📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

این گروه ها از مردم با آراد به جایی نمی رسند.

خیلی از کسانی که به تازگی با آراد آشنا شده اند و در جو آرادی ها هستند شاهد این موضوع می شوند که علاقه عجیب و غیرقابل تصوری در آرادی ها نسبت به مجموعه وجود دارد و برایشان سوال پیش می آید که آیا این سخنان واقعیست و آیا واقعا همه کسانی که با آراد کار کرده اند موفق شده اند؟

مسلم است همه کسانی که با آراد کار کرده اند موفق نشده اند اما همه ناموفق ها یک سری خصوصیت های مشخص و ثابتی داشته اند که ما در طول سال ها تجربه به این رسیده ایم و هر کسی که این شاخصه ها را نداشته موفق شده است.

حال برای اینکه شما بفهمید با آراد موفق می شوید یا نمی شوید ما برایتان این خصلت ها را بیان می کنیم.

به طور کلی ۴ گروه با آراد به هیچ نتیجه ای نمی رسند و اگر هم با ما همکاری کنند پولشان را هدر داده اند و زمان و انرژی شان بر باد رفته است.

دسته اول کسانی هستند که یک سری باورها و اعتقادات در درونشان شکل گرفته و هیچ متن و کلام و صحبتی نمی تواند آنها را تغییر دهد و این گروه بر عقاید خود محکم ایستاده اند و اجازه هیچ تغییری را به افکار خود نمی دهند.

از آنرو که آراد اولین و مهمترین دلیل فقر یا ثروتمند نشدن گذشته مردم را باورهای غلط شان می داند پس بر خود لازم می داند تا ابتدا تفکرات را تغییر دهد و اگر شما در زمره کسانی باشید که تفکر خود را تغییر ندهید پس یقینا با آراد به جایی نخواهید رسید.

دسته دوم کسانی هستند که در گذشته خیلی از این و آن ضربه خورده اند به طوری که دیگر هیچ محلی برای اعتماد کردن به غیر خودشان برایشان باقی نمانده و به هر فرد یا گروه جدیدی که برخورد می کنند با دید حقه بازی و فریب و نفاق به او می نگرند و اصلا باور نمی کنند که ممکن است در این جهان فرد خیرخواهی مانده باشد تا آنها را کمک نموده و به راه خوبی برساند.

چون از اصلی ترین شاخصه آرادی های موفق اعتماد کردن به مجموعه و سخنان و راهنمایی های آن است این دسته نیز توفیقی در آراد نمی یابند چرا که همواره با دید شک و تردید به ما و سخنان ما می نگرند پس با ما راه به جایی نخواهند برد.

دسته سوم غرق شده های شبکه های اجتماعی و معتادان فضای مجازی اند که تمام سخن هایشان مبتنی بر کلام های لایکی است و گمان می کنند خیلی روشنفکرند.

این دسته به دلیل اینکه باورهای خود را متعالی ترین باور در جهان می دانند و فکر می کنند عقلشان خیلی فهمیده و سایر مردم نفهمند دچار یک عجب و تکبر درونی گشته اند و در نظرشان حق همانست که خود فهمیده اند و چیزی جز فهم آنها فهم نیست و کارهایشان همواره حالت نمایشی دارد تا در شبکه مجازی به اشتراک بگذارند.

اگر روزی به کوه می روند برای این نمی روند که از کوه لذت ببرند بلکه برای آن می روند تا عکسی بگیرند و برای دنبال کنندگانشان به اشتراک بگذارند.

همواره در حال تهیه خوراک برای شبکه مجازی خود هستند تا کسانی را که آنها را دنبال می کنند گمان کنند او خیلی فهمیده، باکلاس، با شخصیت و انسان است.

از کمک کردن به مردم می گویند در حالیکه هیچ کمکی خودشان نمی کنند.

از دستگیری پیران سخن می گویند در حالیکه هیچ پیری را دستگیری نکرده اند.

از آزادی حرف می زنند در حالیکه با اعمال و رفتارشان آزادی خیلی ها را محدود کرده اند.

صحبت اصلی شان انسان بودن است در حالیکه رفتارشان با خرگوش و موش و سگ و گرگ و امثال اینها شباهت بیشتری دارد.

حتی نزدیکانشان تصدیق می کنند که انسان نیستند و چون دستشان پیش نزدیکانشان رو شده است در فضای مجازی می گردند تا غریبه ها را مجاب کنند که خیلی انسانند چرا که دیگر حنایشان پیش خودی ها رنگی ندارد.

و باز چون از اصلی ترین نصایح آراد دور شدن از فضای مجازی و انس گرفتن با فضای حقیقی است این دسته راه به جایی نمی برند چرا که آنان در فضای مجازی شاخ هستند و در فضای حقیقی ارزش چندانی ندارند و دیگران برایشان احترامی قایل نیستند و تجارت یک فضای حقیقی است و این ها در فضای حقیقی به جایی نمی رسند و نمی خواهند هم برسند چرا که با شاخ بودن خود در فضای مجازی لذت می برند.

دسته چهارم کسانی هستند که خدا را قبول ندارند و یا ممکن است خدا را قبول داشته باشند اما کتاب خدا، پیامبرش و خاندان پاکیزه شان را قبول ندارند و اگر هم قبول دارند در حد حرف است و چون با کلامشان آشنا می شوند نمی پذیرند و انکار می کنند و کار خودشان را می کنند.

به این دلیل که بسیاری از نظریات آراد مبتنی بر دریافت هایی از قرآن و سنت پیامبر و اهل بیت اوست این دسته به مشکل عجیبی می خورند و انکارشان شدید و دوری شان از آراد همچون دوری کسی است که با شیری مواجه شده و اینچنین از آراد می گریزند.

این چهار گروه نه تنها با آراد به جایی نمی رسند بلکه کینه و بغض عجیبی هم از آراد در قلب هایشان می ماند و به سرعت یا در مرور زمان از ما خداحافظی می کنند.

این متن را نوشتیم تا اگر در خود چنین خصلت هایی را سراغ دارید یا به آراد وارد نشوید و یا اگر وارد می شوید ابتدا تغییر کنید سپس وارد شوید.

و خدا ما و شما را به آرزوهایمان برساند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.45 پاسخ
 1. Avatar
  ابوالفضل حسنی گفته:

  سلام
  ان شاءالله خداوند به حق این ماه مبارک به مجموعه آراد (مدیریت و پرسنل) توفیق و برکت و سلامتی عطا کند که ما را با اصول درست تجارت و اخلاق تجارت به سبک اسلامی اصیل آشنا کرد.
  یقینا کسانی که با آراد همسو نباشند یا وارد نمی شوند یا خیلی زود مسیرشان را جدا می کنند.

  پاسخ
 2. Avatar
  سعیده گفته:

  سلام وقتتون بخیر، بازهم از خدا سپاسگذارم که در این ابهام ها و بیراهه ها با مجموعه آراد آشنا شدم، وگرنه معلوم نبود سرنوشتم چه می شد، خدایا کمکمان کن. با آرزوی بهترین برای مجموعه آراد و همکاران آرادی.

  پاسخ
  • Avatar
   شعیب دهقان گفته:

   با سلام
   ما انسان ها از نصیحت شدن زیاد خوشمان نمیاد. نصیحت کننده باید دلسوز باشه. خدا را شکر که در آراد این دلسوزی وجود داره

   پاسخ
 3. Avatar
  نیره آشوری گفته:

  سلام
  واقعا آراد، نعمت بزرگی است که اگر کسی از دست بدهد و یا شکرگذار این نعمت نباشد، در قیامت هیچ عذری از او پذیرفته نمی شود چرا که هم مسیر ثروتمند شدن را نشان داده، هم مسیر خدا پرستی و زندگی سالم و هر آنچه یک انسان، برای رشد در ابعاد مختلف نیاز دارد، یکجا در آراد وجود دارد.
  ممنون از ریاست محترم آراد، بابت راه اندازی این مجموعه بزرگ و قدرتمند.

  پاسخ
 4. Avatar
  جواد همتی گفته:

  سلام
  شاید این حرفها برای کسانیکه تازه وارد آراد شدند و شناختی ندارند، تند باشد. ولی بواقع برای من ثابت شده هست که آراد مجموعه ای بی نظیر از هر بابت می باشد و نعمتی هست که اگر شکرگزارش نباشیم خدا از ما میگیرد.
  بسیاری از مجموعه هایی هستند که در فضای مجازی راهکارهایی میدهند که بظاهر خوب است ولی در عمل چیزی جز فروش یک سری کتاب و سی دی و فایل نیست و در واقع خودشان را ثروتمند می کنند.
  اگر قصد آراد درآمد زایی برای خودش بود مطمینا اینطور صریح بیان نمی کرد و مثل بقیه مجموعه ها با حرف های انگیزشی بفکر سود خود بود.
  امیدوارم قدر این محبتها و رهنمودها رو دانسته و پیرو کسانی که خود راه های موفقیت را طی نموده اند، باشیم.

  پاسخ
 5. Avatar
  حسین صالحی گفته:

  سلام
  خدا را شکر که مجموعه آراد آشنا شدم و از تمام عوامل مجموعه خصوصا جناب رئیس و اساتید به خاطر زحماتشان تشکر می کنم.
  بله از زمان ورود به آراد بسیاری به از باورها و اعتقادات من نسبت به عوامل مختلف تغییر کرده است و فکر می کنم آراد تنها مجموعه اقتصادی باشد که مسائل اقتصادی را از طریق قرآن و احادیث بررسی می کند و به مباحث اخلاقی و رشد عقل تاجران توجه می کند.
  همواره موفق و سربلند باشید

  پاسخ
 6. Avatar
  شی ما موسوی گفته:

  و برگی از درخت نمی افتد مگر به خواست و اراده ی خداوند…

  اگر به اتفاقات و نشانه هایی که در مسیر زندگی در پیش روی ما قرار می گیرند، کمی عمیق تر و کمی ریز بینانه تر دقت کنیم شاید بهتر بتوانیم قدر دان نیکی ها و اصلاح کننده ی بدی ها باشیم.
  فرصت در این مجموعه بودن، نصیب هر کسی نمی شود و فرصت ماندن و بهره گیری از دانش آن ها نیز، نصیب کمتر کسی می شود و خوشا به حال آن شخصی که با دید باز و علم قرآن آشنایی داشته باشد و سپاس گزار این فرصت شود و بدا به حال شخصی که نا سپاسانه و طلبکارانه، گمراه تر از قبل، این فرصت طلایی را از دست بدهد.
  آراد: مکانی ست که به شان آدمی و ذات و فطرت انسانیت ارج می دهد و احترام می گذارد و چه در ظاهر و چه در باطن، آنچه را که سبب خیر و سعادت است را بدون کم ترین چشم داشتی در پیش رو ی اهل اخلاق و ایمان قرار می دهد. اگر این جا هستیم و یا کم ترین کلمه ای راجع به این مجموعه به گوش مان خورده است بدانیم که در پس آن، قطعا دلیلی نهفته است. به راحتی و کوته بینانه از کنار آن نگذریم چرا که گاهی اوقات از دست دادن یک سری موقعیت ها به بهای از دست دادن یک عمر فراغت بال و اندیشه ی ناب تمام می شود.

  پاسخ
 7. Avatar
  فاطمه یوسفی گفته:

  با سلام
  اوایل آشنایی با آراد ممکن است بسیاری از آدم ها دچار این اشتباه بشوند که این شرکت نیز مانند دیگر شرکت ها فقط به فکر منافع خود است اما با مروز زمان و آشنایی بیشتر متوجه می شوند که نه فقط در جهت ثروتمند شدن مشتریان خود و بهبود اوضاع اقتصادی کشور کار می کنند بلکه در راستای افزایش انسانیت و ایمان و اعتقاد مردم نیز قدم برمیدارند و اخلاقیات و دلسوزی از ویژگی های برجسته ی این مجموعه است.

  پاسخ
 8. Avatar
  فرشید یوسف پور گفته:

  سلام و وقت بخیر
  حرفهای تند همیشه از زبان کسانی نشر پیدا میکنه که خیرخواه هستند؛ وگرنه کسی که طالب جذب اکثریت باشه، میدونه که چطوری چرب زبونی کنه و روشنفکری به خرج بده که بیشترین حجم از اقشار جامعه رو به سمت خودش بکشونه
  به شخصه تا الان مجموعه ای مثل آراد ندیدم که تصمیم اصلیش این باشه که اول شخصیتها رو تخریب کنه و بعد بسازه. تخریب شخصیتی که در چندین و چند سال زندگی شکل گرفته و کار کردن روش سخته
  تاجر نیازمند یک شخصیت والا و ممتاز هست؛ شخصیتی که بتونه در مواقع بحرانی تصمیمات غلط نگیره و صبور باشه و مستعد و پرانرژی برای ادامه کار. نه اینکه تا پِخی میشنوه خالی میکنه و کاسه کوزه ها رو بهم میریزه و همه پلها رو خراب میکنه
  آراد روی شخصیتهای تاجر شدن کار میکنه؛ چراکه تاجران بزرگ، از شخصیتهای بزرگشون به این موفقیتها رسیدن

  پاسخ
 9. Avatar
  ابوالفضل موشانی گفته:

  ما به این فکر نمی‌کنیم که افکار مان را باید عوض کنیم و برای همین نمی فهمیم
  که فکر های ما اشتباه است

  پاسخ
 10. Avatar
  امیر کریمی گفته:

  سلام و احترام
  آراد برخلاف مجموعه های دیگر سخنان اش تند و تخریب کننده هست و با اکثر افکار مردم منطقی نیست و با چرب زبونی و با هدف جذب کردن دیگران به خود نیست. همانطور که یاد گرفتیم تند سخن گفتن یکی از ویژگی های قرآن هست و می بینید که قرآن با مخاطب خود تند صحبت می کنند و می فرماید اکثر انسان ها چهارپایانی هستند بلکه گمراه تر. اگر هر سخنرانی این گونه سخن بگوید قطعا هیچکس دورش جمع نمی شود.
  و خدا را بابت وجود آراد شکر میکنم و امیدوارم روز به روز بزرگتر و بزرگتر شود.

  پاسخ
 11. Avatar
  مرضیه مبارکی گفته:

  واقعا همینطوره و افراد زیادی وارد مجموعه آراد برندینگ میشن و همه بطور یکسان از امکاناتی که در اختیارشون قرار داده میشه بهره مند میشن اما فقط عده ای پیشرفت میکنند و به جایی که دلخواه مجموعه و خودشون هست میرسن…
  این متن کاملا واضح علت این امر رو مشخص میکنه..

  پاسخ
 12. Avatar
  فاطمه ولی پور گفته:

  سلام
  آراد یه مجموعه ای که حواسش به تمام خانواده اش هست و براشون کلی زحمت میکشه یسری از آدم ها از این فرصت استفاده میکنن و به موفقیت میرسن
  ولی یسری از آدم ها هیچ تلاشی نمیکنن و دلشون میخواد راه صد ساله رو یه شب برن و این غیر ممکن
  پس با تلاش و کوشش و هم فکری به جایگاه بزرگ میرسیم نه به تنهایی
  سعی کنیم برای رسیدن به آرزو هامون تلاش کنیم .

  پاسخ
 13. Avatar
  فرزاد کامیاب گفته:

  سلام
  خدا رو شکر می کنم که خداوند من رو بواسطه سبب هاش با این مجموعه آشنا کرد و این مجموعه رو سبب و حجتی قرار داد تا در این تاریکی ها به سمت حقیقت راهی پیدا کنیم و معرفتمون نسبت به معارف دین خدا، پیامبر و ائمه اطهار بیشتر بشه، هرچند هنوز راه بسیاری در پیش داریم… هر کس با مجموعه آراد همراه باشه و به سخنرانی ها وآموزش ها گوش فرا بده، یاد بگیره و عمل کنه هم دنیا رو داره و هم آخرت… از خدا می خوام توفیق هر چه بیشتر بده تا شکرگزار این نعمت باشیم…

  پاسخ
 14. Avatar
  فهیمه قاسمی گفته:

  دقیقا همینطوره وقتی کسی اعتقاداتش بر خلاف مجموعه باشه بعد از مدتی از مجموعه میره
  خدا خیرتون بده که باعث شدید از مسیر گمراهی به مسیر درست هدایت بشیم و ان شالله توفیق این رو داشته باشیم که تو این مسیر درست آلودگی و کثیفی های درونمون رو پاک کنیم
  من خودم زندگی الانم و بیرون اومدن از گمراهی مطلق خودم رو مدیون مجمعه هستم و از خدا میخوام روز به روز موفق تر و بزرگ‌تر و پویاتر باشید🙏🏻🌹
  خدا رو شکر میکنم از خدا میخوام توفیقش رو داشته باشم که همیشه شکرگذار تمام محبت های بی دریغ شما بزرگواران باشم

  پاسخ
 15. Avatar
  فاطمه فغانی گفته:

  سلام احترام خدمت بزرگان آراد

  از قدیم گفتن دوست می گریاند و دشمن می خنداند

  شاید این جمله برای خیلی ها قابل درک نباشد اما

  این جمله به خوبی در مورد آراد صادق است افراد

  زیادی با آراد آشنا می شوند و هزینه های خرد و

  کلانی می کنند عده ای با تعداد کمی محتوا سودهای

  خوبی می کنند و عده ای با وجود هزینه های سنگین

  به رضایت دلخواه نمی رسند این به این خاطر است

  که خدا مقدر نکرده عده ای را ثروتمند کند و از آن

  طرف افرادی را ثروتمند می کند …ثروتمند شدن

  قطعا شاخصه هایی دارد که اگر مردم را از صد در نظر

  بگیریم بیشتر از۸۰درصد به آن جایگاهی که

  میخواهند نمی رسند شاید از این آمار ۱۰درصد موفق

  به ثروتمند شدن شوند.

  نتیجه می گیریم همانطور که خدا افرادی را ثروتمند

  نمی کند به دلیل عدم همان شاخصه هایی است که

  آراد هم علاقه ندارد آن افراد را بزور ثروتمند کند چراکه

  خیلی از افرادیکه وارد می شوند بدون توجه به حرفا

  عمل میکنند ودر آخر منجر به شکست شان می شود.

  پاسخ
 16. Avatar
  حانیه قاسمی گفته:

  سلام
  وقتی قوانین و شرایط رسیدن به هدف در آراد مواردی باشد که بعضی افراد آن را رعایت نمی کنند و یا شرایط را ندارند مسلما به هدف مقرر شده هم نخواهند رسید
  چون لازمه رسیدن به هر هدفی علاوه بر تلاش
  رعایت کردن دستورالعمل هاست

  پاسخ
 17. Avatar
  طیبه عراقی گفته:

  گروه دوم اگر این متن رو بخونن می تونن به راحتی تصدیق کنند که بله چون ضربه خوردن به هیچکس حتی آراد اعتماد ندارند
  اینها در ایام بودن خودشون هم مثل میوه ای گندیده، کسی که بهشون نزدیک بشه رو فاسد می کنند
  گروه سوم قطعا بهشون بر می خوره اما در دل می دونن که واقعا جزو غرق شده ها هستند
  گروه چهارم هم اونهایی که قطعی قبول ندارن به این عدم پذیرش خودشون واقف هستند
  اما آن دسته از گروه چهار که گمان می کنند قبول دارن
  اینها به نظر مدت طولانی تری با آراد می مونند؛ ممکنه خیلی هم نزدیک بشن اما آخرش میرن و مثل سیلابی کوچک، تعدادی از خار و خس ها رو هم با خودشون می برن
  ولی از این بین، گروه اول به نظر سخت میاد که خودشون رو جزو دسته خودشون به حساب بیارن
  چون آنچه بهش اعتقاد دارن رو جزو بدیهیات می دونن و تصور می کنند که باید همه به اون مسئله پایبند باشند
  مردی رو تصور کنید کور و کر و لال! که قاطر خودش رو بهترین مرکب میدونه و “بهشت” براش همون قاطر هست که دست بر قضا این قاطر دستش لنگه و عیبش آشکار
  ولی از نظر مرد بدیهی باشه که نشانه قاطر خوب، دست لنگ هست
  و این مرد، چشم ها و گوش هاش بسته است…
  به حقیقت که انسان به توان خود قادر به تغییر نیست
  و به توان خود قادر به خواهش تغییر نیست
  باید براش بخوان تا خواهش تغییر و تغییر براش رقم بخوره
  خداوند نعمت بزرگ آراد رو جلوی ما گذاشت
  تا دست های ما رو بگیره و در حالیکه نابینا و ناشنوا و لال بودیم، با خون دل خوردن مرکبی راهوار رو به ما نشون بده
  و به حقیقت از نعمت ها بازخواست خواهیم شد
  “و خدا ما و شما را به آرزوهایمان برساند.”
  الهی آمین

  پاسخ
 18. Avatar
  مهدی قرائی گفته:

  سلام و عرض ادب
  دسته اول که خودشون رو دانای کل میدونن که تکلیفشون کاملا مشخصه و احتمالا خودشون رو در ضمره پیامبران و عالمان و دانشمندان میدونن. این دسته قطعا خودشون واسه ثروتمند شدن راهکار دارن و امکان نداره اشتباهی انجام بدهند. کبر و غرور هم که اصلا برای این دسته تعریف نشده پس به راه خودشون ادامه بدهند و…
  اما گروه دوم که اتفاقا گروه کمی هم نیستند و همیشه از اینکه کلاه سرشون رفته گله مند هستند و به کسی نمیتونند اعتماد کنند این گروه در واقع همان گروه اول که دانای کل بودن هستند و به دلیل اینکه فقط به عقل ناقص خودشون تکیه کردند و از وجود راهنما و مشاور بهره نگرفتند و باختند همه عالم و آدم رو مقصر نادونی خودشون میدونن و کوچکترین تقصیری رو متوجه خودشون نمیدونن این گروه هم چون کماکان در جهل خودشون غلیظ هستند باز به راه خودشون ادامه بدن…
  گروه سوم فرصتی برای کار و زندگی ندارن و تمام دغدغه و ذهنشان تایید شدن و لایک شدن تعریف شنیدنه و اگر یک مجموعه بهشون بگه این جای کارت غلطه بهشون بر میخوره و ذهن روغن فکرانه این افراد مخدوش میشه این گروه اصلا به سمت آراد نیان و به شدت در دنیای مجازی و لایک دار خودشون غرق بشن و به راه خودشون ادامه بدن…
  و اما گروه چهارم که بیچاره هایی هستند که اصلا راهی رو برای اینها نمیشه متصور بود و قطعا آراد اصلا دوست نداره همچین افرادی بهش نزدیک بشن این گروه هم به مسیر جهنمی خودشون ادامه بدن…
  سخنان این مقاله شاید برای خیلی از افراد سنگین بیاد و این فکر رو بکنند که چطور یک مجموعه اقتصادی به جای اینکه به دنبال جذب حداکثری و کسب ثروت باشه اینطور داره افراد رو از خودش دور میکنه، اما توجه داشته باشید کار کردن با افرادی که جزو این چهر دسته نیستند همیشه برای آراد برندینگ برکت داشته و به لطف خداوند آراد هر روز داره قوی تر ثروتمند تر میشه چون مسیر آراد به هدایت ریاست عزیز و استفاده از کلام خداوند متعال و معصومین علیما السلام راهی جز این نمیتونه باشه.
  در پایان آرزو میکنم تمامی ناخالصی ها پاک بشه و من و همه دوستانم بتونیم کثیفی ها رو از وجودمون پاک کنیم
  آمین یا رب العالمین.

  پاسخ
 19. Avatar
  لیلی محمدی گفته:

  سلام

  آراد چهار حرفی دوست داشتنی زندگی ماهایی که بهش دل سپردیم
  صادقانه اش اینه که نمیشه عاشق آراد نبود

  و البته هم نمیشه خود به خود خواست تغییر کرد
  تمام طول زندگی چند ساله آدم فکر میکنه که راهش درسته، آدمای اطرافش درستن، زندگیش و اهدافش و رویاهاش درستن، یهو کاملا اتفاقی متوجه میشه سبحان الله همه اش غلط کامل بود، غلط به تمام معنا و به فضل خداوند با درست ترین حقیقت عالم به لطف آراد آشنا میشه و این چهار حرفی دوست داشتنی مسبب انقلاب ذهن و زندگیت میشه

  اینجاست که نمیتونه دیگه عاشقش نباشه

  میدونید تازه وارد ها به نظرم شماها باید اجازه بدید بشنوید و ببینید و گوش بدید و بهش خوب فکر کنید، چون اگر اون بالایی مقدر کرده باشه به تغییر براتون، کاملا یهویی همه چیز زندگیتون عوض میشه
  قبلا هر افرادی براتون عزیزترین بودن، جاشون رو میدن به آدم هایی که اصلا از گوشت و خون شما نیستن، شاید هزاران کیلومتر هم ازتون فاصله داشته باشن، شاید سال ها بگذره و حتی نتونید ببینیدشون چه برسه به اینکه باهاشون صحبت کنید و یا بشنویدشون اما ته قلبتون روز به روز عزیزتر میشن و عزیزتر
  میدونید همه چی دست ما نیست واقعا، حقیقتا نیست
  این یک واقعیته که حتی منکرترین آدم زمین هم بهش میرسه
  همه چی دست یکی دیگه است
  و قشنگ ترین اتفاقی که تو آراد برای آدم میفته اینه که باور میکنه از ته دل که اون بالایی بر تمام اراده ها اراده اش چیره است.
  وقت دلتنگی، وقت یاس، وقت سختی، وقت دلخوری، وقت عذاب، وقت نداری، وقت دارایی، وقت عصبانیت، وقت شادی، وقت سپاسگذاری، وقت شکر، وقت ناسپاسی تنها اونه که صدای عمق قلبت رو میشنوه و اگر از ته دلت راستشو بهش گفته باشی حواسش بهت هست فقط کمی زمان میخواد و صبر
  میدونید همه ما میدونیم که جنس آراد از جنس نوریه که به زندگی هامون تابیده شده و مرامشم عین مرام همون خانواده است. همه چیش قهرش، آشتیش، پشتیبانی بی دریغش، دلخوریش، شادیش، دوست داشتنش، نفرتش
  از دید من شبیه ترینه بهشون
  و چقدر جای شکرش باقیه که شکر همین نعمت رو ما آرادی ها بگیم.
  وقت اشتباه، تنبیه ها اینجا راحت نیست، اما آدم رو میسازه شاید بعضی اشتباهات باعث بشه که حسرت یه چیزایی تا روزی که زنده ای تو دلت بمونه و دیگه فرصت جبران برات دست نده اما بازم ته دلت امیدی هست که همه چی دست خداست که بر همه عالم دانا و تواناست.
  وقت تشویق ها اینجا تشویق بی نظیره و ته شادی رو به قلبت میاره
  حتی وقت دلتنگی ها از ته دل حس دلتنگی رو حس میکنی

  به نظرم ارزشش رو داره که یه مدت بیخیال هر چی که باور دارید بشید و فقط بخونید و گوش بدید و فکر کنید
  اگر خدا خواست تو همین مدت از گذشته تون خداحافظی میکنید و اگر هم خدا نخواسته بود براتون برمیگردید به قبل و این وسط هیچی رو از دست نمیدید.

  ولی اینو بدونید آشنایی با آراد یه اتمام حجته اونی که لج کنه فردای اون دنیا برای خودش وبال بیشتر خریده و کارش سخت تر میشه

  برای این چهار حرفی دوست داشتنی زندگیم بهترین خیر ها و بزرگترین خیر ها رو از خداوند بزرگ میخوام
  و برای آرادی ها هم همینطور و امیدوارم خداوند خیری که به لطف خدا برای ما خواست برای شما هم بخواد.

  پاسخ
 20. Avatar
  فرزانه چراغی گفته:

  افرادی که تازه با آرادبرندینگ آشنا میشن، مسلما اولین هدفشون اینه که در کسب وکارشون موفق بشن
  موفقیت در کسب و کار تابع رفتار خود ماست
  اگر مثل گروه اول خود رای باشیم و حاضر نشیم خودمون تغییر بدیم.
  اگر مثل گروه دوم به همه چیز و همه کس بی اعتماد باشیم.
  اگر مثل گروه سوم درگیر حواشی و خودنمایی باشیم.
  اگر مثل گروه چهارم …
  نه تنها در مجموعه آرادبرندینگ بلکه در زندگی هم به توفیقی نخواهیم نرسید.
  هر کار و تجارتی مشکلات و موانع خاص خودش را دارد، اما اگر در مسیری که پیش گرفتیم، راهنما داشته باشیم، راهنمامون درست انتخاب کنیم و بپذیریم طبق راهنمایی های راهنما حرکت کنیم، موفقیت در کسب و کار حتمی ست.
  بنابراین نباید ناامید بشیم و با اولین لغزش، تصمیم به بازگشت بگیرید.
  آرادبرندینگ دوس داشتنی ان شاالله همیشه پایدار باشی🌹

  پاسخ
 21. Avatar
  زهرا هاشمی گفته:

  سلام
  اراد برخلاف مجموعه های دیگه دارای هدف ، نظم مشخصی هستش
  اراد یک مجموعه یا بهتر بگمم یک خانواده هست
  خیلی ها وارد اراد شدن وسری رفتن چون اعتقاداتشان فرق داشت
  اراد بیشتر از خودش فکر خانواده اش هستش و خیلی ها وارد شدن با کمترین دارای و با کمک خداوند و مجموعه اراد بهترین کسب درامد را دارن
  مجموعه اراد یک راه برای راهنمای و کمک ادم هاست برای تجارت ولی تلاش آدم ها هم مهمه
  نکنه مهم اراد اعتقادات و دلسوزی مجموعه هست که مطمئن هستین هزینه ای که کسب میکنین حلال هستش

  پاسخ
 22. Avatar
  سیده زاهده بشارتی گفته:

  مجموعه آراد یکی از تجربه های خوب زندگی من محسوب می شود که در طول همین مدت کم تجربه های خیلی زیادی رو نه تنها در کار بلکه در زندگی شخصی و معاشرت و ارتباط با افراد و … کسب کنم
  و ماندن در آراد و موفق شدن با مجموعه آراد دارای یکسری قواعد و قوانین است که با رعایت همان ها می توانیم موفقیت های تازه را در کار و حتی در زندگی کسب کنیم و همچنین سعی کنیم تا جز این چهار دسته از افراد در اجتماع و زندگی نباشیم

  پاسخ
 23. Avatar
  جمشید دیانتی گفته:

  با سلام
  به طور دقیق و کامل داخل متن خیلی زیبا این چهار گروه توصیف شده است پس تمام افرادی که با آراد آشنا باید فکر و افکار گذشته خود را کامل خالی کنند و همراه با آراد قرار گیرند و خود را از این چهار گروه دور کنند تا بتوانند موفق و سربلند در طول مسیر باشند امیدوارم که تمام افرادی که آشنا می شوند در این گروه ها قرار نداشته باشند و هر چه زودتر کار خود را شروع کنند که در بهترین مسیر قرار گرفته اند و همیشه خداوند این مسیر را دائم جلوی پای شما نمی گذارد پس استفاده کنید
  ممنون باتشکر

  پاسخ
 24. Avatar
  موسويان گفته:

  سلام
  تو طول مدت ۴،۵ ماهی که با اراد همکاری کردم نتیجه ی مثبتی از این همکاری دیدم وبنظرم باید مدت زمان بیشتری بگذره تا بتونم کامل تو این حیطه اظهار نظر کنم.

  پاسخ
 25. Avatar
  نگین اصغری گفته:

  خدا برای انسان ها راهنمایانی بر روی زمین گذاشته ولی حیف که انسان حاضر به اعتماد نیست.بیشتر مردم این زمانه افرادی با یک چشم بر روی صورت هستند که فقط نقاط منفی و اتفاقات بد را میبینند و زمانی اعتماد میکنند که دیگر فرصتی برای پیشرفت وجود ندارد.تمامی انسان ها جذب فضای مجازی شدند که مردمان اسم و تصویری دروغین در آن گذاشته و آنها را دنبال میکنند ولی به جهان حقیقی خود و پیرامون خود نگاهی نمی اندازند تا با واقعیت اصلی این دوران رو به رو شوند
  کسانی که با آراد پیش رفته و موفق میشوند در ابتدای کار اعتقادات پوچ گذشته را بیرون ریخته و تصمیم و مسیر درست را انتخاب کرده و به نیت و هدف این کار که جز، گفته و سنت خدا و پیغمبر نمیباشد فکر نمیکنند

  پاسخ
 26. Avatar
  فائزه معظمی گفته:

  سلام
  از نظر من هر کسی برای موفق شدن در مسیر زندگی وقتی طبق یک برنامه خاص پیش میره میتونه موفق بشه،(ثبات) اصلی ترین نیاز برای داشتن یک زندگی موفق است،تمامی ما باید یک سری عقاید و ثبات رفتاری داشته باشیم که از درست بودن آن مطمئن باشیم…
  با عقاید درست و همسو شدن با آراد میتوان به زندگی خود نظم داد.

  پاسخ
 27. Avatar
  سجاد دارابی گفته:

  با سلام
  قطعا آراد برای کسانی که به حرف های بزرگان آراد گوش دهند و عمل کنند نفع های دنیایی و آخرتی زیادی به همراه خواهد داشت من از اینجا از بزرگان آراد جناب رییس و مهندس قربانی و مهندس شعبانی و مهندس تالیا و مهندس نظام پرور تشکر می کنم که زندگی خیلی از ما قدیمی ها را متحول کرد.

  پاسخ
 28. Avatar
  فائزه سادات میرعبادی گفته:

  ۱-ورودی های ذهن از طریق چشم و گوش و حلقه ۵ که شامل دوستان و خانواده و اشنایان هست از کودکی تا به الان ما رو شکل میدهند.پس باید مراقب ورودی های ذهن باشیم..تغییر خیلی سخته.چون تکرار یک موضوع بصورت خودآگاه ناخوداگاه مارو شکل میده.مثلا آبشار بخاطر حرکات مکرر و استمرارش باعث میشه حتی سنگ سخت هم سوراخ بشه و تغییر شکل بده..پس تکرار یک موضوع مثبت و استمرار داشتن بصورت خودآگاه میتونه به تغییر ما کمک کنه
  ۲-بعد از اطمینان حاصل کردن از راهنما هم مسیر بودن مهمه نه اینکه کار خودمون رو انجام بدیم..
  ۳-حتی موبایل گوشی و صفحات مجازی مارو کنترل میکنه مثل افرادی که ۲۴ ساعته سرشون تو گوشیه افراد از فضای حقیقی گریزان اند و افکار به مرور زمان تغییر میکنه و تبعات بدی رو به همراه داره
  ۴- فرق گفتار با عمل، به زبان تصدیق میکنیم ولی در عمل نه

  پاسخ
 29. Avatar
  محمد اولادی گفته:

  خدا را شکر میکنم که امروز در این مجموعه هستم و عقایدم و راهم هم مسیر بزرگان این مجموعه است که با مهربانی و دلسوزی به ما کمک می کنند و از خداوند می خواهم تا به همه آرادی ها سلامت ببخشد تا مسیر خود را پر قدرت ادامه دهند.
  با تشکر.

  پاسخ
 30. Avatar
  سمانه محمدی گفته:

  سلام واقعا همینطوره. جامع و کامل بود. خدا کمکمون کنه از این دسته افراد نباشیم. بنظر من این افراد نه تنها در آراد بلکه در سایر مقوله های زندگی هم موفق نخواهند بود.

  پاسخ
 31. Avatar
  فریده محمودی گفته:

  سلام و عرض ادب
  آراد نعمت بزرگی است که خداوند به ما داده و ان شالله که قدردان آن باشیم
  شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
  ان شالله ما از شاکران باشیم

  پاسخ
 32. Avatar
  زهرا بازرگانی گفته:

  سلام
  ممنونم
  این از خوبی های عجیب آراد هست که اینقدر شفاف همه چیز رو می گه. تمام کسانی که می خواهند با آراد کار بکنن، پول های درشتی اماده کرده اند که با آن تجارتشان را با آراد شروع بکنند.
  اگر حتی لحظه ای سود و مسائل مالی برای آراد مهم بود هرگز نباید این متن روی سایت می رفت.
  چون بیشتر این مراجعه کنندگان جز این ۴ دسته هستند.
  اما مشخص است که سرنوشت همراهان آراد برایش اهمیت بیشتری دارد.

  پاسخ
 33. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام
  من نکاتی رو در آراد آموختم که از هیچ کدام از اساتید دانشگاه یا بزرگان زندگی ام به من نیاموخته بودند.
  من با آراد مواردی یافتم که سالها در جستجوی آن بودم.
  پایدار باشید و مانا جناب رئیس بزرگوار و مهندس قربانی عزیز و اساتید محترم.
  با تشکر

  پاسخ
 34. Avatar
  علی خوانساری گفته:

  واقعا خوندن این متن و درک اون باعث میشه صفت جوانمردی و معرفت رو به وضوح لمس کرد.
  خیلیا هستن که آراد رو متهم به این موضوع میکنن که آراد فقط به فکر پوله.
  البته اگه به واقع هم بهش نگاه کنی باید همین طور باشه.
  چرا که از یک شرکت تجاری چیزی جز پول و اعتبار انتظاری نمیره.
  اما این متن به خیلیا نشون میده اگه به واقع فکر میکنید که موفق نمیشید یه نگاه به خودتون بندازید صفت های بالا رو در خودتون جستجو کنید.
  اگه این صفات در درونتون وجود داره و قصد تغییر خودتون رو ندارید وارد آراد نشید.
  این یعنی خیرخواهی و جوانمردی در عین قدرتمندی

  پاسخ
 35. Avatar
  مصطفی گفته:

  سلام من تازه به این مجموعه وارد شدم و هیچ اطلاعاتی ندارم فقط به کمک نیاز دارم تا بتونم روش کار در سایت رو بلد بشم

  پاسخ
 36. Avatar
  سارا کیمیایی گفته:

  این جمله “با شیری مواجه شده و اینچنین از آراد می گریزند.” خیلی با حال است.

  پاسخ
 37. Avatar
  انصاری گفته:

  سلام واقعا حرفها ومطالبی که تواین سایت مطالعه کردم وبهم امید داده تاحالا توعمرم هیچ جا ندیده ونشنیده بودم.ازخدای خودم متشکرم که یهویی این راهو بهم نشون داد.میدونید من تازه وارد این مجموعه شدم اصلا ازوقعی بودنشم هیچ اطلاعی ندارماما اینو میدونم که با مطالعه این مطالب خیلی طرز تفکرم عوض شده همین الانم احساس میکنم پولدارشدم.مرسی از همتون..

  پاسخ
 38. Avatar
  احسان دهقان گفته:

  سلام من با نظرات بیشتر دوستان موافق هستم
  چون خودم وضعیت مالی خوبی ندارم دیدم تنها راهی که میشه از بی پولی و جهالت ونادانی وبیخبری وتنهایی خود را رها کرد
  و با تلاش کردن وگوش دادن کامل به آموزش های اساتید ویاری خداوندموفق بشیم همینه تصمیم گرفتم در آینده نزدیک به آراد بپیوندم وامیدوارم بعد از این اتفاق جز این ۴ گروه شکست خورده نباشم وبتونم واقعا خودم رو به شکل مثبت تغییر بدم تا موفق بشم و فقط حرف نزنم بلکه عمل کنم

  پاسخ
 39. Avatar
  M.gh گفته:

  😒😒 دسته پنجم هم کسانی هستند که مشاور خوبی ندارند به طوری که فقط تایید الکی میکنن تا شخص رو از سرش وا کنه
  بله اینجوری هم هست لطفا انتقادات رو هم بذارین

  پاسخ
 40. Avatar
  ناشناس گفته:

  خیلی ها جز خدا به هیچ دین و مقدساتی جز انسانیت اعتقاد ندارن، اگر در آراد از ائمه مسلمین و قرآن و … حدیث و سخنی آورده بشه حتما اگر با عقلانیت و منطق تطابق اشته باشد چرا نباید پذیرفت، بنظر من این نوشته که ناباوران با آراد راه به جایی نمی برند درست نیست، بلکه میشه گفت شخص ناباور غیرمنطقی ای که درست و غلط، ضرر و سود خودش رو تشخیص نمیده و کینه متعصبانه علیه دین و … داره نمیتونه همراه آراد باشه.

  پاسخ
 41. Avatar
  ناشناس گفته:

  من جزو سه دسته اول نیستم . بخدا اعتقاد دارم ولی مذهبی نیستم . تا اینجا هم چیز بدی از اراد ندیدم و خوشم اومده از سیستمش . کلا نظر مذهبی هرکس واسه خودش محترم میدونم تا موقعی که کس دیگه ای رو آزار نده . کلا چهارچوب اخلاقی و انسانی دارم حروم نمیخورم و سعی می کنم حق الناس نکنم . یعنی منم از اراد برم ؟

  پاسخ
 42. Avatar
  حسین گفته:

  سلام

  من جز سه دسته اول نیستم . آدم مذهبی هم نیستم . بخدا اعتقاد دارم . چهارچوبی دارم از اخلاق و انسانیت حق الناس و حرام و کلاهبرداری ممنوع . از سیستم کاری آرادم خوشم میاد . به عقاید مذهبی افراد هم کاری ندارم که چه برداشتی از خدا دارند . معتقدم عقاید هر فردی برای خودش محترمه تا جایی که باعث آسیب به دیگران نشه .
  به نظر من میشه تجارت کرد و به نظرات سیاسی یا مذهبی افراد احترام گذاشت مگر اینکه طرف مقابل احترام نگذاره . الان که این مقاله رو خوندم نمیدونم واقعا باید از اراد برم ؟!!!

  پاسخ