🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
بدترین روش پولدار شدن خوبست یا بهترین آن؟

بدترین روش پولدار شدن خوبست یا بهترین آن؟

در این آموزش می‌خواهم درباره بدترین روش پولدار شدن صحبت کنم. همیشه حرفهایی زده‌ایم درباره اینکه بهترین روش‌های پولدار شدن چه چیزهایی است و چطور می‌توانیم از این روش‌ها پول درآوریم. گاهی اوقات هم باید جور دیگری به کسب‌وکارمان نگاه کنیم تا بتوانیم متوجه شویم که بدترین روش‌هایی هم وجود دارد. فرض کنید من امروز می‌خواهم پولدار شوم. روش‌هایی را که می‌توانم به عنوان بدترین روش‌های پولدار شدن در نظر بگیرم چه هستند؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

بدترین روش پولدار شدن کارمندی ست

اول از همه “کارمندی” است. اگر شما کارمند جایی باشید، بدترین حالت برای پولدار شدن شما وجود دارد. باید آنچنان سخت کار کنید که اگر شانس بیاورید بین میلیون‌ها نفر به یک مقام و پست بیشتری برسید. چقدر باید تلاش کنید تا بتوانید در مقام و جایگاهی که به دست آورده‌اید حقوق خوبی بگیرید. شانس بیاورید و مجموعه‌ای که وارد آن شده‌اید برای شما موفقیت به همراه داشته باشد و درآمد خوبی به دست آورید. از طرفی کس دیگری اصطلاحا زیرآب شما را نزند و کس دیگری بد تو را نخواهد.
شانس بیاورید و آن مجموعه خصوصی باشد یا مجموعه دولتی باشد که پارتی و شانسی در آن داشته باشید تا بتوانید بین همه این آدم‌ها بالا بروید. همه این‌ها به کنار، اگر کسانی که با شما کار می‌کنند، کارمندان و همکارانت، به خاطر این مسئله بدترین برخوردها را با شما نداشته باشند. باید سختی و خفت زیادی بکشید. باید الکی از خیلی از رؤسا تعریف کنید تا بتوانید نظر آنها را جلب کنید و پست بهتری بگیرید. از این بدتر هم وجود دارد برای پولدار شدن؟ البته خیلی وقت‌ها هم ممکن است نشوید.

خیلی نادر و کم، اما شدنی است. نمی‌توانیم بگوییم کارمندی نداریم که پولدار شده باشد. داریم کارمندی را که پولدار شده است، چه خصوصی و چه دولتی. به هر علتی؛ پست و مقام خاصی گرفته‌اند. حقوق‌های میلیونی دارند. زد و بند کرده‌اند. کارهای مختلفی کرده‌اند تا توانسته‌اند این کار را انجام دهند. چقدر ریسک کرده‌اند. بعضی از این‌ها به خاطر همین ریسک و کاری که می‌کنند ممکن است جایی گیر بیفتند و بابت کارشان محاکمه و محکوم شوند. باید وجدانشان را بفروشند تا بتوانند درآمدهای نجومی به دست آورند و رشد کنند. باید بتوانند پولها را مخفی کنند تا این کار را انجام دهند. می‌تواند یکی از روش‌های پولدار شدن باشد اما واقعا بدترین روش است.

بدترین روش پولدار شدن کارمندی ست

کمی به خودمان نگاه کنیم و ببینیم که دنبال چه چیزی هستیم. دنبال این هستیم که از بدترین روش‌های پولدار شدن، پولدار شویم یا از بهترین روش‌های پولدار شدن به پول برسیم؟ عزت‌نفس خود را نگه دارید. دنبال بدترین روش‌ها نباشید. دنبال بهترین روش‌ها باشید تا بتوانید موفق شوید. نمی‌گویم که کارمندی بد است اما واقعا پولدار شدن از مسیر کارمندی بدترین روش پولدار شدن است.

دوستانی که می‌خواهند حرکتی در زندگی خود ایجاد کنند و دوست دارند برنامه‌ای برای زندگی خود داشته باشند و از بدترین روش‌ها پولدار نشوند، روی تلگرام به من پیام دهند. شماره من روی اطلاعات کانال و سایت وجود دارد. پیام دهند، با هم صحبت می‌کنیم تا بتوانیم کارشان را شروع کنیم. کمک کنیم تا از بهترین روش‌ها پولدار شوند، نه از بدترین روش‌ها. موفق و مؤید باشید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد نظام پرور می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

مشاور تجاری و برندسازی

فایل صوتی توضیحات استاد نظام‌پرور، مدیر توسعه کسب‌و‌کار و مشاور امور صادراتی گروه شرکت‌های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ