💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.
تجارت موفق در نمایندگی آراد

تجارت موفق در کارگروه آراد

فردا پنج‌شنبه است. دوباره جلسات هفتگی‌مان برگزار می‌شود و خوشحالیم که دوباره پنج‌شنبه آمد. دیشب آخر وقت با یکی از دوستان جلسه داشتم. به او گفتم خسته‌ام، اجازه دهید بعد از پنج‌شنبه که کمی انرژی گرفتم باز با هم صحبت می‌کنیم. دیروز روز شلوغی بود.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

کسانی که می‌خواهند در طول هفته با من جلسه داشته باشند بدانند که من همیشه قم هستم. قبل از حضور با من تماس بگیرند و به اینجا بیایند ودرباره انتخاب محصول یا شروع به کار و رفع ابهام با من صحبت کنند.

به هر حال فردا هم جلسه پنج‌شنبه را داریم. هر کسی که تا به حال نیامده است، سعی کند تا از این ظرفیت استفاده کند. آن‌هایی هم که قبلا آمده‌اند دوباره بیاند، خوشحال می‌شویم که دوباره تمام دوستان در جمع ما باشند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.


ساختار کارگروه و ساختار تجاری

تعریف جدیدی به کانال ما اضافه شده است که انگار کمی درموردآن گیج شده‌اید. ما یک ساختار کارگروه و یک ساختار تجاری داریم. در ساختارتجاریمان به تمام کسانی که دوست دارند پولدار شوند از طریق برندسازی کمک می‌کنیم تا با شروع برندسازی اینترنتی پولدار شوند. می‌گویم با شروع برندسازی اینترنتی.اگر به فایل دیشب من گوش دهید در آن توضیح داده‌ام که در هر مرحله چه می‌کنیم.

تجارت موفق در نمایندگی آراد

گروه دوم کسانی هستند که به عنوان نماینده ما به ما کمک می‌کنند تا مسیر و پلن و ساختار فکریمان را به همه بشناسانیم. این را در در شهر خودشان به فعالان اقتصادی می‌گویند و آن‌ها را برای همکاری با ما دعوت می‌کنند. این‌ها نمایندگان ما می‌شوند. نماینده‌ها باید برای ورود به ساختار کارگروه به شماره‌ای که در کانال قرار می‌گیرد پیام دهند و منتظر تماس تیم پشتیبانی باشند. این درباره نماینده‌ها و کسانی که می‌خواهند وارد ساختارهای تجاری شوند.

آرادی های موفق

دوستی دیروز از قزوین آمده بود و با او جلسه داشتیم. گفت چرا آرادی‌های ناموفق را معرفی نمی‌کنید. آرادی‌های موفق را هر هفته معرفی می‌کنید،باشد. چرا ناموفق‌ها را معرفی نمی‌کنید؟ گفتم دو دلیل دارد. دلیل اول اینکه آنناموفق به جلسه نمی‌آید که او را معرفی کنیم و دلیل دوم اینکه چرا باید معرفی کنم؟! اگر می‌خواهید بدانید که چه کسانی در آراد موفق و چه کسانی ناموفق هستند فقطیک پارامتر وجود دارد و آن هم میزان برندشدن است. یعنی سن، جنسیت، کدام شهربودن،اینکه چقدر کار تجارت کرده بودید و هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد. فقط پارامتربرندبودن مهم است. برندبودن هم تابع دو چیز است: تعداد مطلب و تعداد سایت. کسانیرا می‌شناسم که خانم هستند و از خانه خود تکان نخورده‌اند و توانسته‌اند ماهی ۳-۴تا ۱۰-۱۵-۲۰میلیون تومان پول درآورند. کسانی را می‌شناسم که آقا هستند و در شهربزرگ زندگی می‌کنند و دارند ماهی ۲۰ میلیون تومان درمی‌آورند. کسی را هم میشناسم که خیلی توانمند است و در مذاکرات بسیار عالی است اما هزار تومان هم درنیاورده چونیک مطلب هم ننوشته است. پس اگر شما یک پارامتر داشته باشید قطعا در آراد موفق می‌شوید؛برند باشید. برای برندشدن هم باید مطلب بنویسید و تعدادی سایت داشته باشید. این دوپارامتر شما را موفق می‌کند.

تجارت موفق در نمایندگی آراد

هر کسی که می‌گوید نه، حضوری به قم بیاید تا مقابل یکدیگر بنشینیم. من با او قرارداد تضمینی می‌بندم که اگر این دو پارامتر را داشته باشد پولدار می‌شود. خیلی ساده است. هر کسی هم که مثال نقض دارد بسم‌الله. شماره من را  که دارید، در کانال همان شماره اول برای من است. اصلا خودم هم که می‌گویم ۰۹۱۲۴۲۹۳۷۵۶٫ هر کسی که می‌گوید نه، با این دو موضوع هم در آراد موفق نشدم یا نمی‌شوم منطق خود را ارائه کند، قول می‌دهم در فایل فردا صبح عذرخواهی کنم.

پس اگر آراد فرد ناموفقی را به شما معرفی نمی‌کند به این دلیل است که چنین کسی را ندارد. آن فرد خود تلاش نکرده است و واقعا مسیری وجود ندارد که بدون تلاش به موفقیت برسد. خود ما داریم اعلام می‌کنیم که تعداد مطلب و تعداد سایت. نمی‌گوییم که در آراد عصای موسی یا اکسیر حیات وجود دارد. شما باید در آراد تلاش کنید . ما فقط تلاش‌های شما را در مسیر درست قرار می‌دهیم تا پولدار شوید. قرار نیست که هر تلاشی پول بدهد. یک کارگر هم خیلی بیشتر از من و شما تلاش می‌کند ولی مسیر اشتباهی دارد. یک کارمند روزی ۸ ساعت کار می‌کند اما مسیر او اشتباه است چون سه میلیون درآمد دارد. ما شما را در مسیر درست قرار می‌دهیم تا پولدار شوید. قرار نیست که ما یک‌شبه به شما پول دهیم. هر کسی که گفت شما را یک‌شبه پولدار می‌کند مطمئن باشید کلاهبردار است. هر کسی گفت بیایید من شما را پولدار می‌کنم، نه خودتان، مطمئن باشید کلاهبردار است. من به شما می‌گویم که شما را در مسیر درست قرار می‌دهم تا خودتان مسیر را طی کنید. پس نپرسید چرا فقط موفق‌ها را نشان می‌دهید. چون فقط باید با موفق‌ها صحبت کرد. امیدوارم که فردا همه شما را ببینم و مثل هر هفته یک پنج‌شنبه خوب را پشت سر بگذاریم.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.5 پاسخ
 1. Avatar
  فریبرز اصغری گفته:

  سلام من اطلاعات اولیه خودم جهت هواداری
  ثبت کردم و برای خانم سلیمانی در تلگرام ارسال کردم و نمی دونم آیا ثبت شده است یا خیر
  لطفا اطلاع دهید

  پاسخ