🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

جملات زیبا برای جذب مشتری

امروزه از کسی پوشیده نیست که جملات زیبا برای جذب مشتری ، تاثیر فراوانی دارد .
مطمئنا از کسی پوشیده نیست که سخنان و جملات شیرین و باب دل ، برای جذب مشتری از عوامل مهم به حساب می آید . ذکر این نکته مهم است که حرف و سخن در ظاهر جذاب نباشد ، بلکه واقعیت جنس و مرغوبیت کالا هم به درستی بیان شود .
تبلیغات اینترنتی روشی موثر برای شناساندن محصول به تمامی کاربران اینترنتی و تبلیغات رسانه و جاده ای برای کاربرانی که به اینترنت دسترسی ندارند می باشد . برای افزایش رتبه سایت و وبلاگ خود در گوگل باید تمامی قوانین گوگل را رعایت کنید تا بتوانید تجارتی موفق داشته باشید .

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تمامی مشاغل و بیزینس های امروزی بر جذب و حفظ مشتریان بیشتر تاکید جدی دارند. برای همه مدیران امروزی آشکار شده است که بایستی از تمامی فنون جذب مشتری چه از نوع عناصر تبلیغاتی و چه از نوع روابط حضوری و یا تلفنی، آگاهی کامل داشته باشند و سعی کنند مطابق کسب و کارشان از بهترین استراتژی جذب استفاده کنند. در بسیاری از مشاغلی که در ارتباط مستقیم با فروشندگان قرار دارد، استفاده از جملات زیبا برای جذب مشتری از جمله مهمترین روش های ارتقا و پیشرفت روند شغلی است.

بسیاری از کسانی که در حوزه تبلیغاتی حضور دارند و در این زمینه در تلاش برای ارتباط موثر با مشتری هستند، معتقدند که توانایی ساخت جملات زیبا برای جذب مشتری یک توانایی کلیدی است زیرا از این جملات می توان در هر نوع روش تبلیغاتی استفاده نمود و در جذب مشتری اثرگذار بود. ساخت یک جمله زیبا و جذاب برای سهم بازار می تواند سالیان سال بعنوان شعاری در ذهن مشتری باقی بماند و هر لحظه نام کسب و کار شما را در ذهن وی تداعی کند.

شرایط ساخت جملات زیبا برای جذب مشتری

 اما استفاده از جملات زیبا برای جذب مشتری در هنگام ارتباط مستقیم از جمله مهم ترین استراتژی های ارتباطی است که تمامی کارکنان یک مجموعه بخصوص مجموعه خدماتی بایستی از آن آگاه باشند و بتوانند از آن استفاده کنند.

گاهی اوقات لازم است بدون درخواست مشتری با وی ارتباط برقرار کنید و بر فرض مثال از جمله های ارتباطی مانند «چگونه می توانم کمکتان کنم؟» یا «اگر مشکلی برایتان پیش آمد، من در خدمت هستم!» یا «پاسخگویی در این حیطه کاری تماما بر عهده من هست و من تمام تلاش خود را می کنم که مشکل شما را رفع کنم» و بسیاری جملات دیگر استفاده کنید تا به مشتری سمت و سو بدهید که او تنها نیست و همواره از وی حمایت خواهد شد.

با اهمیت ترین جملات رای جذب مشتری

از جمله اشتباهات رایج در حیطه مشاغل خدماتی از قبیل فروشندگی این است که اغلب اوقات مشتری پس از پایان خرید به حال خود رها می شود. بسیار ضروری است که همواره از جملات سپاسگزاری در پایان خرید برای جذب و حفظ مشتری استفاده کنید.

درست است که نیاز مشتری توسط شما حل شده است ولی این امر هم ضرورت دارد که مشتری از بین تمامی مراکز خدماتی موجود، مرکز شما را انتخاب نموده است بنابراین این عمل او شایسته تقدیر است. اما از جمله بخش های دیگر که نیاز به استفاده از جملات زیبا برای جذب مشتری دارد، بخش انتقادات و شکایات می باشد که اشتباه در این بخش و عمل غیر منطقی در آن باعث کاهش یا حذف مشتریان شما خواهد شد. لذا لازم است که در انتخاب جملات خود برای پاسخگویی به شکایات مشتریان نهایت دقت را بکنید و حتی گاهی اوقات ممکن است جملاتی را برای این شرایط از قبل آماده کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.6 پاسخ
 1. Avatar
  افضل گفته:

  ادب، شیوه ی بیان و خوش خلقی از جمله ی مهم ترین ویژگی هایی ست که باید یک فروشنده ی خوب داشته باشد.

  پاسخ
 2. Avatar
  بهنوش باقری گفته:

  باید به این موضوع هم دقت کرد که بیان جملات زیبا فقط کافی نیست حالت چهره ی فروشنده و بشاش بودنش هم اهمیت زیادی دارد

  پاسخ
 3. Avatar
  پورجوادی گفته:

  تبلیغات اینترنتی منظورتون تبلیغ گذاشتن در سایت مختلف هست؟ چطور میتونیم به سایت های مختلف تبلیغ بدیم؟

  پاسخ
 4. Avatar
  س م گفته:

  فقط خواهشا در فروشگاه زیاد دنبال مشتری ها راه نرید که یادمون بره کلا چی میخوایم بخریم!! چرا آخه راه میفتید دنبال مشتری و آزادی عملش رو میگیره و قدرت انتخاب رو میاره پایین

  پاسخ