📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
شروع تجارت

شروع تجارت از صفر

شروع تجارت از صفر همیشه دغدغه افرادی بوده است که مشکلات مالی داشته اند و نمیتوانند تجارتی پر سود برای خود راه اندازی کنند ما در این مقاله به راهکار های شروع تجارت از صفر می پردازیم امید است افرادی که دارای سرمایه اندکی هستند هرگز از یک تجارت پر سود محروم نشوند و بتوانند از یک تجارت کوچک به تجارت های بزرگ و سود کلان دست یابند.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

بیشتر افراد تازه کار و باسرمایه خیلی کم تجارت خود را از صفر شروع می کنند. بعضی از افراد با بدست آوردن پول کمی و بخاطر مستقل بودن از دیگران دست به کسب و کار در تجارتی می زنند.
این افراد باید مطالعه فراوانی در مورد تجارتی که می خواهند در آن کسب و کاری انجام دهند داشته باشند تا با شکست های جبران ناپذیر روبه رو نشوند.این افراد کم کم در تجارت سرمایه شان افزایش پیدا می کند و می توانند به مراحل و سودهای بیش تری برسند.

روش های گوناگون شروع تجارت

تجارت مقوله بسیار مهمی است و اصولا انسان های زیادی در طول تاریخ توانسته اند از این راه گذران زندگی کنند و یا حتی ثروتمند شوند اما صحبت ما در این مقاله تجارت به معنای واقعی کلمه نیست بلکه تجارتی مد نظر ماست که با سرمایه اندک و حتی بدون سرمایه بتوان آن را انجام داد که نام آن شروع تجارت از صفر است.

چیزی درست کنید

بله، درست کردن چیزی در ابتدا منابعی را برای هزینه می خواهد ولی در درازمدت ممکن است به فروش خوبی برسد. چیزی که می خواهید درست کنید به خود شما بستگی دارد ولی چندین جا برای فروش وسایلتان هست، سایت های فروش آنلاین ( فروشگاه های اینترنتی ) بهترین جا برای فروش وسایل دست ساز، از زیورآلات تا اسباب بازی چوبی برای بچه ها، هستند.

چیزی را بفروشید.

اگر نمی خواهید چیزی درست کنید ( یا فکر می کنید که خلاق نیستید ) چیزی را که قبلا دیگری درست کرده بفروشید. بیشتر صاحبان تجارت تولیداتی را که دیگران آن را درست کرده اند به نحوه مختلف به فروش می رسانند.

روش های گوناگونی برای شروع تجارت از صفر وجود دارند که این بستگی به خلاقیت شما و همچنین تلاش و پشتکار شما در این زمینه دارد.

امید است بتوانید با استفاده از روش های شروع تجارت از صفر و چند روشی که ما به شما آموختیم تجارتی پر سود برای خود راه اندازی کرده و موفق شوید.

ممنون از همراهی شما همراهان گرامی

💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
📅 برنامه پخش زنده سه شنبه ۲۹ بهمن
ساعت ۱۴ قرعه کشی روزانه - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۵ آرادی های موفق - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۶ نحوه پیگیری مشتریان - آقای نوروزی
ساعت ۱۷ محصولات پر درآمد - استاد زیارکلایی
ساعت ۱۸ پول و تبدیل ارزها - استاد نظام پرور
ساعت ۱۹ انتخاب محصولات همپوشان - خانم محمودی
ساعت ۲۰ آنالیز محصولات در صادرات - آقای روحانی
📺️ پخش زنده ما را از اینجا ببینید.