📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

مروری بر محتوای تولید شده سایت جهت اخذ رتبه ۱ در گوگل

مروری بر محتوای تولید شده سایت جهت اخذ رتبه ۱ در گوگل موضوع آموزشی امروز ما در آراد برندینگ هست که در این بخش یاد میگیرید که چه نکاتی به صورت کلی در تولید یک محتوای باکیفیت از نگاه مشتری و از نگاه گوگل حائز اهمیت است.

تولید محتوا چیست؟

هر نوع نوشته یا متن، تصویر یا عکس، فیلم یا ویدئو که در قالب فایل های چندرسانه ای بر روی وب سایت یا وبلاگ و هر ابزار نمایشی دیگری نشان داده شود، به نوعی تولید محتوا انجام شده است. به عنوان مثال وقتی شما با دوستان خود صحبت می کنید، در حال تولید محتوای صوتی هستید که این محتوا فرار است و ضبط نمی شود و ممکن است از یادها نیز برود.

بهترین نوع تبلیغات، تولید محتوا بر روی سایت است چرا که این محتوا ماندگار بوده و حذف نمی شود و مالکیت آن نیز برای خودتان خواهد بود.

مراحل تولید محتوای سئو

چرا تولید محتوا می کنیم؟

هر محتوا یک منفعتی برای تولید کننده آن دارد. برخی از محتواها نه تنها برای تولید کننده منفعت دارد بلکه برای خواننده و یا شنونده نیز دارای سود و منفعت است که این سود می تواند مادی یا معنوی باشد. اما در محتوای مبتنی بر وب، شما تولید محتوا می کنید تا حرف هایتان شنیده شود و هر چقدر حرف های پربارتر و مفیدتری بزنید، به نوعی مورد علاقه مخاطبین خود قرار گرفته و شناخته می شوید که به این امر برندسازی اینترنتی نیز گفته می شود.

صفحه اول گوگل

چرا می خواهیم رتبه ۱ گوگل را اخذ کنیم؟

همانطور که قبلا عرض کردیم، هدف از تولید محتوا شناخته شدن ما توسط مشتریان و یا خوانندگان وب سایت ما است تا از این طریق بتوانیم میزان فروش و درآمد خود را افزایش دهیم. حال سوال اینجاست آیا هر محتوایی که در وب سایت انتشار پیدا کند، توسط مشتریان خوانده می شود؟ پاسخ به این سوال منفی است چرا که مشتریان بالقوه شما هنوز نمیدانند که شما در این زمینه نیز فعالیت دارید و به نوعی ناشناخته هستید. لذا بایستی رتبه ۱ گوگل را اخذ کنید تا در نتایج اول گوگل دیده شوید و آنها بتوانند شما را پیدا کنند.

صفحه اول گوگل

آیا هر سایتی می تواند رتبه صفحه اول گوگل را بدست آورد؟

به تکنیک جایگاه گرفتن در صفحه اول گوگل سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو گفته می شود. سئو از ۲ بخش سئو داخلی و خارجی تشکیل می گردد و سئو داخلی شامل بخش طراحی و محتوای تولید شده در آن است. پس سئو داخلی را به دو بخش زیر تقسیم بندی نمودیم:

هر وب سایتی که از سئو داخلی و خارجی منحصر به فرد و خوبی برخوردار باشد می تواند در صفحه اول گوگل دیده شود.

سئو محتوای سایت

معیار های تولید محتوای سایت چیست؟

در سئو محتوا مسائل بسیار مهمی اهمیت دارند که مهمترین آن ظاهر وب سایت است. سپس کیفیت محتوای نوشته شده از اهمیت بیشتری برخوردار بوده که در ادامه از زبان استاد زیارکلائی خواهید شنید که چه عواملی در سئو محتوا از نگاه مشتریان و گوگل اهمیت دارند و معیار های سئو محتوا چیست؟

فیلم آموزشی مروری بر محتوای تولید شده جهت اخذ رتبه ۱ در گوگل را می توانید از طریق دکمه زیر دریافت نمایید.