💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.
شروع کسب و کار

انتخاب و شروع کسب و کار

در این سرمای زمستان، سفر رفتن کمی سخت است. اما امروز پنج‌شنبه است و دوباره جلسات هفتگی ما در قم برگزار می‌شود. تعدادی از دوستان می‌آیند و آن‌ها را می‌بینیم. آن‌هایی که تا الان نیامده‌اند بیایند، به سرمای آن می‌ارزد. جلسه خوبی است و از خیلی چیزها آگاه می‌شوید.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

احتمالا در روزهای آینده، دفاتر و کارگروه های خود را در شهرهای مختلف راه‌اندازی می‌کنیم؛ باید روی سایت دیده باشید. کار آن‌ها شروع می‌شود. کسانی که آمدن به قم برایشان خیلی سخت است می‌توانند از دفاتر استفاده کنند، اما به هر حال جلسه قم چیز دیگری است. سعی کنید تا جایی که می‌توانید حتما به قم بیایید.

به هر حال امروز پنج‌شنبه است. من تا ساعت ۱۰-۱۱ جواب تلفن می‌دهم و از آن به بعد نه؛ اگر کار یا سوالی داشتید در تلگرام بپرسید بعد از جلسه به سوالاتتان جواب خواهم داد.

سعی می‌کنم اول هفته‌ها برایتان انتخاب محصول بگذارم، بر اساس تأمین‌کننده، و با ملاک ((تأمین)) انتخاب محصول را به شما پیشنهاد دهم. مهندس نظام‌پرور زحمت می‌کشند و در کانال صادرات خود انتخاب محصول را بر اساس قواعد صادراتی می‌گویند. مثلا می‌گویند محصول لوستر در سال اینقدر صادرات دارد پس محصول خوبی است. این هم یک روش خیلی عالی است. سعی کنید اگر بر مبنای صادرات می‌خواهید کالا انتخاب کنید از آن روش استفاده کنید. اگر بر مبنای تأمین می‌خواهید بر اساس فایل‌هایی که من شنبه‌ها می‌گذارم انتخاب کنید. فرقی ندارد. انتخاب کنید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

شروع کسب و کار

انتخاب حوزه فعالیت

دیشب یکی از دوستان می‌پرسید اگر شما بودید چه چیزی انتخاب می‌کردید؟ واقعا اگر من باشم، تأمین را جلوی خود می‌گذارم و بر اساس آن  انتخاب می‌کنم. نگویید الان چه چیزی در بازار خوب است؟ شاید برای من بهترین محصول چرم باشد. چرا؟ چون کارخانه‌های بزرگ چرم از دوستان صمیمی من هستند. اما برای شما شاید بدترین محصول چرم باشد چون هیچ کسی را در چرم نشناسید. یکی از دوستان پودر سنگ انتخاب کرد چون تأمین‌کننده داشت، اما برای من پودر سنگ اصلا به درد نمی‌خورد.

واقعا بیشتر از اینکه با چه چیزی شروع می‌کنید و چه چیزی را انتخاب می‌کنید این است که انتخاب کنید و کار خود را شروع کنید. چون اگر شما آدم پرتلاش و توانمندی باشید از هر حوزه‌ای که دلتان بخواهد پول درمی‌آورید و هیچ چیزی نمی‌تواند روی شما تأثیر بگذارد.

سعی می‌کنم از فایل‌های شنبه به بعد، روی استفاده از جام ملت‌ها هم صحبت کنم چون کم‌کم جماعه دارد فضای جام ملت‌ها را به خود می‌گیرد و باید از این بستر استفاده کنیم. خواهم گفت که محصولاتی که می‌خواهند فروش داشته باشند چگونه استفاده کنند و محصولاتی که فروشی نیستند (مثل دستگاه‌ها) چه بهره‌هایی ببرند. درباره همه آن‌ها برایتان توضیح می‌دهم.

سعی کنید از فایل‌های آموزشی استفاده کنید، از کلاس‌ها استفاده کنید و از مهم‌ترین آپشن آراد یعنی جلسات حضوری هم بهره ببرید. تحت هیچ شرایطی جلسات قم را از دست ندهید؛ خیلی برایمان مهم‌اند. اگر کاری داشتید در تلگرام پیام بگذارید و هر چه سریع‌تر کار خود را شروع کنید. هیچ کسی به جز خودتان به شما پول نمی‌دهد. امیدوارم آدم‌هایی پولدار، توانمند و بی‌دغدغه باشید که هیچ چیزی برایتان اهمیت نداشته باشد چون توان هر کاری را خواهید داشت.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
سایت شخصی مهندس شعبانی – قائم مقام گروه شرکت های آراد: www.alirezashabani.com

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ