باریکه ایی هست که قطع نمی شود، متاسفانه به ما نگفته اند که شما به جای این آب باریکه ای حقوق کارمندی می توانید درآمدی مثل دریای خروشان داشته باشید و شما می توانید حامل روزی و برکات افراد بسیاری باشید که افراد زیادی از شما بهره مند شوند.

حقوقی کارمندی مثل آن است که انسان دست خودش را در کنار نهری که آب شیرین و گوارا دارد، بسته باشد و دیگران قطره قطره به او آب دهند.

آیا شما اشرف مخلوفات شده اید تا با یک حقوق ثابت کارمندی در یک ماه زندگی کنید؟!
چرا شما باید حداقل شش روز در هفته از صبح تا شب کار کنید تا یک حقوق چند میلیونی داشته باشید؟! که این حقوق پاسخ گوی تمام نیازهای زندگی شما نیست.
آیا شما نمی توانید مثل بقیه افراد جامعه یا مردم سایر کشورها منزل خوب، ماشین خارجی، سفر و تفریحات عالی داشته باشید؟!
به شما توصیه می کنم خلوتی با خودتان داشته باشید توانمندی هایتان را ارزیابی کنید و میزان درآمدتان در ماه را هدف گذاری کنید.
کافی است خودتان را پیدا کنید، مطمئن باشید تک تک شما در هر شرایط اجتماعی که باشید و در هر کجای ایران که زندگی کنید اگر خودتان را از دام حقوق ثابت فراری دهید و به دنبال کسب و کار باشید موفق می شوید
کسب و کار راه های مختلفی دارد مطمئن باشید اگر ذهن تان را از حقوق ثابت خالی کنید، دریچه ذهن شما به روی کارهای دیگر باز می شود و می توانید در آن کارها به موفقیت قابل توجه ایی برسید.

یادداشت برداری مشکلات به همراه راه حل های آن

هر انسانی در مسیر موفقیت با مشکلاتی مواجه می شود که گاهی این مشکلات مانع رسیدن انسان به موفقیت می شوند.
بعضی انسان ها اراده ضعیفی دارند که این اراده ضعیف مانع از شروع حرکت برای موفقیت شان می شود.
بعضی افراد در شروع کار پر قدرت و با انرژی هستند اما در ادامه مسیر کم می آورند و قادر به طی کردن مسیر موفقیت نیستند.
یک سری از افراد در مسیر موفقیت دچار حاشیه های مختلفی می شوند.
هر فردی به احوال خودش آگاه تر از سایر افراد می باشد لذا هر کسی باید شخصا به بررسی مشکلاتش بپردازد و مهم ترین مشکلش را یادداشت برداری کنید و برای رفع این مشکل از افراد قوی تر از خودش مشاوره و راهنمایی بگیرد؛ سپس روزانه به راه حل های مشکلاتش که نوشته است عمل کند، بعد از گذشت مدت زمانی مشکلش برطرف می شود.

ارتباط با افراد ثروتمند و موفق

روان شناسان می گویند هر انسانی از طریق دوستان و اطرافیانش شناخته می شود.
شما باید میزان خالص درآمد افرادی که به صورت روزمره با آن ها در ارتباط هستید را بررسی کنید، معمولا افرادی که ما با آن ها سر و کار داریم درآمد ماهیانه آن ها به بیش از سه میلیون نمی رسد؛ اگر شما بخواهید بین این افراد باشید یقینا ذهن شما هم روی همین مبلغ متمرکز می شود و این باعث می شود که شما همیشه درآمد متوسط داشته باشید.

 ویژگی مشترک افراد با درآمد کم

همه انسان هایی که درآمد کمی دارند در یک موضوع با هم مشترک هستند و آن موضوع سرکوب کردن خواسته ها و آرزوهای مادی زندگی شان می باشد یعنی افراد چون درآمد کمی دارند دیگر آرزوی داشتن یک منزل مجلل هزار متری در بالا شهر یا آرزوی داشتن یک ماشین خارجی یا آرزوی سفرهای خارجی نمی کنند.
زمانی که از آن ها پرسیده می شود آرزوهای شما چیست؟ دقیقا به همین سه مورد اشاره می کنند اما با حسرت می گویند من با این درآمد پایین تا آخر عمرم هم تلاش کنم به هیچ کدام از این موارد نمی توانم برسم.
اگر شما هم می خواهید مثل این افراد باشید که آرزوهای خودتان را سرکوب کنید با دیدگاه و ذهنیت آن ها زندگی کنید و افکار آن ها را پیشه راه خودتان کنید اما اگر می خواهید دنیای فراتر از این افراد را تجربه کنید باید دوستان ثروتمند که در عمل روشن فکرند انتخاب کنید و با آن ها معاشرت کنید تا بالاخره روزی شما هم مثل آن ها ثروتمند شوید.

تاثیر دوستی با ثروتمندان

زمانی که شما دوستان ثروتمندی داشته باشید که اقتصاددانان و تجار خوبی هم باشند و با این افراد نشست و برخاست کنید بعد از مدت کوتاه چند ماهه متوجه تاثیر رفتار آن ها در خودتان می شوید و می بینید که آن ها الگوی رفتاری و شخصیتی شما شده اند.

اولویت قرار دادن کسب درآمد روزانه و هفتگی

یک سری از افراد در راه اندازی کسب و کار امروز را به فردا واگذار می کنند و زمانی که علت را از آن ها جویا می شوی می گویند در حال فکر کردن روی کسب و کارمان هستیم و گاهی این فکر کردن چندین ماه به طول می انجامد.

برای اینکه به کسب و کار و درآمد روزانه تان اهمیت بدهید باید تمامی مخارج تان در طول یک هفته و یک ماه را یادداشت کنید و پس انداز هم داشته باشید و به سمت اهدافی که در نظر گرفته اید حرکت کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ