🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
ساختار کسب و کار

ساختار کسب و کار از شغل خانگی تا میلیاردر شدن

ساختار کسب و کار از شغل خانگی تا میلیاردر شدن چگونه است؟ آیا می توان به درآمدهای بالا دست یافت و ثروتمند شد؟ چگونه پولدار شویم؟ امروز اسرار تجارت و کسب و کار میلیاردی را باهم مرور خواهیم کرد با ما همراه باشید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

اگر دانشجو هستید، اگر بیکار هستید، اگر خانه دار و حتی شاغل هستید حتما این مقاله آموزشی را با دقت و تا انتها مطالعه کنید و سپس فیلم سمینار آنلاین آموزشی اسرار تجارت را که در انتهای همین مقاله برایتان به اشتراک می گذاریم مشاهده کنید تا حق مطلب ادا شود.

برای کسب درآمد بدون سقف و محدودیت باید شغلی را انتخاب کنید که محدودیتی نداشته باشد. به عنوان مثال اگر راننده تاکسی باشیم و درآمدی ماهانه ۳ میلیون حقوق ما باشد، با کار بیشتر و خلاقیت بیشتر نمی توانیم درآمد خود را به ۱۰ میلیون تومان ماهانه برسانیم. یعنی شغل محدود است و ظرفیت بیشتر ندارد که درآمد بیشتری برایتان به ارمغان آورد.

ولی یک پزشک برای خود ساختاری دارد که اگر حقوقش ۱۰ میلیون تومان ماهانه باشد، می تواند آن را به ۲۰ میلیون و نهایتاً ۱۰۰ میلیون ماهانه برساند ولی باز هم محدود می شود.
حال در ابتدا مدل های شغلی مخالف را بررسی کنید تا ببینید کدام شغل می تواند بیشترین سهم را برایتان به ارمغان آورد؟ برای درک بهتر و فهم بیشتر این موضوع پیشنهاد می کنم فیلم آموزشی چگونه می توان ثروتمند شد را مشاهده کنید.

چگونه می توان ثروتمند شدچه شغلی را انتخاب کنم؟

اگر میخواهید یک شغل با درآمد مناسب خانگی داشته باشید به شما تجارت و خرید و فروش کوچک رو پیشنهاد می کنیم. شما با داشتن یک الی ۵ سایت با نام های مختلف می توانید از همین حالا برند خودتان را بسازید و سپس با تبلیغاتی که به شما آموزش خواهیم داد (به صورت رایگان)، می توانید برای خود همه روزه چندین مشتری داشته باشید و محصولات خود را به صورت غیر حضوری بدون نیاز به ریالی سرمایه اولیه به آنها بفروشید.

از کجا برای تامین محصول سرمایه جور کنم؟

به ساختار دیجی کالا و شرکت های خدماتی دقت کنید. مردم برای خرید یک محصول به سایت دیجی کالا می روند و سپس تصویر و توضیحاتی از محصول می خوانند و سپس به آن شرکت پول می دهند. حال سوال اینجاست که آیا دیجی کالا محصول را ابتدا خریداری کرده و سپس توضیحاتی روی سایتش گذاشته یا اینکه ابتدا توضیحات را می گذارد و سپس جنس را می فروشد و بعد از اینکه پول را از مشتری دریافت کرد، حال با پول دریافت شده محصول را تامین می کند؟
اگر امروز یکی از قطعات برقی منزل شما بسود مثل هود آشپزخانه یا بورد برق یخچال شما باید به نمایندگی آن شرکت زنگ بزنید. نمایندگی میبیند و سپس از شما پول برای تعمیر میگیرد و بعد می گوید سفارش می دهم تا بار به دستم برسد و هر وقت رسید می آیم و تعمیر میکنم. یعنی پول را از شما میگیرد و بعد می رود با پول مشتری جنس را می خرد.
این روش در تجارت یعنی تضمین در خرید و فروش که فردا مشتری زیرش نزند و بدون سرمایه تجارت کنم. با این ساختار می توانید بدون ریالی سرمایه جنس را تامین کنید.

انتخاب شغل

ساختار کسب و کار از شغل خانگی

برای رسیدن به هدف و مقصد باید یک مشاور و کاربلد در کنار خود داشته باشید تا به شما بگوید که چه کارهایی را انجام دهید و چه کارهایی را انجام ندهید. زیرا تجربه بالاتر از هر چیز است. وقتی مربی و مشاور با تجربه ای در کنار خود داشته باشید به سادگی می توانید مسیر موفقیت را با سرعت بالاتری طی کنید که خوشبختانه در آراد برندینگ این امر محقق می شود. ما برایتان یک ساختار منظم و در توان شما را برنامه ریزی می کنیم که بر اساس آن بتوانید شغل خانگی خود را شروع کنید.

چگونه می توان میلیاردر شد؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا یک سوال را از خود بپرسید. میلیاردر های ایران و جهان چه کسانی هستند و چه شغلی دارند؟ هر شخصی را که می شناسید روی کاغذ بیاورید و مشخص کنید چه شغلی دارد؟

آیا خرید و فروش و تجارت داخلی و صادراتی انجام می دهد؟ بله یقینا همینطور است. حتی بازیگران و فوتبالیست های میلیاردر ایران و جهان هم برای کسب ثروت در حال بیزینس و تجارت هستند. برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد میکنم فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ