📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
تامین کنندگان کالا

تامین کنندگان کالا و خدمات و مدیریت ارتباط دوسویه

احتمالا اگر بعضی حاشیه‌ها اجازه دهند، کشور رو به آرامش است. کم‌کم نوسانات کم می‌شود، ثبات قیمت ارز یا محصولات را خواهیم داشت و تولیدکننده‌ها و عرضه‌کننده‌ها هم قیمت هایشان را کم خواهند کرد. احتمالا این روزها در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید که مثلا یک برند لبنیات محصول با قیمت ۷۵۰۰ تومانی خود را به پنج هزار تومان رسانیده یا برندهای دیگر تکان‌های ریزی به خود می‌دهند. فکر می‌کنم این هفته را به آرامی پشت سر بگذاریم.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

با توجه به اینکه بازار رو به آرامش است و حس منفی جامعه کم‌کم تغییر می‌کند، سعی می‌کنم بیشتر مطالب آموزشی برایتان بگذارم و کمی از شوخی‌های سرصبح فاصله بگیرم چون دیگر دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد.

تمام آن ناامیدی که تصور می‌کردید دارد تمام می‌شود و باز هم هیچ اتفاقی نیفتاده است و فقط زمان را از دست داده‌اید. پس زمان را بیشتر از این از دست ندهید.

یکی از دوستان که به نمایشگاه شیلات تهران رفته بود، لیست تأمین‌کننده‌های حوزه‌های مختلفی که آنجا حضور داشتند را برای من فرستاد. تقریبا می‌شود ۴۰-۵۰ حوزه خوب در آن نمایشگاه برای کارکردن پیدا کرد.

از تجهیزات استخرهای پرورش ماهی گرفته تا پمپ آب و این دست مسائل، غذای ماهی، قارچ‌ها، سم‌کش‌ها و مسائل مربوط به غذاهای آن‌ها، حوزه کاهنده‌های مصرف آب با توجه به اینکه ما مشکل کم‌آبی هم در کشور داریم و خیلی چیزهای دیگر.

کسانی که می‌گویند تأمین‌کننده نداریم، اگر به یک نمایشگاه بروید خیلی راحت می‌توانید در حوزه‌های مختلف تأمین‌کننده پیدا کنید.

مثلا نمایشگاه بعدی تهران نمایشگاه ورزشی است. قطعا در نمایشگاه ورزشی لباس، کفش ورزشی، ورزش‌های خاصی مثل یوگا، کوه‌نوردی، بیلیارد، مکمل‌های ورزشی و غیره خواهند بود. به یک نمایشگاه ورزشی که بروید می‌توانید بین ۵۰-۶۰ حوزه ورزشی انتخاب کنید و فعالیت داشته باشید.

پس می‌توانید خیلی راحت محصول خود را انتخاب کنید و فکر می‌کنم دیگر بهانه‌ای برای شروع نکردن وجود نداشته باشد.

چه زمانی با تامین کنندگان کالا ارتباط بگیریم؟

یکی از دوستان در جلسه پنج‌شنبه از من پرسید که وقتی به نمایشگاه می‌رویم به تأمین‌کننده‌ها چه بگوییم؟ همیشه به یاد داشته باشید صحبت کردن با تأمین‌کننده فقط یک‌بار امکان‌پذیر است. برای صحبت با هر تأمین‌کننده فقط یک کوپن دارید.

چه زمانی کوپن تان را مصرف کنید؟ زمانی که می‌توانید پول روی میز بگذارید.

بهترین راه صحبت کردن با تأمین‌کننده پول است پس روزی صحبت کنید که می‌خواهید همان لحظه به او پول بدهید.

قبل از آن چه کنید؟ اگر به نمایشگاه می‌روید هیچ صحبتی نکنید و فقط کاتالوگ‌ها را جمع کنید. بیایید تصمیم بگیرید که روی چه محصولی می‌خواهید کار کنید. هر کدام را که انتخاب کردید یک‌بار با یک شماره فیک تماس می‌گیرید و لیست قیمت تأمین‌کننده را از او می‌گیرید. پشت تلفن سعی کنید تا جایی که می‌توانید تخفیف بگیرید و کمترین قیمت را به دست آورید.

بعد چند مرتبه با آن تأمین‌کننده معامله می‌کنید حتی اگر بدون سود باشد. بعد از آن حضوری می‌روید و با او مذاکره می‌کنید.

وقتی که پول همراهتان است و قبل از آن چند مرتبه به او پول داده‌اید. روبروی او می‌نشینید و با او صحبت می‌کنید که در این حوزه فعال هستید.

حتی نمی‌گویید از چه مسیری؛ چرا؟ اگر تأمین‌کننده حرف‌های شما را قبول نکند که هیچ، اگر هم قبول کند فردای آن روز خودش سایت می‌زند و رقیب شما می‌شود. پس به او نمی‌گویید از چه مسیری کار می‌کنید، فقط می‌گویید مشتری دارید و قیمت‌ها را کم می‌کنید و از آن به بعد به سود می‌رسید و می‌توانید در آن حوزه درآمدزایی کنید.

یکی از دوستان می‌گفت چرا این‌ها را در وویس‌ها نمی‌گویید؟ حتما باید در جلسات حضوری بگویید؟ نه. روزهای قبل کمتر آموزش می‌دادم و سعی می‌کنم که از این به بعد بیشتر آموزش داشته باشم.

آموزش‌ هایی که برای مذاکره و ارتباط با تأمین‌کننده‌ها و کارخانه‌دارها مناسب باشد و عملا کاری کند تا بیشتر بتوانید پول درآورید.

پس اگر می‌خواهید با تأمین‌کننده‌ای مذاکره کنید با این روش پیش بروید. چه تأمین‌کننده آشنای شماست، چه یک کارخانه‌دار باشد، چه گروه‌هایی باشند که در نمایشگاه‌ها شرکت کرده‌اند.

نمایشگاه‌ها هم به طور کلی به این صورت است که اول در تهران برگزار می‌شود و بعد تقریبا همان نمایشگاه به شهرهای بزرگی مثل مشهد، تبریز، شیراز و اصفهان منتقل می‌شود.

فقط یک استثناء در حوزه صنعتی وجود دارد. مثلا اگر در حوزه دستمال‌کاغذی یا کنسرو فعالیت داشته باشید،

در اینجا می‌توانید از اکسلی به نام اکسل تأمین استفاده کنید که در این اکسل تأمین تقریبا اسم اکثر شهرک‌های صنعتی کشور وجود دارد و می‌توانید از آن برای پیداکردن کارخانه‌دارهای سراسر کشور استفاده کنید و با آن‌ها ارتباط بگیرید. ممکن است شما در حوزه آرد فعالیت داشته باشید. می‌بینید که ۴۰۰ کارخانه آرد وجود دارد و می‌توانید تأمین‌کننده‌های مختلف را در سراسر نقاط کشور پیدا کنید.

پیدا کردن تأمین‌کننده دغدغه زیادی نیست. دو سه ماهی تبدیل به دغدغه شده بود چون نوسان وجود داشت. تأمین‌کننده می‌گفت که اگر نفروشم برایم بهتر است و بیشتر سود می‌کنم. اما إن‌شاءالله این نوسانات تمام می‌شود و این تفکر و دیدگاه از تأمین‌کننده‌ها هم برداشته می‌شود و به راحتی می‌توانید کارهایتان را انجام دهید.

برای شروع کارتان می‌توانید با مشاوران و اساتید سیستم در ارتباط باشید. می‌توانید حضوری به دفتر قم تشریف بیاورید و علایق و توانمندی‌ها شما را بررسی کنیم و بهترین محصول را به شما پیشنهاد دهیم تا خیلی راحت پول به دست آورید.

یکی از دوستان قم فکر می‌کنم اوایل شهریور کار خود را شروع کرد، هفته گذشته به من پیام داد که تا الان چهار تن در آن حوزه‌ای که کار می‌کند فروش داشته است. پس خیلی زود می‌توانید جواب بگیرید. اینقدر منتظر نمانید.

من علیرضا شعبانی، قائم‌مقام مجموعه آراد هستم و اگر سوال یا ابهامی دارید چه حضوری در دفتر مرکزی یعنی قم و چه به صورت تلفنی در خدمت تان هستم.
دیگر منتظر هیچ چیز نباشید و تلاش کنید.

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

 

💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتس اپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.
📅 برنامه پخش زنده سه شنبه ۲۹ بهمن
ساعت ۱۴ قرعه کشی روزانه - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۵ آرادی های موفق - خانم یزدان پناه و آقای روحانی
ساعت ۱۶ نحوه پیگیری مشتریان - آقای نوروزی
ساعت ۱۷ محصولات پر درآمد - استاد زیارکلایی
ساعت ۱۸ پول و تبدیل ارزها - استاد نظام پرور
ساعت ۱۹ انتخاب محصولات همپوشان - خانم محمودی
ساعت ۲۰ آنالیز محصولات در صادرات - آقای روحانی
📺️ پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ