شما خیلی راحت می­توانید برای شروع به کار، برای تلاش و برای مسیر پول دار شدن تصمیم بگیرید. پس مثل همیشه شما را دعوت می­کنم به این­که حتماً پنجشنبه در جلسه شرکت کنید و این فرصت را از دست ندهید. بچه­ های قدیمی هم که بیایند، دوباره دور هم هستیم، به سوالات­شان جواب می ­دهیم، با هم مرور خاطرات و مرور مسائل را می­ کنیم.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

دعوت به همایش برندسازی آراد

فردا پنجشنبه است، دوباره جلسات هفتگی ما و دوباره دعوت ما از شما برای حضور در این جلسات. هر هفته بچه­ هایی که می ­آیند، مخصوصاً از شهرهای دور، با توجه به این­که قم فرودگاه ندارد و اکثر بچه ­ها مجبور هستند با اتوبوس و قطار بیایند، یک اتفاق جالبی می ­افتد. در راه که می ­آیند، از بس که موبایل ­هایشان زنگ می­خورد هم­صندلی­ های­شان، هم کوپه­ ای های­شان را دیوانه می­ کنند و هر دفعه که بچه­ ها می­ آیند می­ گویند که این کسانی که در قطار بودند با گرفتن شماره تلفن آن­ها قصد آمدن به آراد را دارند. این­ها ۸ ساعت، ۱۰ ساعت، در مسیر راه با هم هستند و مسافرها می­ بینند که گوشی بچه ­ها زنگ می­ خورد و آن­ها مدام از معاملات بزرگ صحبت می ­کنند، بار می­فرستند، به تأمین کننده زنگ می­ زنند، این کارها باعث تعجب مسافرین می­ شود و از آن­ها درباره کارشان سوال می­ کنند و چون در عمل می­ بینند که یک نفر دارد این کار را انجام می­دهد خیلی راحت ترغیب می­شوند برای این­که وارد آراد بشوند.

هر دفعه که بچه­ ها می­ آیند می­ گویند که این کسانی که در قطار بودند با گرفتن شماره تلفن آن­ها قصد آمدن به آراد را دارند.

هم کوپه ای ها
هم کوپه ای ها

همین اتفاق برای کسانی که پنجشنبه بیایند می­ افتد، حالا آن­ فرد در قطار یک نفر را می­بیند ولی اگر شما پنجشنبه بیائید ۱۰۰ نفر و شاید بیش از ۱۰۰ نفر را می­بینید و خیلی راحت می­توانید برای شروع به کار، برای تلاش و برای مسیر پول دار شدن تصمیم بگیرید. پس مثل همیشه شما را دعوت می­کنم به این­که حتماً پنجشنبه در جلسه شرکت کنید و این فرصت را از دست ندهید. بچه­ های قدیمی هم که بیایند، دوباره دور هم هستیم، به سوالات­شان جواب می ­دهیم، با هم مرور خاطرات و مرور مسائل را می­ کنیم و جلسه را به خوبی پیش می­ بریم. این در مورد جلسه پنجشنبه.

با توجه به این­که در دهه فجر هستیم و یک سری شایعات برای بعد از ۲۲ بهمن داریم، معمولاً در این دهه هیچ اتفاق خاصی برای اقتصاد نمی ­­افتد، حواس کشور به جای دیگری پرت است. سعی کنید این ­روزها به کوب روی سایت­ های خودتان کار کنید. با توجه به سئو ۱۹ برای سایت­ های­تان باید وقت بیشتری بگذارید، کار کنید و بالا بیاورید. با بچه­ ها که صحبت می­کنم شرایط مالی آن­ها رو به خوب شدن است. دیروز یکی از بچه­ های بازار سنتی را دیدم و درباره بازار سوال کردم و جواب داد که خوب نیست. و درباره بازار شب عید و این­که شروع شده است یا نه؟ جواب داد که بازار شب عید از ۱۵ اسفند به بعد است و پرسیدم که خریدهای خودشان را انجام داده ­اند یا نه؟ و جواب داد که بارهای­شان کم کم می­ آید. یعنی آنالیزهای ما در بازارهای سنتی هم درست است. کم کم بازار شروع می­شود، ۲۲ بهمن، ۲۳ بهمن به بعد شروع می­ شود. در ۱۰ اسفند یا ۱۵ اسفند به اوج خودش می­رسد.، پس برای آن روزها آماده باشید.

وضعیت درآمدها هم کم کم دارد خوب می­ شود

اگر استوری­ های اینستای من را نگاه کرده باشید، دیشب با یکی دو تا از بچه­ ها هم که صحبت می­کردم وضعیت درآمدها هم کم کم دارد خوب می­ شود، افزایش درآمدها چشمگیر می­ شود. پس تلاش کنید، روی سایت­ های خودتان کار کنید و آن­ها را بالا بیاورید. روی پارامترهای اعتماد سازی، روی بحث­ های ارتباط با مشتری­ تان کار کنید، آموزش ­ها را دقیق ببینید و پول در بیاورید. پس سعی کنید از تمام ظرفیت استفاده کنید و تا جایی که می­ توانید در این شرایط پول در بیاورید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
سایت شخصی مهندس شعبانی – قائم مقام گروه شرکت های آراد: www.alirezashabani.com

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

 

💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
📅 برنامه پخش زنده سه شنبه ۲۹ بهمن
ساعت ۱۴ قرعه کشی روزانه - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۵ آرادی های موفق - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۶ نحوه پیگیری مشتریان - آقای نوروزی
ساعت ۱۷ محصولات پر درآمد - استاد زیارکلایی
ساعت ۱۸ پول و تبدیل ارزها - استاد نظام پرور
ساعت ۱۹ انتخاب محصولات همپوشان - خانم محمودی
ساعت ۲۰ آنالیز محصولات در صادرات - آقای روحانی
📺️ پخش زنده ما را از اینجا ببینید.