🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

شروع تجارت از صفر

شروع تجارت از صفر همیشه دغدغه افرادی بوده است که مشکلات مالی داشته اند و نمیتوانند تجارتی پر سود برای خود راه اندازی کنند ما در این مقاله به راهکار های شروع تجارت از صفر می پردازیم امید است افرادی که دارای سرمایه اندکی هستند هرگز از یک تجارت پر سود محروم نشوند و بتوانند از یک تجارت کوچک به تجارت های بزرگ و سود کلان دست یابند.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

بیشتر افراد تازه کار و باسرمایه خیلی کم تجارت خود را از صفر شروع می کنند. بعضی از افراد با بدست آوردن پول کمی و بخاطر مستقل بودن از دیگران دست به کسب و کار در تجارتی می زنند.
این افراد باید مطالعه فراوانی در مورد تجارتی که می خواهند در آن کسب و کاری انجام دهند داشته باشند تا با شکست های جبران ناپذیر روبه رو نشوند.این افراد کم کم در تجارت سرمایه شان افزایش پیدا می کند و می توانند به مراحل و سودهای بیش تری برسند.

روش های گوناگون شروع تجارت

تجارت مقوله بسیار مهمی است و اصولا انسان های زیادی در طول تاریخ توانسته اند از این راه گذران زندگی کنند و یا حتی ثروتمند شوند اما صحبت ما در این مقاله تجارت به معنای واقعی کلمه نیست بلکه تجارتی مد نظر ماست که با سرمایه اندک و حتی بدون سرمایه بتوان آن را انجام داد که نام آن شروع تجارت از صفر است.

چیزی درست کنید

بله، درست کردن چیزی در ابتدا منابعی را برای هزینه می خواهد ولی در درازمدت ممکن است به فروش خوبی برسد. چیزی که می خواهید درست کنید به خود شما بستگی دارد ولی چندین جا برای فروش وسایلتان هست، سایت های فروش آنلاین ( فروشگاه های اینترنتی ) بهترین جا برای فروش وسایل دست ساز، از زیورآلات تا اسباب بازی چوبی برای بچه ها، هستند.

چیزی را بفروشید.

اگر نمی خواهید چیزی درست کنید ( یا فکر می کنید که خلاق نیستید ) چیزی را که قبلا دیگری درست کرده بفروشید. بیشتر صاحبان تجارت تولیداتی را که دیگران آن را درست کرده اند به نحوه مختلف به فروش می رسانند.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

روش های گوناگونی برای شروع تجارت از صفر وجود دارند که این بستگی به خلاقیت شما و همچنین تلاش و پشتکار شما در این زمینه دارد.

امید است بتوانید با استفاده از روش های شروع تجارت از صفر و چند روشی که ما به شما آموختیم تجارتی پر سود برای خود راه اندازی کرده و موفق شوید.

یکی از سوالاتی که برای اکثر افراد پیش می آید این است که آراد تا کجا همراهشان است و اینکه تا چه مرحله ای می توانند از مجموعه آراد کمک بگیرند؟!

انتخاب شغل

اولین مرحله انتخاب شغل است. اینکه شما انتخاب می کنید در چه زمینه ای فعالیت داشته باشید. مجموعه آرادبرندینگ فقط برای دو شغل همراه شما خواهد بود. همراهی مجموعه آراد با افرادی خواهد بود که قصد فعالیت در زمینه تولید و تجارت را دارند. اینکه این افراد در بازار داخلی و یا در بازار صادراتی فعالیت کنند اصلا مهم نیست.
پس مجموعه آراد فقط همراه تولیدکنندگان و تاجران است و در رابطه با هیچ شغل سومی صحبت نمی کند. اولین مسیر و بخشی که آراد همراه شما خواهد بود، بحث انتخاب شغل است.

انتخاب مسیر

در این مرحله شما انتخاب می کنید که قصد دارید تولید کننده باشید یا تاجر! برای رسیدن به این دو شغل مسیر های متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال برای تولید کننده شدن می توانید وام کم بهره بگیرید و اقساطش را پرداخت کنید و برای ورود به عرصه تجارت می توانید در نمایشگاه های دبی و قطر شرکت کنید.
آراد تمامی این مسیر ها را بررسی کرده و با سنجیدن پارامتر هایی مثل: هزینه، امکان رشد، ریسک، بازده و در دسترس بودن برای همه، به این نتیجه رسیده است که بهترین مسیر استفاده از بستر اینترنت می باشد چرا که هم روشی کاملا دائمیست و هم از لحاظ هزینه بسیار با صرفه است.

اگر شما بخواهید غیر از مسیر اینترنت برای رسیدن به هدفتان از هر مسیر دیگری استفاده کنید هیچ مشکل و موردی وجود ندارد اما آراد با شما همکاری نخواهد کرد. به این علت که مجموعه آراد فقط به یک مسیر اعتماد دارد و برای استارت کار فقط از آن استفاده می کند و آن مسیر استفاده از بستر اینترنت می باشد.

انتخاب محصول

سومین مسیری که آراد در کنار شما خواهد بود، بحث انتخاب محصول است. مشاوران مجموعه آراد با بررسی پارامتر هایی که دارید و بررسی محصول های پیشنهادی شما، بهترین محصولی که می تواند برای شما مناسب باشد را به شما معرفی می کند.
یکی از مهم ترین دلایل برگزاری جلسات خصوصی همین مورد است، این که محصول شما با محصول شخص دیگر متفاوت است! با اینکه همه شما از یک مسیر، یعنی بستر اینترنت اسفاده می کنید اما نحوه استفاده از آن برای هر کدام از افراد متفاوت است.
آراد به شما کمک می کند که محصول خود را انتخاب کنید تا به هدف اصلی خود یعنی کسب درآمد و پول برسید.

زیرساخت های فعالیت

به عنوان مثال شما قصد ورود به بحث صادرات را دارید اما مطمئنا اکثر شما اطلاعات دقیق و درستی در رابطه با FCO یا کمپانی پروفایل ندارید! در این مرحله آراد زیر ساخت های لازم برای فعالیت را در اختیار شما قرار می دهد.
شما نیاز دارید برای محصولتان عکاسی صنعتی انجام دهید تا مخاطب شما در آن سر دنیا با دیدن یک عکس و سایت به شما اعتماد کند.
آراد تمامی زیر ساخت هایی که ممکن است برای فعالیتتان نیاز داشته باشید از جمله عکاسی صنعتی، FCO و کمپانی پروفایل را در اختیار شما قرار می دهد. البته می توانید یا خودتان آن ها را ایجاد کنید یا اینکه از مجموعه آراد بخواهید که در اختیارتان قرار دهد.

آموزش های لازم

مجموعه آراد برندینگ هر هفته جمعه ها جلساتی برگزار می کند که کاملا رایگان هستند و می توانید از این کلاس ها و جلسات استفاده کنید و همچنین از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۴ الی ۷ عصر کلاس های آنلاین توسط اساتید و مشاوران مجموعه نیز برگزار می شوند.
فایل تمامی کلاس ها و جلسات در یوتیوب، آپارات، سایت و اینستاگرام و تمامی شبکه های اجتماعی موجود هستند و به راحتی می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که مجموعه آراد برندینگ هیچ اعتقادی به دریافت پول بابت آموزش ندارد!

کمک در اجرا

در این مرحله نیز به شما کمک می کند تا تمامی آموزش هایی را که دیده اید اجرا کنید. البته افرادی مشغله زیادی دارند و از آراد می خواهند که این مرحله از کار را به عهده گرفته و برایشان اجرا کند که این امکان نیز وجود دارد.
پس یا می توانید با کمک آراد خودتان اجرا کنید، یا با استفاده از آموزش هایی که قبلا داده شده خودتان انجام دهید و در نهایت روش سوم این است که مرحله اجرا را کاملا به آراد بسپارید تا برایتان انجام دهد. پس در این مرحله همه حالت ها وجود دارد و برای شما هیچ محدودیتی نیست.

بازار داخلی

به عنوان مثال شما یک شخص تاجر یا تولید کننده هستید و قصد فعالیت در بازار داخل ایران را دارید. نهایت فعالیت در بازار داخل فروختن محصول است. یعنی شما به عنوان یک فروشنده و یک برند بتوانید بفروشید!

پس اولین راه، فروش در داخل ایران است. بعد از فروش این است که اگر تاجر هستید وارد حوزه تولید شوید. مجموعه آراد برای تولید وام را اصلا پیشنهاد نمی کند، می توانید با فروختن محصول پول و سرمایه لازم برای تولید را کسب کنید.
نهایت فعالیت در بازار داخل ساختار نمایندگی است که در این مرحله نیز آراد همراه شما خواهد بود و ساختار نمایندگی را در اختیارتان قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از این ساختار ها و بهره گیری از آموزش هایی که از جانب اساتید و مشاوران مجموعه آراد به شما داده می شود، خودتان به مرحله اجرا برسانید و یا اینکه به آراد بسپارید.

بازار صادراتی

در بازار صادراتی نیز مرحله اول فروش است. در این بخش نیز زیر ساخت های لازم در اختیار شما قرار داده می شود و آموزش های لازم توسط اساتید آراد به شما داده می شود تا محصولتان را به فروش برسانید.
در این بخش نیز می توانید بعد از فروختن تصمیم بگیرید که وارد عرصه تولید شوید و همچنین لازم به ذکر است در این مرحله، تولید فقط در داخل ایران انجام می شود.


پس از تولید، بحث نمایندگی است که به کمک آراد می توانید برای بازار صادراتی در شهر هایی مثل دوحه و دبی و … نمایندگی ایجاد کنید.
یکی از حسن هایی که مجموعه آراد نسبت به سایر سازمان ها و ساختار ها دارد این است که هر جایگاهی که برای بقیه سازمان ها آرزوست برای آراد خاطره است! چون که در بحث ایجاد نمایندگی در داخل ایران در سال ۸۸ و ایجاد نمایندگی در خارج از ایران در سال ۹۲ و ۹۳ توسط مجموعه آراد انجام شده است.

گسترش فعالیت

اگر شما در حوزه خلیج فارس فعالیت می کنید می توانید در حوزه CIS و حوزه جنوب شرق آسیا و یا هر نقطه از جهان فعالیت کنید. پس تا جایی که خودتان بخواهید مجموعه آراد همراه شما خواهد بود تا فعالیتتان را گسترش دهید.
بحث بعدی تجارت بین الملل است. با توجه به محدودیت هایی که ایران دارد باید فعالیت هایتان را فرا مرزی کنید. یعنی از ایران خارج شوید و به عنوان مثال اگر محصول شما پنبه است می توانید در کشور ازبکستان هم تولید کنید!

هزینه های آراد در بخش اجرا

در بخش اجرا آراد از شما پول دریافت می کند که کاملا امری طبیعی است. شما وقتی کاری را برای انجام به شخصی می سپارید، در ازای انجام کار به آن شخص پول پرداخت می کنید.
در نتیجه هر بخشی را که شما به مجموعه آراد بسپارید چه بخش اجرا، چه بخش برند سازی و مرحله از کار را بخواهید به آراد بسپارید باید در ازای انجام آن مراحل، پول پرداخت کنید.
هیچ الزامی هم برای این که کار را به آراد بسپارید وجود ندارد، شما مختارید که خودتان انجام دهید یا از مجموعه آراد بخواهید تا برایتان انجام دهد. البته با توجه به تجربه و اینکه آراد به صورت تخصصی این کار را انجام می دهد، می تواند در این زمینه بهتر نتیجه بگیرد.

هزینه های آراد در بخش ارائه زیر ساخت ها

مجموعه آراد در ازای زیر ساخت هایی که به شما ارائه می دهد از شما پول دریافت می کند. اگر قرار باشد برای شما عکاسی صنعتی انجام دهد یا کمپانی پروفایل را برای شما انجام دهد، در ازای این خدمات پول دریافت می کند.

هزینه دیگری نیز وجود دارد که هزینه مشاوره است. برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چرا مجموعه آراد هزینه مشاوره را به صورت درصدی دریافت نمی کند؟! به عنوان مثال چرا مجموعه آراد برای اکانت مشاوره شش ماهه مبلغ پنج میلیون تومان یا برای یک سال هشت میلیون تومان دریافت می کند و به صورت درصدی دریافت نمی کند؟!

چرا آراد شریک نمی گیرد

مجموعه آراد تا ۱۱/۱۱/۹۶ به صورت درصد فعالیت می کرد و این درصد بین ۱۰ تا ۲۵ درصد بود. در بازه زمانی مختلف و شرایط مختلف این درصد فرق می کرد. شما به عنوان تاجر یا تولید کننده در ابتدا این شرایط را قبول می کنید، حتی راضی می شوید که ۵۰ درصد از سود خود را پرداخت کنید چون به فروختن خودتان اطمینان ندارید!
دلیل اول برای آن که به صورت درصدی کار نمی کند این است که در ابتدای شروع فعالیت، مجموعه آراد این شرایط را قبول می کرد چون نمی توانست ۱۰۰۰ نفر، شخص موفق در فروش را معرفی کند.


دلیل دوم این بود که فکر می کرد تاجران و تولید کنندگان ۲۵ درصد را تا آخر پرداخت می کنند! افراد تاجر و تولید کننده تا دو سال با این مجموعه همکاری می کردند و تمام آموزش های لازم را دریافت می کردند.
مجموعه آراد به فوت کوزه گری اعتقادی ندارد و بر این باور است که اگر دانسته های خود را آموزش ندهد، مطالب و چیز های جدید تری یاد نمی گیرد!

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.8 پاسخ
 1. Avatar
  دادبان گفته:

  برای امثال من هم مبلغ بسیار ناچیزی دارند و علاقه ی زیادی هم برای راه اندازی کار خودشون رو دارند آیا راهی هست؟

  پاسخ
 2. Avatar
  خسرو گفته:

  عدد صفر آدم رو میترسونه اما هیجان انگیز بودن کلمه ی تجارت واهمه ی صفر رو از بین میبره

  پاسخ
 3. Avatar
  تهرانی گفته:

  از ویژگی های خیلی خوب آرادبرندینگ هست که تمام حوزه های تجارت رو پوشش میده و این یک مزیت خیلی بزرگ برای آراد محسوب میشه

  پاسخ
  • Avatar
   هاشمی گفته:

   و البته یک مزیت خیلی بزرگ هم برای ما مشتریان محسوب میشه که به راحتی میتونیم خدمات مختلف رو دریافت کنیم.

   پاسخ
 4. Avatar
  بهار ناجی گفته:

  سلام من به تازگی با آراد آشنا شدم. امیدوارم هر چه زودتر بتونم کارم و با کمک شما شروع کنم.
  خیلی امیدوارم

  پاسخ