🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
پولدار شدن و شناخت مسیر ثروتمندی

پولدار شدن و شناخت مسیر ثروتمندی

بعضی از دوستان که پیج اینستاگرام من را دارند دیده‌اند که من پریشب یک استوری گذاشتم. در آن استوری به یکی از پست‌های یکی از کانال‌های موفقیت اشاره کرده بودم. چه چیزی در آن پست بود؟

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

در پست آن کانال نوشته شده بود: برای موفقیت قبل از داشتن یک شغل خوب باید ذهن ثروتمند داشت.

زیر آن هم نوشته بود برای داشتن یک ذهن ثروتمند باید آموزش دید.

چند روز پیش وویسی درباره اینکه مهارت مهم‌تر است یا شغل گذاشتم. آنجا گفتم که اگر این را از ۱۰۰ نفر ایرانی بپرسید، حتما ۹۹ نفر آ‌ن‌ها می‌گویند مهارت مهم است نه شغل. این جمله هم به همان مطلب اشاره داشت. ابتدا باید مهارتی تحت عنوان ذهن ثروتمند داشته باشید. پس بیایید تا آن را به شما آموزش دهیم و بعد از آن بروید و پولدار شوید.

کسانی که در اینستای من بودند دیدند که واکنش من به این جمله کاملا منفی بود و آن را کاملا رد کردم. چرا؟ شما تا یک ماه بنشینید و به پولدارشدن فکر کنید. فکر نمی‌کنم هیچ‌کسی به اندازه نتورکرها به قانون جاذبه، به راز قانون جاذبه، به تابلو کائنات و مسائلی از این جمله اعتقاد داشته باشد. نتورکرها تصور می‌کنند که نهایت و حد بالای این باورها و توهم‌ها هستند. در حال حاضر حداقل ۲-۱٫۵ میلیون نتورکر در ایران داریم. اگر از زمان هرمی‌های قدیمی یعنی گلدکوییست و این‌ها شروع کنیم، فکر کنم حدود چهار میلیون نتورکر در ایران بود. همه‌ی آن‌ها به سی دی راز اعتقاد داشتند و آن سی دی را بارها دیدند. همه‌ آن‌ها عکس بنز و بی‌ام‌دبلیو در تابلو کائنات خود گذاشتند و همه آن‌ها فکر می‌کردند که پولدار می‌شوند چون می‌خواستند که پولدار شوند. اما امروز در ایران چهار میلیون بنز و بی‌ام‌دبلیو نیست. امروز نهایتا در ایران چهار میلیون پراید وجود دارد. ذهن ثروتمند چه شد؟

برای پولدار شدن باید کارهایی انجام دهید

پس با ذهن ثروتمند هیچ اتفاقی برای ما نمی‌افتد.

به فایل‌های آموزشی کانال ما دقت کنید. ما به شما می‌گوییم در اعتمادسازی در تلفن این کار را کنید. مهندس نظام‌پرور به شما می‌گویند برای صادرات فرش باید علاقه داشته باشید، باید تخصص‌های مربوط به فرش را بدانید و باید صبر کنید. مهندس تالیا می‌گویند برای جلب اعتماد مشتری لیست قیمت را به این صورت روی سایت تان قرار دهید. اگر لیست قیمت می‌گذارید تاریخ داشته باشد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

یعنی کارهایی بکنید و در قبال آن کارها توقع ثروت داشته باشید. فقط نشستن و فکرکردن، سی دی گوش دادن وکتاب خواندن، یقینا به شما پول نمی‌دهد.

اجازه دهید یک فرمول کلی را به شما بگویم: هر کسی (مهم نیست م.ت.، ع.م. یا هر کس دیگری) که به شما گفت برای موفقیت به من پول دهید و کتاب یا سی دی من را بخرید، مطمئن باشید آن کتاب و سی دی به درد نمی‌خورد.

یک استدلال ساده را می‌گویم. فرض می‌کنم که آن کتاب درست باشد (فرض محال که محال نیست) و اولین چاپ آن همین امروز بیرون آمده باشد. همه آن سی دی‌ها، کتاب‌ها و گل‌های سرخی که به شما می‌دهند، سال‌ها است که تکرار می‌شود ولی فرض می‌کنم که آن کتاب همین امروز و برای اولین بار بیرون آمده باشد. آن کتاب کی زیر چاپ و ویراستاری و غیره رفته است؟ حداقل ۴-۳ ماه پیش. این نویسنده کی شروع به نوشتن کرده است؟ حداقل ۸-۷ ماه پیش. پس مطالب این کتاب حداقل برای یک سال پیش است.

کسانی که تجربه دارند می‌دانند که وضعیت بازار یک سال پیش به این صورت بود:

بازار رکود داشت، در رکود خرید و فروش انجام نمی‌شد و تاجران وضعیت بسیار خوبی را داشتند. چون انبارها پر بود و تأمین‌کننده‌ها از آن‌ها خواهش می‌کردند که خرید کنند. اما امسال و همین الان که وویس می‌گذارم، تأمین‌کننده‌ها به دلیل نوسانات دلار عادت کردند که هر روز جنسشان بالاتر برود و اگر هم نمی‌فروختند بیشتر از فروختن سود می‌کردند. حالا تاجرها به تأمین‌کننده‌ها خواهش می‌کنند تا به آن‌ها جنس دهند. بازی عوض شده است.

هر چه در آن کتاب باشد برای پارسال است و در تجارت امسال کاربرد ندارد.

تجارت دو و حتی ۲۰ روز پیش ایران با ۲۰ روز بعد آن فرق می‌کند. ۲۰ روز پیش دلار نوسان داشت. ۲۰ روز آینده ثبات دلار را خواهیم داشت. در اینجا باز فرمول‌ها فرق می‌کند. ۱۳ آبان تحریم می‌شویم و فرمول‌ها تغییر می‌کند.

همه کسانی که به سمینار انگیزشی می‌روند و می‌گویند اثر پروانه‌ای و فلان و تو می‌توانی تنها به این دلیل است که شما را هیجان‌زده کنند و سی دی و کتابشان را بفروشند. هیچ‌کسی از خریدن سی دی پولدار نشده است، چون به هیچ‌کس برای خریدن سی دی پول نمی‌دهند. هر کسی که قرار است پولدار شود باید کاری کند.

پولدارترین افراد ایران و جهان چه شغلی داشته اند؟

بنشینید فکر کنید که پولدارها در ایران و جهان چه شغلی دارند؟

این را از همه پرسیده‌ام. سه نوع جواب وجود دارد:

 • پزشک ها، فوتبالیست ها و …
 • کارخانه دارها
 • تاجران

گروه اول، پزشک‌ها، وکلای خاص، فوتبالیست‌ها و بازیگرها را می‌گویند. به این‌ها شغل‌های خاص می‌گویم. چرا؟ از ۲۷-۸ هزار نفری که صدای من را می‌شنوند چند نفرشان می‌توانند فوتبالیست شوند؟ حداقل ۲۵ هزار نفر بالا ۳۰ سال دارند و اصلا نمی‌توانند سراغ این کار بروند. نمی‌توانند پزشک و بازیگر شوند. این شغل‌ها خاص هستند و نمی‌توانند به این‌ها برسند. این شغل به درد نمی‌خورد.

گروه دوم کارخانه‌دارها و تولیدکننده‌ها هستند. قطعا صاحب کارخانه میهن پولدار است. قطعا صاحب کارخانه چی‌توز پولدار است. قطعا صاحب برند پپسی در ایران پولدار است. این‌ها را از نزدیک می‌شناسم و می‌دانم که وضع مالی بسیار خوبی دارند.

گروم سوم تاجرها هستند. خیلی از افراد نمی‌توانند تولیدکننده شوند چون این کار سرمایه می‌خواهد. اما تاجرشدن حتی اگر شکل سنتی آن سرمایه می‌خواست، با روشی که آراد به شما پیشنهاد می‎کند سرمایه نمی‌خواهد. می‌توانید مانند خیلی‌های دیگر که از قبل با ما کار می‌کرده‌اند وارد تجارت شوید، درحالیکه حتی پنج میلیون تومان هم برای سرمایه اولیه ندارید.

این یعنی پولدار شدن. من و تیم آراد عصای موسی و اکسیر حیات نداریم. مسیر را به شما یاد می‌دهیم و بابت آموزش‌هایمان پول نمی‌خواهیم. اما خود شما هستید که مسیر را طی می‌کنید و وقتی کاری کردید پول درمی‌آورید. همیشه این مطلب را به یاد داشته باشید.

امیدوارم فریب کسانی که در این شرایط بد اقتصادی به فکر دوشیدن جوان‌ها هستند را نخورید و برای پولدارشدن تلاش کنید.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم، من می‌توانم مسیر را به شما یاد دهم، اما خود شما هستید که آن را طی می‌کنید. اگر خواستید پولدار شوید می‌توانید با من در ارتباط باشید. شماره تماس و آیدی تلگرام من هم در کانال و هم در سایت قرار دارد.

امیدوارم تعداد افراد پولدار جامعه هر روز بیشتر و بیشتر و تعداد افراد توهمی جامعه هر روز کمتر و کمتر شود. موفق و مؤید باشید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

پولدار شدن

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

 

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.8 پاسخ
  • Avatar
   پروین گفته:

   به نظر من اشتباه متوجه شدید مطلب رو. ایشون که نمیگه کتاب خوندن بد یا هرچی… حرفشون اینه که شما باید یه کاری انجام بدید تا به نتیجه برسید.. فقط با کتاب خوندنو و نشستن و تمرکز کردن من پولدار میشم که شما پولدار نمیشی! میشی؟ منفعل نباش. کتاب میتونه ذهن آدم رو مثبت کنه

   پاسخ
   • Avatar
    ابراهیم گفته:

    منم خیلی با این حرف موافقم. آقا چقدر کتاب خوندیم و پست های مثبت تو اینستاگرام دیدیم؟ چی شد؟ به جایی رسیدیم؟ پولدار شدیم؟ من که نشدم. هر روز هم کلی مطلب مثبت اندیشی میبینم و میخونم!!! تا وقتی پا نشی و کاری نکنی که به جایی نمیرسی. آقا بلند شو که خربزه آبه

    پاسخ
 1. Avatar
  نرجس گفته:

  سلام. متشکرم برای صحبت های خیلی خوب شما. هم انگیزه بخش بود و هم بازدارنده. انگیزه بهم داد تا بیشتر تلاش کنم و بازدارنده بود تا به حرفها و کلماتی که فقط میخوندمشون اعتماد صد در صد نکنم و واقعا هم بعد از خوندن کتابها اتفاق خاصی تنی افتاد مگر یک هیجان زودگذر!!! حالا باید از کجا شروع کنم؟ تا بتونم قنادی خودم رو راه بندازم؟ خیلی هم پول ندارم.

  پاسخ
  • arad support2
   arad support2 گفته:

   سلام دوست عزیز بسیار خوشحالیم که از خواندن مطالب لذت بردید و امیدواریم هرچه زودتر به اهداف خود برسید. در این راستا توصیه میکنیم مطالب و آموزش های سایت را دنبال کنید و با کارشناسان ما در آرادبرندینگ تماس بگیرید تا راهکارهای مناسب را برایتان توضیح دهند. موفق باشید

   پاسخ