۴ راز ناگفته در کسب و کارهای اینترنتی پرسود

کسب و کارهای اینترنتی یکی از روش های کسب درآمد است که امروزه بیشتر از قبل رواج پیدا کرده است.کسانی که برای اولین بار با سیستم آراد برندینگ آشنا می‌شوند و در حال بررسی این موضوع هستند که آیا کار با ما را شروع کنند یا نه، معمولا این سوال در ذهن‌شان شکل می‌گیرد که آیا کسی از اینترنت خرید می‌کند و آیا اعتماد لازم برای خرید کردن، در فضای اینترنت وجود دارد؟

درآمدزایی از اینترنت

کسب و کارهای اینترنتی موفق در ایران

می‌توانیم از بُعد تجربی ثابت کنیم که تجارت از راه اینترنت ممکن است. آراد برندینگ تا امروز بیش از هفت هزار سایت راه‌اندازی کرده، در هزار حوزه تجاری کار کرده و فعالان تجاری آراد در حوزه‌های مختلفی درآمد کسب می‌کنند.
مثلا یکی از تاجران آرادی می‌گفت: جمع دریافتی‌های من در سال ۹۷ بیش از چهار میلیارد تومان بوده است. پس می‌توانید ببینید افراد زیادی سال‌هاست از اینترنت پول درمی‌آورند.

علاوه بر این، می‌توانیم به غیر از آراد، برندهای دیگری را هم مطرح کنیم که درآمد خوبی دارند و این ادعا را ثابت کنیم که می‌‌شود از اینترنت پول درآورد؛ مثلا برند دیجی‌کالا سال‌هاست در فضای نت پول درمی‌آورد و به خوبی رشد کرده است.

استاد شعبانی
راز ناگفته در کسب و کار اینترنتی
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

نقش اینترنت در اقتصاد جهان

آمارهایی رسمی جهانی می‌گوید بیش از ۲۵ درصد اتفاقات اقتصادی در فضای اینترنت رخ می‌دهد.
شاید در نگاه اول بگویید ایران در این زمینه ضعیف است و اینترنت در کشور ما جایگاه بالایی ندارد، بنابراین این آمارها درباره ایران صدق نمی‌کند. ولی بر خلاف تصور عمومی شما، میانگین مصرف اینترنت در کشور ما دو برابر میانگین مصرف عمومی در جهان است.
بنابراین مقدار استفاده از اینترنت در کشور ما بالاست و اینترنت در زندگی ما جایگاه پررنگ‌تری دارد. در نتیجه می‌توانیم آن آمار ۲۵ درصدی را به ایران هم تسری بدهیم و ثابت کنیم که شما در فضای اینترنت ایران هم می‌توانید پول دربیاورید.

نقش اینترنت در اقتصاد جهان

کاربرد اینترنت در تجارت

مسئله دیگری که باعث ابهام شما درباره روش کاری آراد برندینگ می‌شود این است که از مدل کاری ما شناخت کافی ندارید.

تصور شما از کار کردن در فضای اینترنت این است که ما می‌خواهیم سایتی شبیه دیجی‌کالا راه‌اندازی کنیم، در آن کالاهایی را بفروشیم و از مشتری پول بگیریم. در حالی که ما اصلا چنین هدفی نداریم، بلکه از اینترنت و سایت‌های خود فقط برای این استفاده می‌کنیم که مشتری با ما آشنا شود و تماس بگیرد.

بعد با استفاده از روش‌های خاص خودمان و ساختاری که در تمام کشور داریم و همچنین با به‌کارگیری روش‌های تجارت سنتی مثل جلسات حضوری، ارسال نمونه و امثال آن، کاری می‌کنیم که مشتری بتواند به‌راحتی اعتماد کند و پول بدهد.

آیا کسب درآمد از اینترنت واقعیت دارد؟

این تفکر را که در اینترنت پولی نیست، به کل دور بریزید.
اگر با مدل کاری ما آشنا شوید، متوجه می‌شوید که به‌راحتی می‌توانید در معاملات خود از مشتری‌ها پول بگیرید، آن هم نه معاملات کوچک ده یا بیست میلیون تومانی، من از معاملاتی صحبت می‌کنم که فقط با یک معامله بتوانید صدها میلیون تومان پول بگیرید.
بنابراین درآمد یک میلیون یا دو میلیون تومانی مدنظر ما نیست که گمان کنید با یک سایت فروشگاهی هم می‌توان به چنین مبالغی رسید.

برای رفع دغدغه‌هایتان، با سیستم آراد برندینگ آشنا شوید و ساختار ما را ببینید، تا متوجه شوید که چرا ما راحت و زیاد پول درمی‌آوریم.

امیدوارم کسانی که فکر می‌کردند نمی‌توان در اینترنت پول درآورد، با همین دلایل منطقی ساده قانع شده باشند که حداقل یک بار حضوری ما را ببینند یا حداقل با ما ارتباط برقرار کنند.
چون این دلایل، یعنی آمارها، نمونه‌هایی از کسب و کارهای موفق اینترنتی -اعم از نمونه‌های آرادی و غیرآرادی- به شما ثابت می‌کند که به‌راحتی می‌توان در فضای اینترنت پول درآورد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. محمد مقدم
  محمد مقدم گفته:

  با سلام
  با توجه به رقابت تنگا تنگ در زمینه صادرات کالا شما کالا و مشتری که خریدار باشد معرفی کنید و در سود حاصل شریک شوید.
  با تشکر

  پاسخ
  • ادمین
   ادمین گفته:

   سلام. ممنون از پیشنهاد شما. پیشنهاد شما مورد استقبال قرار نگرفت و تایید نشد.
   دلیل: قبلا این طرح پیاده شد و افراد اعلام می کردند که سود می دهیم و وقتی سودها زیاد شد از پرداخت سود ممانعت می نمودند.

   پاسخ