🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

نکات روز چهارده بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه فعالان اقتصادی عزیز. امیدوارم که حالتان خوب باشد.

خرید از آراد و استفاده از ظرفیت ها

یکی از خوبی­های آراد این است که اگر شما یک کالایی یا یک جنسی را به صورت عمده بخواهید، منظورم یک عدد و دو عدد نیست، بخواهید تعداد زیادی را از یک محصول خاصی را بگیرید، در آراد خیلی راحت می­توانید با یکی از بچه­ ها که در آن حوزه فعال است ارتباط بگیرید و آن محصول­ خودتان را به راحتی تهیه کنید. مثلاً ما برای دفتر خودمان صندلی می­خواستیم چون جلسات پنجشنبه ما شلوغ شده و صندلی­ هایمان کم آمده است، از یک مدل صندلی اصلاً گیر نمی­ آوردیم و آن شخصی که قبل خرید کرده بودیم از آن مدل دیگر نداشت و ما نمی­توانستیم تأمین کنیم، من فکر نمی­کردم که یکی از بچه­ ها که در حوزه صندلی کار می­کند این مدل را هم داشته باشد، اما با ایشان در میان گذاشتم و خیلی راحت برای ما تأمین کرد و با قیمت خیلی خوب و عالی فرستاد. یا قبلاً یک محصولی را در مشهد می­خواستم خرید کنم که هر عدد آن محصول شاید حدود ۱/۸۰۰/۰۰ یا ۹۰۰ قیمت داشت در حالی که من این محصول را از یکی از بچه­ ها ۴۰۰ هزار تومان خریدم. این خیلی خوب است اگر قصد خرید یک محصول را به صورت عمده داشتید حتماً لیست آراد را چک بکنید، حتماً با بچه­ های آن حوزه در آراد ارتباط بگیرید می­توانید قیمت بهتر و با خیال راحت­تر، آن محصول را تأمین کنید. از ظرفیت­های این مدلی آراد هم حتماً استفاده بکنید. این نکته اول امروز در مورد استفاده از ظرفیت­ ها بود.

اقتصاد روز

اما بهتر است سراغ اقتصاد روز برویم. این ­روزها دوباره یک مقداری نوسان داریم، یک شایعاتی وجود دارد که بعد از ۲۲ بهمن قرار است دوباره گرانی بشود، گران نمی­شود اما شایعات آن هست. به همین دلیل دوباره یک ذره نوسان داریم. یکی از مهمترین دلایلی که قیمت­ ها افت نکرد وجود همین شایعات بود، همین امیدواری برای تأمین کننده­ ها که دوباره قیمت­ ها بالا می­رود. خیلی بعید است که بعد از ۲۲ بهمن اتفاقی بیفتد شاید یکی دو روز نوسان داشته باشیم ولی با توجه به شرایط اقتصاد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد پس نگران بعد از ۲۲ بهمن نباشید. اگر امروز هیجانی، اتفاقی افتاد، هیجان­ زده نشوید و هیچ نگرانی نداشته باشید. کمی شایعه است و باز دوباره شبکه­ های آن­ ور آب داخل بازی آمده­ اند و این شایعات که آخ می­شود و اوخ می­شود هیچ تأثیری ندارد، هیچ اتفاقی نمی­ افتد و شرایط ادامه پیدا می­کند.

نوسانات اقتصادی

در نوسانات، نه به استرس بیفتید، نه فکر کنید که قرار است دلار دوباره گران شود و نه هیچ چیز دیگری، کار خودتان را انجام بدهید. دیروز در کلاس آنلاین به بچه­ ها تذکر دادم که تمام انرژی و تمرکزشان را بگذارند و به خوبی کار کنند، بازار شب عید و اتفاقات خوب شب عید از پانزدهم و بیستم اسفند به بعد رخ می­­دهد، پس برای آن روزها آماده باشید. احتمالاً حجم زیادی از پول در آن روزها جابجا می­شود. سعی کنید بیشترین سهم خودتان را از آن بازار بدست بیاورید و با خیال راحت وارد سال ۹۸ بشوید. پس اصلاً شل نشوید، اصلاً انرژی خودتان را کم نکنید و کار خودتان را با تمام قدرت پیش ببرید.

اگر جایی در کارهای خودتان، سوال یا ابهامی داشتید می­توانید از من استفاده کنید و آن­هایی هم که هنوز شروع نکردید، هیچ منطقی برای شروع نکردن ندارید. کار خودتان را استارت بزنید. موفق و موید باشید. یا علی. خدا نگهدار.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
سایت شخصی مهندس شعبانی – قائم مقام گروه شرکت های آراد: www.alirezashabani.com

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ