آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
بهترین کسب و کار در شرایط فعلی هم تجارت است

بهترین کسب و کار در شرایط فعلی هم تجارت است

در ابتدا عذرخواهی می‌کنم بابت اینکه چند روزی نبودم و هفته پیش تقریبا سیستم کارمان به طور کلی نیمه‌ تعطیل بود و خیلی ضعیف کار می‌کردیم. می‌دانید که متأسفانه درگیر مراسم ختم و خاکسپاری و چنین مسائلی بودیم و درگیر بودیم. این هفته به شرایط عادی بازگشته‌ایم. دیروز تقریبا فایل‌های کانال قرار گرفت و کلاس ال ام اس تشکیل شد. جلسه آنلاین را خود من تشکیل دادم. تقریبا به شرایط عادی برگشتیم. طبیعی است که کارهای عقب‌افتاده‌ای داریم اما نهایتا تا یکی دو روز آینده در شرایط کاملا عادی خود خواهیم بود.

این هفته پنج‌شنبه، جلسه را برگزار خواهیم کرد. کسانی که قصد دارند به قم بیایند حتما در جلسه شرکت کنند. جلسات قم را به هیچ عنوان از دست ندهید. ۱۳-۱۲ هفته آن را تشکیل داده‌ایم، یک هفته نبودیم و إن‌شاءالله دوباره جلسات را برگزار خواهیم کرد. این درباره جلسات، هفته گذشته و برگشتن شرایط عادی به سیستم ما بود.

جدیدا یک سوال را زیاد از من می‌پرسید. نظر ما درباره بورس چیست؟ نکته اولی که وجود دارد این است که من اطلاعات زیادی درباره بورس ندارم و از نظر اقتصادی درباره بورس ترجیح می‌دهم به خودم بی‌سواد بگویم.
تخصص من در تجارت است و در بورس تخصص خاصی ندارم. اما به طور کلی بورس هیچ‌وقت حوزه پرسودی نبوده است. پر از ریسک است و بالا و پایین دارد و حوزه‌ای است که پول شما خیلی در آن تأثیرگذار است. به نوعی سرمایه‌گذاری است. شما سهامی را می‌خرید و رشد می‌کند. در ابتدای کار خرید می‌کنید.

در تجارت که صحبت می‌کنیم، سرمایه اولیه نمی‌خواهد. همه می‌توانند این کار را انجام دهند. اما اگر همه با یک یا پنج میلیون وارد بورس شوند، فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی برایشان بیفتد. پس درباره بورس نظر ما منفی است. ما فقط درباره یک شغل صحبت می‌کنیم و آن تجارت است.

بهترین کسب و کار در شرایط فعلی هم تجارت است

شغلی که از قدیم بوده است. همیشه پولدار ها در آن حضور دارند و همیشه هم پرسود بوده است. پس همیشه درباره شغل‌ها نپرسید. بورس سرمایه می‌خواهد. مغازه‌داری رابطه است بین سرمایه‌ای که می‌خوابانید و پولی که به دست می‌آورید. کارمندی یعنی تا آخر عمر خود را محدود کردن و غیره.
پس نظر ما درباره همه شغل‌ها ثابت است و تنها یک شغل را تأیید می‌کنیم. آن هم تجارت است.

کسانی که می‌خواهند وارد تجارت شوند، سرمایه ندارند اما می‌خواهند پول خوبی به دست آورند می‌توانند با ما در ارتباط باشند. این کار اصلی، مسیر اصلی و موضوعی است که آراد همیشه درباره آن صحبت می‌کند. پس ما یک مجموعه کاملا تجاری هستیم.

همچنین بخوانید:  نکات طلایی قانون تجارت

نکته بعدی اینکه چرا به فایل‌ها کامل گوش نمی‌دهید. خیلی جالب است. هفته پیش یکی از دوستان به من تبریک گفت. پرسیدم از چه بابت تبریک می‌گویی؟ گفت در فایلتان از دوستان تشکر کرده‌اید. حتما داماد شده‌اید که دوستان در مراسمتان شرکت کرده‌اند. خیلی حرف بد و عجیبی بود! به فایل‌های کانال گوش دهید. فایل‌هایی که در کانال می‌گذاریم، کتابی و دانشگاهی و بی‌کاربرد نیستند. تک‌تک فایل‌ها در کار و مسیر و زندگیتان تأثیر می‌گذارد.
مثلا من فایلی درباره ارتباط با مشتری و پاسخگویی به او گذاشتم. یک مسیر و حرف کاملا کاربردی بود. پس اگر می‌خواهید با ما کار کنید و قصد دارید تجارت کنید و پول درآورید سعی کنید حتما به همه فایل‌ها گوش دهید و هیچ فایلی را از دست ندهید.

من علیرضا شعبانی، قائم‌مقام مجموعه آراد، هستم و از امروز تمام دوستانی که سوال دارند می‌توانند با من در ارتباط باشند و سوالات خود را بپرسند. موفق و مؤید باشید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.


آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ