📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.

🔹 هر روز یک میلیون تومان به قید قرعه
🔸 برای شرکت در قرعه کشی به سوالی که در انتهای مقاله زیر آمده پاسخ درست دهید.


🔹ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
🔸 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

رکود اقتصادی در بازار ایران

بازارهای ایران در وضعیت بسیار نابسامانی قرار دارند و تجارت خارجی ما روز به روز در حال کاهش است.
گاهی برای اینکه نشان بدهیم تجارت ما در حال رشد است، با اعداد بازی می‌کنیم، اما به‌واقع رشدی اتفاق نمی‌افتد، ما در کشورمان می‌بینیم که درآمد مردم روز به روز در حال کاهش است.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

 

کشورهایی که در توسعه صادرات فعال هستند و وضعیت بسیار خوبی در صادرات دارند، [وضعیت اقتصادی بهتری هم دارند]. با آمار نمی‌شود وضعیت زندگی مردم را درست کرد.

علت رکود اقتصادی ایران

چهل، پنجاه سال پیش یا بیشتر وضعیت اقتصادی ما نسبتا بهتر بود و صادرات ما در حال توسعه بود. چرا؟ چون همه روش‌هایی که استفاده می‌شد، روش‌های مرسوم دنیا بود و ما هم تقریبا مانند سایر تجار دنیا کار می‌کردیم، البته نه به قوت و قدرت آن‌ها، اما به هر حال در سطح مشخصی کار می‌کردیم.

از وقتی که اینترنت آمد، رفتار مردم دنیا عوض شد، ولی ما این درک را نکردیم.
رفتار مردم اروپا در معاملات و تجارت‌های آن‌ها عوض شده، نظام کاری آن‌ها، نوع مکاتبات و مذاکرات آن‌ها هم تغییر کرده است، اما هنوز که هنوز است، مکاتبات ایمیلی برای تجار ما چندان جا نیفتاده و هنوز فکر می‌کنند ایمیل زدن چیز عجیبی است.
گاهی اوقات وقتی اسم سایت فردی را می‌پرسید، آدرس ایمیلش را به شما می‌دهد و زمانی که آدرس ایمیل او را می‌پرسید، آدرس سایتش را به شما می‌دهد و نمی‌داند کدام، کدام است، یعنی هنوز این فرهنگ برای ما جا نیفتاده که در تجارت چگونه باید رفتار کنیم.
این ضعف‌ها چه مشکلاتی برای ما ایجاد می‌کند؟

ریزش‌ها و رویش‌ها در کسب‌وکار

همه کسب‌وکارها ریزش و رویش دارند. ریزش یعنی من تعدادی مشتری دارم که آن‌ها را در طول مدت تجارتم به دست آورده‌ام، مثلا امروز صد مشتری دارم، مطمئنا تا سال بعد تعدادی از این صد مشتری من ریزش می‌کنند، تعدادی از دست می‌روند و من را رها می‌کنند.
اما تعدادی هم مشتری‌های جدید اضافه می‌شوند که به آن رویش می‌گویند.

تجاری که امروز ورشکست می‌شوند، کارخانه‌هایی که روز به روز ورشکسته‌تر می‌شوند، به این خاطر است که آن ریزش را دارند، اما رویشی ندارند.
چون به‌هرحال این ریزش متوقف نمی‌شود، یعنی همیشه مشتری‌ها در حال کم شدن هستند، مثلا اگر با چهار کشور کار می‌کردید، حالا با سه کشور کار می‌کنید یا اگر با سه کشور کار می‌کردید، حالا با دو کشور کار می‌کنید.
این ریزش به علت‌های مختلف همیشه در حال اتفاق افتادن است؛ رقابت‌ها، تغییر بازار، تمایلات، علاقه‌ها و سلیقه‌های مصرف‌کننده‌ها و تأمین‌کننده‌ها، همه عواملی می‌شود که تعدادی از مشتری‌ها را از دست بدهیم. به هر صورت برای خود ما هم در تأمین و ارسال کالا موانع خاصی پیش می‌آید، این‌ها هم عامل ریزش می‌شوند و سرعت ریزش را شدیدتر می‌کنند.

برنامه ریزی اقتصادی

ما هیچ برنامه‌ای برای رویش نداریم.
هیچ برنامه‌ای نداریم که بتوانیم بگوییم امروز در بازار جهانی برای پیدا کردن مشتری جدید چه مسیری داریم، مسیرهای سنتی مثل نمایشگاه‌ها به‌قدری هزینه‌های بالا و راندمان پایین دارند که دیگر امروز جواب نمی‌دهند و چون جواب نمی‌دهند، به نسبت هزینه‌ای که می‌کنیم، از این‌ها هیچ خروجی‌ای هم نمی‌گیریم.
رویشی اتفاق نمی‌افتد، یعنی عدد رویش ما هم کم است؛ مثلا اگر تا سال قبل، سالیانه پنجاه مشتری پیدا می‌کردیم، امسال رویش ما در بازار جهانی، به اندازه ده یا بیست مشتری است.
شرکت‌هایی هستند که با من تماس می‌گیرند و مشاوره می‌خواهند، مدیران آن‌ها را می‌بینم، مدیران کارخانه‌ها و تولیدی‌ها را می‌بینم، تجاری را می‌بینم که کار آن‌ها فقط تجارت بوده و اصلا تولیدی نداشتند.
آن‌ها به من می‌گویند: تا سال گذشته، هر سال ده تا پانزده مشتری جدید پیدا می‌کردم، اما امسال ده، پانزده مشتری به صفر رسیده است، یعنی خروجی و نتیجه‌ای نمی‌گیرند، بنابراین از این کار خسته می‌شوند و کار را رها می‌کنند.

راه حل این مشکل پیش ماست. با ما در ارتباط باشید تا به شما بگوییم این راه حل چیست و چگونه باید از آن استفاده کنید.

 

✅ سوال یک میلیون تومانی سه شنبه ۲۹ بهمن:

چرا با وجود آنکه بسیاری از مردم گرفتار ضعف اقتصادی هستند به فکر چاره ای نیستند و به امید این و آن نشسته اند تا شاید برایشان گرهی را باز کنند با آنکه بارها دیده اند باز نمی کنند؟

⭕️ برای دادن پاسخ و مشاهده نتایج کلیک نمایید.

🔹ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
✅ ویژه افراد جویای کار، خواهان شغل دوم، دانشجویان، کارآفرینان و کارخانه داران
🔸 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
📅 برنامه پخش زنده سه شنبه ۲۹ بهمن
ساعت ۱۴ قرعه کشی روزانه - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۵ آرادی های موفق - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۶ نحوه پیگیری مشتریان - آقای نوروزی
ساعت ۱۷ محصولات پر درآمد - استاد زیارکلایی
ساعت ۱۸ پول و تبدیل ارزها - استاد نظام پرور
ساعت ۱۹ انتخاب محصولات همپوشان - خانم محمودی
ساعت ۲۰ آنالیز محصولات در صادرات - آقای روحانی
📺️ پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ