مشاوره تجاری چیست؟

ما می‌دانیم کسی که وارد بحث کسب و کار شده، با مشتری‌های خود درگیری‌هایی دارد که در قالب‌ موضوعات عمومی کسب و کار نمی‌گنجد. مثل اینکه شما می‌دانید سرماخوردگی یک نسخه معمولی دارد. اما وقتی ما وارد بحث‌های تخصصی‌تر می‌شویم، پزشک‌های متخصص نسخه‌های مشابهی ندارند.
ما در حوزه مسائل عمومی دوره‌هایی داریم و آموزش‌هایی می‌دهیم -مثل همان قرص سرماخوردگی- و به شما می‌گوییم که چگونه به موارد عمومی جواب بدهید.

اما مواردی پیش می‌آید که بسیار خاص است، بنابراین شما هم به نسخه‌های خاصی نیاز پیدا می‌کنید. ما در این موارد هم شما را تنها نمی‌گذاریم. کسانی که کار را با ما شروع کردند و مشاوره تجاری گرفتند، در اولین مرحله درگیر شدن با کارهای تجاری، می‌توانند این سؤالات را از ما بپرسند. در اولین مرحله مشاورهای ارشد من در زمینه تجارت، شما را راهنمایی می‌کنند و اگر سؤالات عمومی داشته باشید، به شما جواب می‌دهند. چون پیش‌فرض اکثر سؤالات را می‌دانند، به شما کمک می‌کنند تا کارتان پیش برود.

دریافت مشاوره تجاری

در موارد خاص هم که شما نمی‌دانید باید چه بکنید، بعد از اینکه با مشاورها ارتباط برقرار کردید، مشاورها پیام صوتی یا سؤال شما را عینا به من انتقال می‌دهند و من بررسی می‌کنم و می‌گویم برای این مسئله، باید چه نسخه یا برنامه کاری داشته باشید یا چه نکته‌ای را رعایت کنید. مواردی هم پیش می‌آید که لازم است خود من با شما تماس بگیرم.
شما را راهنمایی می‌کنم و می‌گویم دقیقا باید چه کار کنید و در این‌گونه مسائل چگونه پیش بروید تا بتوانید نتیجه‌های بهتری از کار خود به دست بیاورید.

مهم این است که شما برای سؤال‌های تجاری خود با ما ارتباط داشته باشید. پس اگر سؤالی در زمینه مسائل فنی دارید، باید با واحد فنی ارتباط برقرار کنید. اما اگر به هر علتی نتوانستید از تیم فنی جواب مناسبی بگیرید و یا شکایت، نگرانی و نارضایتی داشتید، می‌توانید با خود من و یا مشاورهای من ارتباط برقرار کنید.

تهیه حساب کاربری برای دریافت مشاوره تجاری

مشاورهای من در بحث‌های تجاری شما را راهنمایی می‌کنند؛ چه برای توسعه کار شما و چه برای سؤالات دیگری که در این زمینه دارید. اول یک اکانت مشاوره تهیه کنید، بعد سؤالی که دارید برای ما بفرستید. آن‌ها سؤال را بررسی می‌کنند، جواب مناسب را برای شما آماده می‌کنند و به شما ارائه می‌‌دهند.
خدمات مشاوره تجاری برای تمام کسانی که در کار صادرات هستند، لازم است. چون صادرات مشکلات و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد، باید از این مشاوره‌ها استفاده کنید. مثلا دوستی می‌خواست کالایی را به شهر کامپالا در کشوری آفریقایی مثل اوگاندا ارسال کند.
شهر کامپالا در کشور اوگاندا در مرکز آفریقا قرار دارد و لازمه ورود به این کشور، چند مرحله حمل‌ونقل است. شما با مراحل عمومی مثل اینکه حمل‌ونقل دریایی چگونه باید انجام شود، آشنا هستید، اما با مراحل حمل‌ونقل‌های ترکیبی در صادرات آشنایی ندارید.
دوستی که می‌خواست این کار را بکند، از ما مشاوره گرفت. مشاورهای ما به او گفته بودند که با چه روشی حمل‌ونقل ترکیبی انجام دهد و کالای خود را ارسال کند.

خدمات مشاوره تجاری ما برای همین است. ما صرفا مشاور نیستیم، ما مجموعه‌ای هستیم که به شما کمک می‌کنیم وارد تجارت بشوید. از ابتدا تا انتها با شما هستیم و این کمک کردن پایانی ندارد، تا زمانی که شما با ما هستید، ما هم همراه شماییم. شما مانند عضو خانواده ما هستید، بنابراین هیچ‌وقت شما را تنها نمی‌گذاریم.
فقط شما باید مراحل کار را درست پیش بروید. در مرحله اول باید مسیری ایجاد کنید تا مشتری‌ها به سراغ شما بیایند. بعد باید اعتمادسازی کنید، قرارداد ببندید و کار خود را توسعه بدهید.

مشاوره تجاری رایگان

بسیاری از شما بعد از مدتی به این نیاز دارید که فرایندهای توسعه‌ای جدیدی داشته باشید تا کار خود را بهتر پیش ببرید. در این مورد هم مشاورهای من به شما کمک می‌کنند. اگر در مواردی غیر از بحث‌های تجاری، برای توسعه کار خود به مشاوره نیاز داشتید، مثلا برای انتخاب محصول خود به مشاوره نیازمند بودید، نیازی نیست اکانت مشاوره تهیه کنید. این مشاوره‌ها برای شما رایگان است. اما در زمینه امور تجاری، مثل اینکه بخواهید معامله‌ای انجام بدهید و از آن سود ببرید، باید اکانت مشاوره تجاری داشته باشید. اگر خواستید این اکانت را بگیرید، با مشاورهای من ارتباط برقرار کنید.

مشاور تجاری و برندسازی

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ