📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

شروع به کار در آراد

مراحل شروع کار با آراد

گاهی شما تماس می‌گیرید و می‌پرسید: کار من از چه زمانی شروع می‌شود؟ برای اینکه این مسئله را بسیار شفاف و دقیق بدانید و بدانید کار شما چه زمانی شروع می‌شود، من می‌خواهم در یک فایل جداگانه این موضوع را برای شما مطرح کنم.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

مرحله اول: پرداخت

اولین مرحله برای شروع کار شما پرداخت مبلغ است. یعنی تا پرداختی انجام ندهید، هیچ کاری توسط شرکت شروع نمی‌شود. در مرحله دوم، بعد از اینکه پرداخت کردید، فیش را برای ما بفرستید. برای مشاوری که با شما ارتباط دارد، ارسال کنید تا مشاور بداند که شما پرداخت کردید و تأیید کند که تصور فیش پرداختی شما به دست او رسیده است. چون گردش حساب بسیار زیاد است و فیش‌ها و مبالغ بسیاری از جاهای مختلف می‌آید و شرکت نمی‌تواند بفهمد این فیش متعلق به چه کسی است و از کجا آمده است. توضیحاتی هم که ندارد.
پس بعد از اینکه مبلغ را پرداخت کردید، حتما فیش را برای مشاوری که با شما ارتباط داشته یا هر تیمی که می‌خواهید با آن‌‌ها کار کنید، بفرستید. مثلا اگر می‌خواهید با نیروهای من کار کنید یا می‌خواهید با مشاورهای دیگر کار کنید، با هر تیمی که می‌خواهید کار کنید، در سریع‌ترین زمان ممکن برای همان تیم ارسال کنید، یعنی همان روز، روز بعد یا هر ساعتی که این پرداخت را انجام دادید.

مرحله دوم: تأیید امور مالی

به محض اینکه تصویر فیش را ارسال کنید، به امور مالی ارجاع داده می‌شود. معمولا ۲۴ تا ۴۸ ساعت طول می‌کشد تا در امور مالی درج شود. البته نباید روزهای تعطیل را حساب کنید، مثلا عید قربان، عید غدیر یا جمعه و سایر تعطیلات رسمی، این‌ها را از آن مدت کم کنید. وقتی فیش شما در روزها و ساعت‌های کاری به دست پرسنل ما برسد، آن را به امور مالی می‌دهند. امور مالی بررسی می‌کند و بعد از اینکه تأیید کند، کار را به واحد فنی می‌سپارد. در نهایت سه تا چهار روز بعد باید با شما ارتباط برقرار شود.

مرحله سوم: تأیید سفارش

باید اطلاعات تماس، درخواست و سفارشی را که داشتید، مشخص کنید. اگر فیش را واریز کنید و سفارش شما مشخص نباشد، تیم فنی با شما ارتباط برقرار نمی‌کند، چون هنوز سفارش‌تان را تأیید نکرده‌اید. ممکن است به هر علتی در جشنواره‌ها و بازه‌های مختلف مبلغی را پرداخت کنید که این مبالغ برای شما ثابت بماند یا از تخفیفات دوره جشنواره برخوردار بشوید، اما خدمات خود را مشخص نکرده باشید. پس باید حتما اطلاع بدهید که بدانیم چه خدماتی می‌خواهید و بر همان اساس هم واحد فنی با شما ارتباط برقرار کنند و به شما کمک کنند تا کار شما پیش برود.
بعد از اینکه کار را شروع کردید، مبلغ را پرداخت کردید و این فیش را به واحد مشاورها فرستادید، مشاورها آن را به واحد مالی می‌دهند. نباید خود شما مستقیم به واحد مالی ارسال کنید، چون مشکل ایجاد می‌کند. آن‌ها نمی‌دانند قرار بوده چه خدماتی به شما بدهند. باید برای مشاوری بفرستید که قرارداد کار را با شما بسته، شرایط را تعیین کرده و کاملا برای او شفاف است که قرار است کار چگونه انجام بشود. اگر تمام مبلغ را نقدی پرداخت کردید یا اگر می‌خواهید قسطی پرداخت کنید، اقساط بعدی مشخص شده است. این موارد را به واحد مالی اعلام می‌کنید. سه تا چهار روز بعد هم واحد فنی با شما تماس می‌گیرد و کار شما مرحله به مرحله پیش می‌رود.
از زمانی که وجه را پرداخت کنید و فیش به دست ما برسد، به شما خواهیم گفت که در مراحل بعدی دقیقا چه کارهایی باید انجام شود و کار را طبق همین پیش می‌برید.

مشاور تجاری و برندسازی

💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
📅 برنامه پخش زنده سه شنبه ۲۹ بهمن
ساعت ۱۴ قرعه کشی روزانه - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۵ آرادی های موفق - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۶ نحوه پیگیری مشتریان - آقای نوروزی
ساعت ۱۷ محصولات پر درآمد - استاد زیارکلایی
ساعت ۱۸ پول و تبدیل ارزها - استاد نظام پرور
ساعت ۱۹ انتخاب محصولات همپوشان - خانم محمودی
ساعت ۲۰ آنالیز محصولات در صادرات - آقای روحانی
📺️ پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ