🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

شرکت در جلسات تجاری

جلسات مختلفی بین گروه‌های تجاری برگزار می‌شود که حتی اگر یکی، دو سال در یک حوزه تجاری فعالیت کرده باشید، احتمالا به این جلسات دعوت شده‌اید؛ مثل جلسه مشترک بازرگانان ایران و عراق، ایران و ارمنستان یا ایران و روسیه.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

جلسات تجاری

هر کسی یک یا دو سال در حوزه تجاری به‌خصوصی فعالیت کرده باشد، حتما به این جلسات دعوت می‌شود. اما الان مهم‌ترین مشکل این است که متأسفانه برخی شرکت‌های خصوصی به برگزاری این جلسات اقدام کرده‌اند و افرادی که در چنین جلسه‌ای شرکت می‌کنند، آن‌قدرها هم تاجر نیستند.
البته آن شرکت خصوصی هم بابت حضور شما هفت تا ده میلیون تومان پول می‌گیرد و برای آن‌ها سود خوبی دارد، اما بعد از آن جلسه هیچ اتفاقی برای شما نمی‌افتد.

چون جلسه تخصصی نیست، تاجران فقط روبه‌روی هم می‌نشینند و محصولاتشان را به یکدیگر معرفی می‌کنند و یا به هم می‌گویند که چه چیزهایی نیاز دارند که اگر در این میان اشتراکی وجود دارد، با هم همکاری داشته باشند.
احتمالا بعد از یک سال کار کردن، به این جلسات دعوت می‌شوید. یعنی کافی است که یک سال یا یک سال و نیم در حوزه به‌خصوصی، کمی تبلیغ کنید، دیده بشوید یا در نمایشگاهی شرکت کنید تا به‌راحتی به این جلسات دعوت شوید.
فکر می‌کنم خود من هفته‌ای یک یا دو بار به این جلسات دعوت می‌شوم.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ