🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

چگونه در تجارت موفق باشیم؟

چگونه و با چه شرایطی می‌توانیم کالا را بفرستیم که مشکلات یا قوانینی که ممکن است برای دیگران وجود داشته باشد، برای ما به وجود نیاید؟ البته قرار نیست ما کار خلافی بکنیم، قرار است در تجارت خلاقیت به خرج بدهیم.
مثلا اگر می‌گویم باید کاری کنید که در فرایندهای تجاری خود مزیت‌هایی به دست بیاورید، این کار باید با قدری فکر کردن باشد.
این فکر کردن کمک می‌کند که شخص تاجر موفقی شود و حتی ممکن است به جایی برسد که رقیبش از او جنس بخرد.
بسیاری اوقات رقبایم از من جنس می‌خریدند. چرا من به آن‌ها جنس می‌فروختم؟ چون بلد بودم، در ارائه سرویس‌ها به‌گونه‌ای بازی می‌کردم و سرویسی می‌دادم که نمی‌توانستند آن را از کارخانه‌ها بگیرند، بنابراین از من می‌گرفتند. فقط باید فکر کرد، اما غیر از فکر کردن چه کار دیگری می‌توان کرد؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

موفقیت در تجارت

دوستی داشتم که با محصول خاصی کار می‌کرد. فرض کنید این محصول نوعی ساعت است. می‌گفت: من دیدم بسته‌بندی این محصول فقط از یک جعبه و یک پلاستیک تشکیل شده و چیز خاصی ندارد که بگویم مهم است. من هم به تأمین‌کننده‌ام گفتم: این ساعت‌ها را بدون جعبه به من بده.
بسته‌بندی ساعت که چیز خاصی ندارد، یک کارتن معمولی است و می‌توانم به هر جایی سفارش بدهم که برای من بسته‌بندی کنند. وقتی من می‌خواهم دو تریلی از این محصول بار بزنم، به هر جایی بگویم، هر نوع بسته‌بندی را برای من آماده می‌کنند.
بسته‌بندی هم که هزینه تولید ندارد، فقط یک برچسب معمولی است که می‌چسبانند. من با همین کار توانستم برند خودم را معروف و مطرح کنم.
خود او صاحب برند شد، با اینکه نه تولیدی داشت و نه چیز دیگری، بنابراین می‌بینید که این فکر کردن‌ها چقدر در روند کاری شما تأثیر دارد.

رفع مشکلات تجارت

برای اینکه بتوانید خوب فکر کنید و به هدف خود برسید، باید اول بفهمید اشکال کجاست و بعد، چگونه می‌شود راه حل مناسبی برای این مشکل پیدا کرد تا بتوانیم از این مسیر غلط خارج شویم و به سود بیشتری برسیم.
این‌ بسیار مهم است و هر قدر شما در این کار زرنگ‌تر باشید، نتیجه بهتری می‌گیرید. اگر با این مسئله ساده برخورد کنید و با خودتان فکر کنید من فقط باید معامله کنم تا به سود برسم، فقط معامله کردن به شما سود نمی‌دهد.
فکر کردن‌ها، تلفیق‌ها و امثال آن، به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید رشد کنید و نتیجه‌های بهتری بگیرید. بنابراین خوب فکر کنید.

پرورش تفکر خلاق

چند نفر از شما روزانه یک ساعت فکر می‌کنند؟ فکر کردن درباره یک موضوع با این هدف که بخواهید آن را حل کنید، با این دیدگاه که «من هیچ چیزی ندارم»، در زندگی بسیار تأثیرگذار است. بسیاری اوقات انسان در زندگی مجبور است همه آن چیزی که دارد، کنار بگذارد و دوباره فکر کند و راه حل جدیدی پیدا کند.
من گاهی اوقات به این فکر می‌کنم که اگر همه آنچه دارم، امروز نداشتم، چه کار می‌توانستم بکنم؟ چه کاری را باید دوباره انجام بدهم؟ بنابراین تمام داشته‌های خود را کنار می‌گذارم و به چیز جدیدی فکر می‌کنم.
گاهی اوقات باید تمام داشته‌هایم را به هم بریزم و طرح جدیدی بنا کنم تا بتوانم نتیجه‌های بهتری به دست بیاورم.
از تغییرات نترسید. بسیاری از شما این را دیدید که تغییرات در آراد چقدر سریع و بدون توقف است.
شما هم باید تغییراتی را اعمال کنید، باید فکر کنید که چگونه می‌توانید مسائل‌تان را حل کنید. بسیاری از این مسائل و حل کردن آن‌ها می‌تواند در اینکه سود بیشتری بکنید، تأثیر بگذارد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ