آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
نکات روز

سایت آرادیوزر و نکات روز

همانطور که اطلاع دارید چند سرویس روی سیستم آراد یوزر فعال شده‌ است که به زودی آموزش آن‌ها را در کلاس‌ها و فیلم‌ها و همچنین روی سایت اعلام خواهیم کرد تا بتوانید بهترین استفاده را از آن‌ها بکنید.

موضوعی که خیلی از دوستان درباره SLL مطرح می‌کنند این است که بعضی از خبرهای قدیمیشان HTTP دارد و اینکه بخواهند آن‌ها را به HTTPS تبدیل کنند کمی وقت‌گیر است. اینکه بخواهند تصاویر داخلی را درست کنند یا زیر همه‌ی خبرها کد آیفریم قرار گرفته که اشتباه است؛ خیلی از آرادی‌های قدیمی کدهای آیفریم گذاشته‌اند و از تک‌نوشته استفاده نکرده‌اند یا برعکس هر دو آن‌ها را گذاشته اند یعنی هم از آیفریم و هم از تک‌نوشته استفاده شده است. تمام این‌ها حل و رفع شدنی است و هزینه زیادی هم ندارد. می‌توانید با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا بررسی کنند که چه تعداد از خبرها به این ترتیب هستند و خیلی سریع و فوری آن‌ها را برایتان اصلاح کنند.

مورد بعدی که بر آن تأکید داریم، برگزاری کلاس‌های آنلاین است که همه روزه رأس ساعت پنج بعدازظهر انجام می‌شود. در این کلاس‌ها شرکت کنید. بخش‌های فروش، تولید محتوا، ارتباط با مشتری، برندسازی، صادرات و تمام موضوعاتی که با کسب و کار شما مربوط هستند را از صفر آموزش می‌دهیم تا شما قوی شوید و بدانید که چگونه می‌توانید یک تجارت موفق داشته باشید. پس نگران چیزی نباشید. همه چیز سر جای خود است و هر مشکلی که دارید حل می‌شود.

تعدادی هم می‌گویند که از طریق آراد یوزر با مشکل مواجه شده‌اند که این را هم داریم رفع می‌کنیم و تا ساعتی دیگر مشکل سایت آراد یوزر هم حل می‌شود و می‌توانید مثل سابق از آن استفاده کنید و کارهایتان را با آن انجام دهید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد زیارکلائی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

فایل صوتی توضیحات استاد زیارکلایی را می توانید در همین قسمت بشنوید.

همچنین بخوانید:  نکته روز ۱۷ مرداد + مخالفان آراد هم فردا به قم بیایند.

آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ