🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
هدف های بزرگ قربانی هدف های کوچک

هدف های بزرگ قربانی هدف های کوچک

وقتی یک کاری را می­خواهید با یک نفر شروع کنید چند تا پارامترش را بررسی کنید. اگر یک نفر آمد و به شما گفت بیا با هم شریک بشویم و کاری انجام بدهیم و یا گفت بیا یک کاری به تو یاد می­دهم که خوب است، اگر دیدید از آن کار هیچ عیب و ایرادی نشان نمی­دهد و همه چیز خیلی عالی است، خیلی ایده­آل است و خیلی آرمانی است بدانید یک جای کار می­لنگد. یا دندان تیز کرده برای شما که کارتان را بقاپد یا اینکه می­گوید: نه، شما یک کاری آماده انجام بده، هلو تو گلو برو خروجی بگیر ازش، اصلاً یک چنین چیزی معنا نمی­دهد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

هدف های بزرگ و موانع پیش روی در کسب و کار

واقعاً هر کسب و کاری برای خودش موانع و مشکلات خودش را دارد. روزی که خیلی از دوستان با ما شروع می­کنند می­گویند: “مهندس مطلب نویسی سخته؟” می­گویم: آره، سخت است ولی می­توانی کار کنی. مثل خیلی­های دیگر که کار کردند. هر کاری مانع خودش را دارد. یکی می­گوید: من از روز اول خروجی دارم؟ نه دو ماه کار می­برد، باید این شرایط را رعایت کنی، این کارها را بکنی تا خروجی­هایت را بگیری.

آیا کسانی هستند که خروجی گرفتند؟ بله این خروجی­ها هست. این حرفی که ما می­زنیم سندش را هم می­گذاریم. بعضی از دوستان می­گویند: فلانی! من چطوری به مجموعه شما اعتماد کنم؟ می­گویم: “بیا یک جلسه قم، یک جلسه مجموعه ما را ببین در آن اندازه­اش ببین چند نفر آدم در کل کشور می­آیند؟ اگر مجموعه­ای پیدا شد که ۱۰۰ نفر، ۱۰۰۰ نفر آدم گذاشت جلوی روی تو و گفت شما
می­توانی با هرکدام خواستی صحبت کنی؟ از هر کدام خواستی می­توانی شاهد بگیری. ببینی شغل­هایشان متفاوت، محصولاتشان متفاوت، سن­ها متفاوت، یک عده دختر هستند، یک عده پسر هستند، یک عده جوان هستند، یک عده پیر هستند و همه در کارشان دارند خروجی می­گیرند. می­فهمی این کار به صورت واقعی هم نتیجه می­دهد و به صورت ریل و به صورت معمول مردم دارند از آن خروجی می­گیرند.

هدف های بزرگ قربانی هدف های کوچک

 

 

حالا آنهایی که خروجی نمی­گیرند ایرادهای خودشان را باید برطرف کنند. افرادی هستند که زود نا امید می­شوند، افرادی هستند که به دنبال هدف­های کوچک بودند، افرادی هستند که استعدادهای خودشان را به درستی نشناختند و امروز متأسفانه موفق نشدند.

اما الحمدلله مسیر را انقدر سهل کردیم، انقدر ساده کردیم، انقدر کمک کردیم. همین جلسات قم، بچه ­هایی که با ما کار می­کنند بسیار انرژی می­دهد، انگیزه می­دهد که دوباره برگردند و کارشان را با قدرت ادامه بدهند. و تمام کسانی که در این مسیر می­آیند و با ما پیش می­روند تا زمانی که دستشان در دست ما هست ما کمکشان می­کنیم و آنها را بالا می­کشیم تا خروجی­هایشان را بگیرند. سعی کنید با هر کس که می­خواهید شراکت کنید واقعیت کارش را بسنجید و بعد با او کار کنید، خیلی زود درگیر این نشوید.

و دوم این که هدف­های کوچیک را به خاطر هدف­های بزرگ حفظ نکنید. ما یک وقتی منافع خیلی کوچیکی داریم، یک پس اندازه کوچیکی داریم بخاطر این که امروز مثلاً نگران این هستیم که مثلاً این سکه یا این دلار ممکن است افزایش پیدا بکنه و ۱۰ میلیون من ۲۰ میلیون بشود بخاطر این از یک مسیری که می­تواند هر ماه برای شما چند میلیون درآمد داشته باشد از آن دور می­شوم، از آن مسیری که از کار خودم، از شغل خودم می­توانم درآمد داشته باشم به جای اینکه از تورم درآمد داشته باشم، از اقتصاد خراب درآمد داشته باشم از واقعیت زندگی، از اقتصاد واقعیت تجارت درآمد داشته باشم و یک عده­ای هم به کسب درآمد برسند به جای آنها بیاییم یک سری هدف­های کوچیک را نگهداریم و آن هدف­های بزرگ را از بین ببریم و این واقعاً اشتباه است.

امیدوارم که درگیر این مسائل نشوید و بتوانید واقعیت­های دنیا را ببینید و مثل آدم­ها و کسانی که  دارند در جامعه زندگی می­کنند و بعضی­ها متأسفانه دیدگاهشان فقط سوداگرانه است، شما سوداگرایانه فکر نکنید.

اگر تصمیم داری کارت را واقعاً با جدیت شروع کنی و پیش بروی با  من تماس بگیر، روی تلگرام یا واتساپم پیام بده، من در خدمتت هستم که کمکت کنم.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد نظام پرور می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

مشاور تجاری و برندسازی

فایل صوتی توضیحات استاد نظام‌پرور، مدیر توسعه کسب‌و‌کار و مشاور امور صادراتی گروه شرکت‌های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
  • Avatar
   Mostafa Nezamparvar گفته:

   سلام
   یعنی به خاطر منافع خودتان منافع جمع رو به خطر انداختن
   یعنی فقط خودمان را ببینیم و به اطرافیان اهمیت ندیم
   یعنی بریم هر کالایی بخریم و احتکار کنیم تا فقط قیمت اش افزایش پیدا کنه و چیزهایی شبیه به این

   پاسخ