💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

کارگروه آراد برندینگ و مسیر تجارت

شنبه است، ما یک پنجشنبه خیلی خوب را پشت سر گذاشتیم برای همین دوباره حالمان خوب است، انرژیمان خوب است و داریم هفته را خوب شروع می­کنیم. پنجشنبه هفته قبل جلسه را داشتیم ولی هفته قبلش که جلسه را برگزار نکرده بودیم شاید بعد از ۴ ماه، ما اولین پنجشنبه­ای بود که جلسه نداشتیم، یک کمی حالمان بد شده بود و خوشحال هستیم که داریم دوباره جلساتمان را برگزار می­کنیم. ما تمام پنجشنبه­ها را هستیم مگر این که اتفاق نادری بیفتد و گرنه قطعاً جلسات پنجشنبه برگزار می­شود، خیلی جلسات خوبی است.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

یک دوستی داشتم جلسه هفته قبل او را دیدم می­گفت: جلسات پنجشنبه شما خیلی خوب است. با دوست خودش آمده بود و به دوستش می­گفت جلسات پنجشنبه را بیا، خیلی خوب است، خیلی انرژی دارند، خوش می­گذرد. از جلسات پنجشنبه حتماً استفاده کنید. ما تقریباً همه جلسات را هستیم، اصلاً این فرصت را از دست ندهید. یکی از بچه­هایی که پنجشنبه­ها می­آید در اینستاگرام به من پیام داده بود و می­گفت چرا از نتایج آرادی­ها نمی­گویید شما که دارید جواب می­گیرید، چرا کم در کانالتان صحبت می­کنید؟ چون حرف است. حرف از موفقیت را خیلی­ها در ایران دارند می­زنند. متأسفانه قبلاً فقط نتورکرها بودند که کلمه موفقیت را خراب می­کردند الان یک سری دکتر و مهندس هم آمدند که دارند این کارها را انجام می­دهند، دارند موفقیت را خراب می­کنند.

من هر چقدر در کانالم از موفقیت صحبت کنم تا نبینید فقط شنیدید. فاصله حرف تا عمل فقط ۴ انگشت است، از شنیدن تا دیدن. پس ما مثل همیشه رفتار می­کنیم. می­گوییم می­توانیم، می­گوییم می­شود، می­گوییم پولدار هستیم، می­خواهید مطمئن شوید پنجشنبه بیائید. یک روز بیائید تا دفتر ما ببینید و بعد استارت بزنید و بعد شروع به کار بکنید. واقعاً باورم این است، واقعاً رزومه­ام این است، واقعاً توانمندیم این است که هر کسی که می­خواهد پولدار بشود بتواند پولدار بشود.

یعنی ما نمی­گوییم همه ایران پولدار می­شوند ولی یک چیزی را مطمئن هستیم که هر کسی که بخواهد پولدار بشود ما می­توانیم کاری بکنیم که پولدار بشود. سرمایه می­خواهد؟ نه. تخصص می­خواهد؟ نه. کار خاصی باید بکند؟ نه. یک دوستی رفته روی سن و برگشته و گفته روزی ۱۶ ساعت کار کنید. نه، از این خبرها نیست. روزی ۸ ساعت کار کنید و پولدار بشوید. نه قرار است تراکتور باشید و نه قرار است استیو جابز باشید. یک آدم معمولی باشید که باهوش دارید رفتار می­کنید و پولدار بشوید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

اخذ کارگروه آراد برندینگ

از پنجشنبه فاصله بگیریم و بیائیم به شنبه. یک بحثی آمده در کانال ما تحت عنوان کارگروه . بعضی از دوستان برایشان سوال است که این چیست؟ برای گسترش فعالیت آراد برندینگ داریم کارگروه می­دهیم، یک چیز کاملاً طبیعی است. اگر می­خواهید اطلاعات بیشتر کسب کنید به آن شماره­ای که قرار داده شده پیام بدهید، بچه ­های دفتر مرکزی با شما تماس می­گیرند و شما را راهنمایی می­کنند. هرچند توضیحات در کانال هم قرار گرفته و تقریباً می­توانید متوجه شوید که داریم به چه صورت فعالیت می­کنیم؟

یک فرصت، یک ظرفیت و یک مسیر است که در آن دو تا اتفاق برایتان بیفتد:

۱- پول در بیاورید.

۲- از آنجایی که خودتان یک فعال اقتصادی هستید یک مسیر داشته باشید با فعالان اقتصادی شهرتان صحبت بکنید، وارد جمع­های بزرگ شهرتان بشوید.

می­گویند اگر می­خواهید پولدار بشوید حتماً اول دوستان­تان را پولدار انتخاب کنید. شما میانگین ۵ نفر اصلی اطرافتان می­شوید. پس بیائید با این مسیر، وارد پولدارهای شهرتان، کارخانه­دارها و فعالان اقتصادی بشوید تا بتوانید دوستان خوبی را برای خودتان انتخاب کنید. پس یک ظرفیت و یک بستری برای شما وجود دارد تحت عنوان کارگروه آراد برندینگ. اگر دوست داشتید از این مسیر هم استفاده کنید.

تقریباً اقتصادمان در ثبات است. یکی دو تا از بخش­های اقتصاد مانده که آن­ها هم آرام بشوند اقتصاد آرام می­شود. همان پیش بینی که از قبل کرده بودم، آخر ۹۷ خوب تمام می­شود. دلار به ثبات رسیده، یک کم دیگر کاهش قیمت در طلا و سکه خواهیم داشت. احتمالاً یک تکان خیلی خوب به بازار خودرو و موبایل وارد می­شود و اگر این اتفاقات بیفتد کل بازار یک افتی می­کند و یک آرامش بیشتری پیدا می­کند. شما کاری به اقتصاد کلان نداشته باشید، هیچ تأثیر منفی قرار نیست روی شما بگذارد و به یک ثباتی خواهد رسید.

پس کارهایتان را پیش ببرید، خودتان را آماده کنید برای پول در آوردن. مسیرهای اقتصادی آرام شد، دیگر آن سروصداها تمام است، همه چیز گران شدن­ها تمام است و بازار دارد به سمتی پیش می­رود که تمام کسانی که به عنوان تاجر داشتند فعالیت می­کردند بازار را در دست بگیرند.

پس اصلاً فرصت­ها را از دست ندهید و سعی کنید به راحتی پولدار بشوید. یک چیزی را باور کنید برای پولدار شدن نه قرار است شما استیو جابز باشید و نه قرار است تراکتور باشید که روزی ۱۸ ساعت کار بکنید. شما روزی ۸ ساعت کار بکنید، روزی ۶ ساعت کار بکنید ولی باهوش و درست کار بکنید.

یک جمله معروفی هست که می­گوید: «آن­هایی که عرق می­ریزند پولدار نمی­شوند، آن­هایی که پولدار شدند عرق نریختند». پس بروید  پولدار بشوید، باهوش باشید.

موفق و مؤید باشید. هفته خوبی داشته باشید. یا علی. خدانگهدار.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ