سعی می‌کنم اول صبح به شما یادآوری کنم که دنیا به آخر نرسیده است.

برنامه‌ی کلاس‌های آنلاین به صورت مدون نیز قرار گفته است. می‌توانید ببینید که هر روز چه جلساتی برگزار می‌شود. به طور معمول در طول هفته مهندس نظام‌پرور دو جلسه و مهندس طالیا دو جلسه را برگزار می‌کنند و من هم اگر بشود جلسه‌ای می‌روم. از آنجاکه در حال حاضر جلسات حضوری من زیاد است، جلسه دیگری را برگزار نمی‌کنم. کلاس‌های آنلاین را اصلا از دست ندهید. اساتید آن نکات بسیار خوبی را می‌گویند و می‌توانید طی آن‌ها همه‌ی ابهامات را به صورت آنلاین بپرسید و تمام دغدغه‌هایتان به راحتی رفع خواهد شد. کلاس‌های آنلاین ساعت پنج برگزار می‌شود. ساعت خوبی است. سعی کنید به هیچ عنوان از دست ندهید و به صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنید. به طور معمول هر روز چهار فایل در کانال قرار می‌گیرد. ساعت ۱۰ صبح که معمولا من فایل قرار می‌دهم. ۲ بعدازظهر مهندس تالیا هستند. ساعت ۶ بعدازظهر مهندس نظام‌پرور و ساعت ۱۰ شب که یک فیلم آموزشی یا یک فایل متنی توی کانال قرار می‌گیرد و می‌توانید آموزش‌ها را ببینید.

یادداشت

سعی می‌کنم اول صبح به شما یادآوری کنم که دنیا به آخر نرسیده است.

من کمتر آموزش می‌دهم به خاطر اینکه خب این روزها بیشتر از آموزش به انگیزه نیاز دارید. سعی می‌کنم اول صبح به شما یادآوری کنم که دنیا به آخر نرسیده است. هیچ اهمیتی ندارد که پراید ۴۷ میلیون و دلار ۱۵ هزار تومان شده است. ما داریم در همین شرایط به راحتی پول به دست می‌آوریم. ما در کانال ۳۱ هزار عضو داریم که شاید هزار تا هزار پانصد تای آن‌ها فعال هستند و دارند کار می‌کنند و ۲۹ هزار تای دیگر کاری نمی‌کنند و در حال بررسی هستند. اگر در حال بررسی هستید و هر ابهامی در ذهن دارید، به یاد داشته باشید که هزار نفر دیگر هم در این کانال هستند که دارند آن مسیر را انجام می‌دهند. طبیعتا آن ۲۹ هزار نفری که هیچ کاری نمی‌کنند، هیچ چیز هم به دست نمی‌آورند. پس ملاک نگیرید که خیلی‌ها در این کانال کاری نمی‌کنند. خب این خیلی‌ها به هیچ چیز هم نمی‌رسند. خیلی از ایرانی‌ها وضعیت خوبی ندارند. ۶ میلیون ایرانی به  صف خرید پراید رفته‌اند تا پراید بخرند! اگر می‌خواهید شبیه خیلی‌ها باشید، نتیجه‌تان هم مانند همان خیلی‌ها می‌شود. زندگی مثل خیلی‌ها را تجربه کنید و لطفا غر هم نزنید! اما بدانید اگر ابهامی دارید، ما برای آن‌ها جواب داریم.

یادداشت

چطور ممکن است یک نفر به صورت اینترنی به من پول بدهد؟

چرا جواب داریم؟ چون ابهامی که در ذهن شما است قبلا در ذهن دیگران هم بوده و ما به آن پاسخ داده‌ایم و امروز می‌توانند فعالیت کنند. مثلا یکی از بچه‌ها می‌گفت یعنی چی؟ چطور ممکن است یک نفر به صورت اینترنی به من پول بدهد؟ هر چقدر در مورد این موضوع ابهام دارید، کافیه یک جلسه حضوری بیایید. یک پنج‌شنبه بیایید. شما ابهام دارید و پنج‌شنبه میایید و میبینید که ۶۰، ۷۰ یا ۱۰۰ نفر در آن جلسه هستند که این ابهامات را کنار گذاشته‌اند و دارند پول درمی‌آورند. پنج‌شنبه این هفته دو مهمان از بیرجند داشتیم که از بچه‌های قدیمی خودمان هستند. یک آقا و خانم بودند. بسیار جالب بود. آقا در حوزه‌ای فعالیت می‌کرد و در همان حوزه در شهرشان مغازه هم داشت و خانم در خانه در حوزه دومی فعالیت می‌کرد و نه مغازه داشت، نه سرمایه‌ای خوابانده بود و نه هیچ چیز دیگری. خانم ۴ برابر آقا پول درمی‌آورد. پس شدنی است. هزار نفر دیگر توانسته‌اند، شما هزار و یکمی خواهید بود. خیلی نگران نباشید. یک جلسه حضوری بیایید. هر ابهامی هم که دارید بپرسید. من -علیرضا شعبانی- هستم. مهندس نظام‌پرور، مهندس تالیا و مشاورین سیستم هم هستند. هر سوالی دارید بپرسید.

به سوالاتتان جواب می‌دهیم، ولی شروع به کار بکنید. نگران نباشید. برای همه ابهاماتتان جواب داریم. راحت‌ترین راه برای پیداکردن جواب، یک جلسه حضوری است.

 

کاری به جامعه ندارم. اصلا جامعه برای من اهمیتی ندارد، زیرا کسی من را به خاطر جامعه بازخواست نمی‌کند. ولی اگر یک نفر در این سی هزار نفری که در کانال ما حضور دارند غر بزند، اگر یک نفر از شرایط زندگیش راضی نیست، اگر یک نفر دغدغه دلار و طلا و سکه دارد، حتما آن یک نفر بی‌عرضه است. کسی که در کانال ما باشد و با مجموعه ما آشنا باشد و دغدغه اقتصادی داشته باشد، خیلی ببخشید کمی لحن من خوب نیست اما بی‌عرضه است. باید خود را شماتت کند و هیچ کاری به آقای روحانی، دولت، مسئول و غیره نداشته باشد. قبل از اینکه ترامپ را فحش بدهد که چرا تحریم کرده است، خودش را فحش بدهد که چرا اینقد بی‌عرضه است . بستری وجود دارد که می‌تواند به راحتی در آن پول بدست بیاورد. اگر شما پولی بدست نمی‌آورید، حتما مشکل از خودتان است. همه ابهامات را جواب می‌دهیم. به قول جنگاورهای قدیمی ((هل من مبارز)). هر کسی که می‌گوید نمی‌شود، یک جلسه بیاید بشینیم روبروی همدیگر تا ثابت کنیم که به راحتی می‌شود. آن‌هایی هم که بهشان ثابت شده است که می‌شود، کار کنند و پول در بیاورند و هیچ کاری به حواشی کشور نداشته باشند.