💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

صادرات به کشورهای عربی از طریق راه های آبی

صادرات به کشورهای عربی

اگر دقت کرده باشید، ما کانال مجزایی برای صادرات به کشورهای عربی داریم. یعنی یک بحث پایه در صادرات داریم که کانال انگلیسی ماست و یک کانال مخصوص عربی داریم. چرا ما این‌ها را از هم جدا کردیم؟ دلیل‌های زیادی داریم که در فایل‌ های مختلف به این دلایل می‌ پردازیم.
من امروز می‌خواهم فقط به یک دلیل اشاره کنم. چرا کشورهای حوزه خلیج‌ فارس و کشورهای عربی برای ما وضعیت ویژه‌ای دارند؟ ما باید آن‌ها را جدا کنیم و برای آن‌ها برنامه ویژه‌ ای داشته باشیم.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

مزایای صادرات به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس

ارتباط ما با کشورهای عربی تقریبا از طریق دریای عمان و خلیج‌ فارس صورت می‌ گیرد و ارتباطی از طریق مسیرهای آبی است. کشتی‌ رانی و حمل‌ و نقل دریایی، بهترین روش حمل‌ و نقل از نظر قیمت و شرایط است و کشورهایی که به دریا و آب‌های آزاد راه دارند، کشورهای استراتژیک و خوبی در بحث صادرات خواهند بود.
ما این ارتباط را با کشورهای عربی داریم و هر اتفاقی که در بحث تحریم‌ ها برای ما بیفتد، هر نوع تحریمی که بشویم، تقریبا می‌توان گفت که ارتباط ما با کشورهای عربی دچار تغییر نمی‌شود. یعنی هر تحریمی که بشویم و هر اتفاقی که بخواهد بیفتد، ما راه‌ های ارتباطی با کشورهای عربی را داریم. این راه‌ ها به ما کمک می‌کند که هیچ‌ گاه و در هیچ شرایطی، دغدغه کار کردن با کشورهای عربی را نداشته باشیم.

تأثیر تحریم بر روابط اقتصادی با کشورهای عربی

در اقتصاد، تحریم‌ ها همیشه یک تهدید و دغدغه به شمار می‌ روند. ولی مسیر ارتباطی ما با کشورهای عربی و این راه دریایی که با یکدیگر داریم، به ما کمک می‌کند که هیچ‌ گاه دغدغه‌ ای نداشته باشیم. این را بدانیم که تقریبا می‌ توانیم هر باری را که بخواهیم، با کشتی و لنج به هر کشور عربی که بخواهیم، جابه‌ جا کنیم. می‌ توانیم پول‌ های خود را به‌ راحتی و با وجه رایج آن کشور یا دلار و یورو، از آن‌ ها با چمدان بگیریم و به‌ راحتی وارد کشور بکنیم و اینجا در یک صرافی به وجه ایرانی و ریال تبدیل کنیم. پس هیچ دغدغه‌ ای نداریم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

شرایط وبژه جهت صادرات به کشورهای عربی

شما باید در کار صادرات، یک برنامه مشخص و ویژه برای کشورهای عربی داشته باشید. آن‌ها کشورهای مصرف‌ کننده‌ ای هستند و غالبا واردات می‌ کنند. متاسفانه ارزش پول آن‌ ها نسبت به ایران بسیار بالاست و به‌ راحتی از ایران خرید می‌ کنند. از طرفی، هیچ‌ گاه تهدید نمی‌ شوید و هیچ‌ گاه دغدغه تحریم را نخواهید داشت و این، کار شما را راحت می‌کند.
شاید با گذر زمان بفهمید که چرا ما کانال عربی خود را از انگلیسی جدا کردیم. کار کردن با عرب‌ ها شرایط بسیار ویژه‌ ای دارد و برای شما بسیار جذاب‌ تر خواهد بود. پس برای این کار هم آماده باشید و هم برنامه‌ ریزی کنید.
اگر خواستید در حوزه صادرات به کشورهای عربی فعالیت کنید یا نیاز به برنامه‌ کاری داشتید، می‌ توانید در مورد کار با کشورهای عربی با من در ارتباط باشید. سعی می‌کنم به شما کمک کنم.
اگر می‌ خواهید صادرکننده موفقی باشید، اگر می‌ خواهید خوب پول دربیاورید، حتما به کشورهای عربی توجه کنید.

 

 

قائم مقام آراد

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ