📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

شروع به کار در برندینگ و تردیدهای آن

مواجهه با تردیدها

بسیاری از اوقات شما کاری را با ما شروع می‌کنید و بعد درگیر تردیدهایی می‌شوید. «آیا این محصولی که من انتخاب کردم، واقعا بهترین محصولِ ممکن است؟ آیا واقعا محصول درستی را انتخاب کردم؟ آیا واقعا در مسیر درستی پیش می‌روم؟» این تردیدها به سراغ شما می‌آیند. باید توجه داشته باشید که پیش از اینکه کار با ما را شروع کنید، کارشناس‌ها و مشاورهای ما به شکل‌های مختلف شرایط کار شما را بررسی کردند و ایده‌آل‌ترین و بهترین شرایطی که شما می‌توانستید در آن شروع به کار کنید، برای شما فراهم کردند. پس دیگر نگران نباشید. تردید نکنید و برای خودتان زمان تلف‌شده ایجاد نکنید. زمان‌ها و فرصت‌ها را نسوزانید. وقتی تصمیم‌تان را گرفتید، شروع کنید. منتظر نباشید و کارتان را معلق نگه ندارید، پیگیر باشید.
واحد فنی ما پاسخگو خواهد بود و تمام تیم اجرایی پیگیر این هستند که شما سریع‌تر به هدف خود برسید. چون زمان برای ما بسیار مهم است. البته نقص‌هایی هم در کارمان داریم، اما با شما و همراهی شما این نقص‌ها را برطرف می‌کنیم تا بتوانیم بهترین‌ها نتیجه‌ها را از کار به دست بیاوریم. بنابراین نگرانی‌ها را از خود دور کنید و در کار خود مصمم پیش بروید.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

چگونگی تغییر محصول

اگر به هر علتی شرایطی ایجاد شد که واقعا خواستید محصول‌تان را عوض کنید، چندان نگران نباشید. اگر سایت‌های شما راه‌اندازی شده باشد و صرفا بخواهید محصول‌تان را عوض کنید، برای هر کدام از سایت‌ها بدون در نظر گرفتن هزینه‌های ثبت دامنه، مبلغ ناچیزی پرداخت می‌کنید. می‌توانید با واحد فنی یا مشاورهای ما ارتباط برقرار کنید و آن‌ها به شما می‌گویند این هزینه چقدر است تا این تغییرات را برای شما انجام بدهیم. این مبلغ معمولا یک پنجم -کمتر یا بیشتر- هزینه اولیه سایت‌هاست. چون این عددها براساس پارامترهایی تغییر می‌کند، من عدد دقیقی به شما نمی‌گویم. شما این مبلغ را پرداخت می‌کنید و تغییر حوزه را برای شما انجام می‌دهند.
اما نگران نباشید. کار و تجارت کردن، به هر گونه‌‌ای که باشد و با هر محصولی که باشد، حتی اگر هم شما علاقه‌مند باشید که بعد این محصول را عوض کنید، تجربه تجارت را به شما می‌آموزد. هر شغل یا محصول دیگری که برای کارتان انتخاب کنید، در فرایندهای بعدی سرعت چند برابری خواهید داشت. چون توانمندی‌های شما در مذاکره، پیدا کردن تأمین‌کننده و مذاکره با تأمین‌کننده و سایر کارها به‌مراتب بسیار بهتر می‌شود. و شما همیشه فرصت‌های جدیدی را در کار خود تمرین می‌کنید، اما با قدرت و توان بیشتری. شما دیگر یک فرد تازه‌کار حساب نمی‌شوید. بلکه فردی قدیمی هستید که می‌خواهد محصول خود را عوض کند. پس کافی است شروع کنید تا بتوانید نتیجه خوبی از کارتان به‌دست بیاورید.

مشاور تجاری و برندسازی

💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
📅 برنامه پخش زنده سه شنبه ۲۹ بهمن
ساعت ۱۴ قرعه کشی روزانه - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۵ آرادی های موفق - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۶ نحوه پیگیری مشتریان - آقای نوروزی
ساعت ۱۷ محصولات پر درآمد - استاد زیارکلایی
ساعت ۱۸ پول و تبدیل ارزها - استاد نظام پرور
ساعت ۱۹ انتخاب محصولات همپوشان - خانم محمودی
ساعت ۲۰ آنالیز محصولات در صادرات - آقای روحانی
📺️ پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ