🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

متن تشکر از مشتریان

همواره سعی نمایید جهت تشکر از مشتریان خود متن مناسبی آماده نمایید، بدانید که این کار شما بسیار تأثیر گذار در رفتار مشتری شماست.
افراد برای اینکه بخواهند مشتریان خود را راضی و خشنود نگه دارند و اسم شرکت خود را در حافظه آن ها جای دهند باید متن هایی ازقبیل: تشکر در فاکتورها یا در زیر سایت خود درج نمایند.
این کار باعث می شود مشتری حس کند که به او توجه خاصی کرده اید.
سعی کنید متن درج شده طوری باشد که مشتری با خواندن آن خستگی اش برطرف شود و لذت ببرد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.


متنی که برای تقدیر و تشکر آماده می کنید باید متناسب با عنوانتان باشد.

موقعیت های بسیاری پیش آمده است که بخواهید از مشتریان خود تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشید و این احساس رضایت را با آنها شریک شوید. با سرچ در انواع موتور جستجوها می توانید به مجموعه عظیمی از متن تشکر از مشتری دسترسی پیدا کنید و از جملات موجود در متن ها متناسب با نوع تقدیر و مشتریان خود بهره مند شوید.

قابل توجه است که متن تشکر از مشتری را مخصوص شرکت خود و ویژه مشتریان خود بنویسید. منحصر بفرد بودن متن تشکرتان می تواند در ذهن مشتری ماندگار شود و حس خاص بودن به او ببخشد. سعی کنید متن تشکرتان هم مانند شعار تبلیغاتی شما خاص و ویژه باشد و منجر به افزایش مشتریان شما شود.

جلوگیری از جملات مستعمل در  متن تشکر از مشتری

بایستی متن تشکر شما طوری نگارش شود که مشتری با خواندن آن به وجد بیایند. از جملات معمول سپاسگزاری که در اغلب نامه ها و لوح های تقدیر می بینیم، اجتناب کنید. استفاده از کلمات و جملات ساده و در عین حال جذاب بسیار اهمیت دارد و حتی گاهی اوقات مشاهده می کنیم که برخی از متن های تشکر آنچنان جذاب هستند که در بین افراد جابه جا می شوند و حتی ممکن است مشتری از آن بعنوان یک تجربه منحصر بفرد یاد کند.

بهتر است از جملاتی که بیان کننده تبادل ارتباطات است، در متن تشکر از مشتری خود استفاده کنید تا فضای راحتی برای مشتری ایجاد کنید و سعی کنید از نظرهای آنان بیشترین بهره را ببرید.

تکرّر در فرستادن متن تشکر از مشتری

به دنبال یافتن فرصت مناسب برای فرستادن پیام تقدیر به مشتری نباشید بلکه در مناسبت های گوناگون و تحت شرایط مختلف به خاطر وفاداری از مشتریان خود تشکر کنید و آنان را تشویق به بازدید از محصولات یا خدمات مختلف کنید.

یکی از زمان های مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان فرستادن جملات زیبا به آنان در مناسبت های مهمشان برای مثال در روز تولدشان است. البته در نظر داشته باشید که پیام های تشکر شما نباید باعث رنجش یا آزردگی خاطر مشتریان شود یا حالتی کنایه آمیز داشته باشید.

جادوی پرمخاطب ترین متن تشکرها استفاده از جملات ساده ارتباطی است که حس مثبتی در مشتری ایجاد کرده و فضای ارتباط مثبتی بین افراد برقرار می کند.

استفاده از جملات ارزشی و اخلاقی یا حتی جملات انگیزشی در قالب متن تشکر می تواند کارایی بسیاری داشته باشد و سبب گردد که مشتریان همواره تا آخرین متن های تشکرتان را بخوانند و از این صرف وقت رضایت داشته باشند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.5 پاسخ
 1. Avatar
  صرامی گفته:

  ما باید سعی کنیم اعتماد مشتری ها جلب کنیم تا خریدهای بعدی شان را هم با ما شریک شوند

  پاسخ
 2. Avatar
  رستگار گفته:

  متن تشکر حالت شعاری دارد در عمل هم باید با مشتری طوری رفتار کرد که احساس ارزشمندی کند

  پاسخ
  • Avatar
   سعیدی گفته:

   طرف به صورت مون نگاه میکنه و دروغ میگه و ما متوجه نمیشیم حالا چطور از متن میشه به صداقت شون پی ببریم؟

   پاسخ