آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ

انتخاب محصول خوب برای شروع تجارت

چنانچه بخواهید در عرصه های مختلف تجاری فعالیت داشته باشید، می بایست یک زمینه تجاری برای خود انتخاب کنید که در اصطلاح به آن انتخاب محصول گفته می شود و اولین سوال برای این امر آن است که من در چه زمینه ای تجارت کنم؟

? شاخصه های انتخاب محصول
▪ علاقه
▪ توانمندی ها و استعدادها
▪ ظرفیت های انسانی و جغرافیایی

? علاقه: اولین و مهمترین شاخصه انتخاب محصول علاقه است چراکه هرکاری سختی های خودش را دارد و از آنجا که پس از مدتی در حوزه کاریتان شناخته و برند می شوید، اگر علاقه نباشد خسته می شوید و ادامه نخواهید داد ولی اگر علاقه وجود داشته باشد، صبر خواهید کرد و برایش تلاش کرده و رشد خواهید نمود.

? توانمندی ها و استعدادها: انتخاب محصول بر اساس توانمندی ها و استعدادها بسیار مفید است چراکه تخصص یکی از معیارهای اصلی در تجارت است و اگر دانش فنی شما در زمینه ای زیاد باشد و از کارتان شناخت داشته باشید، بسیار ساده می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریانتان عرضه کنید.

? ظرفیت های انسانی و جغرافیایی: از این دو ظرفیت برای انتخاب محصول می توانید بسیار استفاده کنید چراکه اگر محصول مد نظر شما توسط یکی از آشناهایتان تولید می شود و یا در منطقه جغرافیایی شما ارائه می گردد، آن محصول می تواند برای تجارت مناسب باشد.

همچنین بخوانید:  آموزش سئو سایت جوملا

آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ