آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
تجارت دامنه

تجارت دامنه به چه معناست؟

یکی از بچه­ ها عصبانی شده در رابطه با این که مهندس، هر دامنه­ای که شما در کانال معرفی می­کنید خیلی سریع خریداری می­شود و چندین نفر هستند که دارند  به لحظه دامنه­ها را می­خرند در حالی که شاید مورد نیازشان نباشد و چه کنیم؟ این سوالی است که تک و تک از من پرسیده می­شود و وقتی هم با این افراد ارتباط می­گیرید که آن دامنه را به شما بدهند می­بینید که خودشان دامنه را ۵۰۰۰ تومان، ۶۰۰۰ تومان خریدند و ۲۰۰ هزار تومان، ۳۰۰ هزار تومان، ۵۰۰ هزار تومان قیمت می­گذارند یعنی چند صد برابر دامنه را به فروش می­رسانند. این صحبت است که آیا درست هست یا نه؟

تجارت همین است. شما شاید خیلی از مسائل را جدی نگرفتید ولی خیلی­ها کارشان تجارت دامنه هست، خرید و فروش دامنه انجام می­دهند. یک دامنه ۵، ۶ هزار تومانی می­خرند و آن را ۵۰۰ هزار تومان می­فروشند یعنی کلی سود می­کنند و همه آن تقریباً سود است. کافیست که در ماه حداقل ۱۰ تا دامنه بفروشند ۵ میلیون برای آن­ها سود دارد یعنی با ۱۰۰۰ تا، ۲۰۰۰ تا، ۳۰۰۰ تا دامنه­ای که می­خرند یک بار سرمایه­گذاری می­کنند و به مدت یک سال تمام آن­ها را به فروش می­گذارند و کلی سود هم نصیب آن­ها می­شود.

حرص نخورید از این موضوع که چرا دیگران راحت پول در می­آورند؟ یک کمی زرنگ باشید، یک کمی حرف­ها را گوش بدهید، یک کم زبل باشید و شما هم می­توانید از کسب و کار خودتان پولدار بشوید. پس این موضوعات برای شما زیاد حاشیه ایجاد نکند، دغدغه شما نشود و از سود دیگران همانطور که ما داریم لذت می­بریم، شما هم لذت ببرید.

فایل صوتی توضیحات استاد زیارکلایی را می توانید در همین قسمت بشنوید.

همچنین بخوانید:  آیا فرصت های کارآفرینی در ایران را درست شناخته ایم؟

آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ