🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

شروع تجارت و بازار شب عید

احتمالاً این روزها دارید به جک­های شب یلدا می­خندید، به جک­ها و پیامک­های مختلفی که درست کردند. دیشب یکی می­گفت اگر شب یلدا تخمه نخورید در قرعه کشی پسته شرکت می­کنید، به هرحال جک­ها دارد می­آید. جک­هایی که از واقعیت­های تلخی نشأت می­گیرد، از پسته کیلویی ۲۵۰ هزارتومانی و تخمه ۴۰ هزارتومانی. ولی این شرایط گذراست، خیلی نگران نباشید. پسته قیمتش طبیعی است چون به شدت حجم تولیدش امسال کاهش پیدا کرده و در صادرات هم اصلاً خبری نیست. تولید ندارد، محصولش آفت دیده و طبق یک رابطه ساده در اقتصاد، برای یک تقاضایی عرضه کم شده پس آن عرضه گران می­شود. ولی به هر حال شرایط کشور دارد یک کمی آرام­تر می­شود، قیمت­ها کاهش پیدا می­کند و در مجموع کاری نمی­توانید بکنید همان­طور که زمانی که گران می­شد کاری نمی­کردید الان هم نمی­توانید کاری بکنید مگر این که مثل ۸ ماه گذشته­تان، ۹ ماه گذشته­تان نخواهید زندگی کنید اگر طبق فرمول ۹ ماه گذشته­تان باشید، یک سال گذشته­تان باشید، همان غرهایی که در این مدت زدید از این به بعد هم خواهید زد و هیچ اتفاقی نمی­افتد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

جالب است دلار دارد پایین می­آید باز یک عده روشنفکر می­گویند دلار تا شب عید می­آید پایین، باز سال بعد بالا می­کشد یعنی کلاً دنبال یک موضوع می­گردیم که یک استرس و یک فضای منفی به کشورمان اضافه کنیم. شرایط کشور هم که به این موضوع دامن می­زند. هنوز دردسرهای دلار تمام نشده بحث کارت سوخت و دو نرخه شدن بنزین وارد شده است.

کلاً نمی­دانم ما ایرانی­ها چرا استرس و موضوعاتی که از آن­ها بترسیم را دوست داریم. از بچه­گی که به ما گفتند لولو و آقا نمکی می­آید ما را می­برد از آن زمان ما را ترساندند تا الان که مدام می­گویند نه دوباره دلار گران می­شود. هیچ اتفاق نمی­افتد. برای شما هیچ موضوعی تأثیر گذار نیست، هیچ کسی، هیچ راهی، هیچ انرژی­ای نمی­تواند به شما آسیب بزند جز خودتان. پس زندگی را بر اساس خودتان بچینید، کاری به جامعه نداشته باشید. ما در جامعه­ای با فضای بسیار منفی داریم زندگی می­کنیم، هیچ اتفاقی هم در آن نمی­افتد، فقط خبرهای ناراحت کننده را دوست داریم. ما دوست داریم خبر ناراحت کننده را بشنویم. ۲۰۶ گران شد، پسته گران شد، دلار گران شد، بنزین دو نرخه شد و و و ، تا بوده هم همین بوده است.

پس به شما توصیه می­کنم که از این فضا فاصله بگیرید. یک فضای جدید برای خودتان بسازید و در آن فضای جدید پول در بیاورید و لذت ببرید، اصلاً هم برای شما مهم نباشد. اگر ویس­های ۳ ماه من را گوش بدهید صبح شروع می­کردم، سلام وقت شما بخیر، دلار شده ۱۸ هزار تومان، فدا سرم. الان هم می­گویم دلار شده ۹ هزار تومان، باز هم می­گویم فدای سرم، زندگیم را دارم می­کنم. من و همه آرادی­هایی که دارند مثل ما زندگی می­کنند داریم زندگی می­کنیم. پس این را در جریان باشید.

نکته بعدی که وجود دارد بحث آمدن به قم است. من همیشه شما را دعوت کردم که به قم بیائید. چه اتفاقی در قم می­افتد؟

۱- انرژی خیلی خوبی از همه آرادی­ها می­گیرید و باعث می­شود که انگیزه کار پیدا بکنید.

۲- خیلی راحت به مجموعه آراد اعتماد می­کنید چون مجموعه را می­بینید و متوجه می­شوید که ما یک مجموعه ۲ روزه و ۱۰روزه نیستیم، ۱۰ سال است که ما داریم کار می­کنیم پس یک مجموعه پایدار هستیم، این هم برای شما خوب است.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

ولی این یک الزام نیست، کسانی که الان برنامه­شان به نحوی است که نمی­توانند به قم بیایند، مثلاً طرف می­گوید دانشجو هستم و دارم به امتحان پایان ترم نزدیک می­شوم، این گروه از افراد کارشان را استارت بزنند، شما اگر فردا صبح استارت بزنید تا اول بهمن، تا ۱۵ بهمن چیزی حدود ۲ ماه کمتر فاصله دارید و می­توانید تقریباً امیداور باشید که به بازا شب عید می­رسید و از بازار شب عید بهره مند می­شوید.

احتمال می­دهم که امسال بازار شب عید در اسفند خلاصه بشود. چون کاهش قیمت­ها تا بهمن باید خیلی کم باشد، تأمین کننده­ها به این هوا که  شب عید می­فروشند قیمت­ها را کاهش نمی­دهند، مشتری­ها به این هوا که قیمت­ها شب عید کاهش پیدا می­کند نمی­خرند و این دعوا و کشمکش تا شب عید، تا اسفند ادامه پیدا می­کند پس کارتان را الان استارت بزنید. نمی­گویم تنها زمان استارت الان است و اگر استارت نزنید دیگر نمی­شود استارت زد، خوبی تجارت این است که هر موقع استارت بزنید دو ماه بعد مشتری دارید. اصلاً هم مهم نیست که ۲ ماه بعدش عید باشد، ۲ ماه بعدش محرم و صفر باشد یا ماه رمضان، شما پول خودتان را در می­آورید. ولی اگر الان استارت بزنید یک بازار خیلی خوب را همان اول تجربه می­کنید و می­توانید خوب پول دربیاورید.

پس اگر می­خواهید استارت بزنید و نمی­توانید قم بیائید فکر نکنید که برای شروع نیاز است که شما قم بیائید. ما استارت می­زنیم، آموزش­ها و بخش­های اولیه را به صورت آنلاین انجام می­دهیم و اصلاً نیازی به دیدار حضوری و فیزیکی نداریم. ما سعی می­کنیم که شرایط را به نحوی آسان کنیم که هر که می­خواهد پولدار بشود، پولدار بشود.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ