📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

استراتژی بازاریابی صنایع غذایی

در زمینه صنایع غذایی استراتژی بازاریابی می تواند فرصتی را برای افزایش فروش در بازارهای رقابتی فراهم آورد.
هر فعالیت اقتصادی که در زمینه فروش یک محصول فعالیت می نماید در زمینه جذب و افزایش مشتریان خود باید از راه حل هایی استفاده نماید که از جمله می توان به بازاریابی اشاره نمود. این امر می تواند مهم ترین عاملی برای شناسایی یک محصول به مشتریان باشد. اما نکته قابل توجه این امر می باشد که روش های سنتی انجام این امر می تواند بسیار هزینه بر و زمان بر باشد که در جهت کاهش هزینه ها یکی از بهترین راهکارهای پیشنهادی می توان به بهره مندی از روش های نوین اشاره نمود که گوگل در اختیار شما قرار داده است.

بازاریابی صنایع یکی از مهمترین عوامل رونق صنایع می باشد امروزه بازاریابی اللخصوص بازاریابی صنایع برای کسب سود لازم یکی از ملزومات کارخانه جات متعدد و گوناگون می باشد بازاریابی صنایع نیاز به یک متخصص بازاریابی حرفه ای دارد

امروزه بسیاری از شرکتها محصولات خود را با برندهای متنوع به بازار ارائه می کنند. به این ترتیب با افزایش تنوع محصولات و برندهای خود، با گروههای مختلف مشتریان ارتباط یافته و با تعیین جایگاه متنوع برای این برندها، ریسک بهره برداری از یک برند منفرد را کاهش می دهند. بنابراین تنوع محصول یا توسعه برند به معنی استفاده از نام تجاری موجود برای دسته و یا نوع دیگری از محصولات است.

یک بازاریاب خوب باید بداند محصول شرکت و کارخانه ای که برای آن بازاریابی میکند چه امتیازی نسبت به سایر شرکت ها و کارخانجات دارد و از همین عامل برای شناساندن وجه تمایز محصولات شرکت و یا کارخانه خود به مشتریان نسبت به سایر محصولات داشته باشد یک بازار یاب خوب باید صنایع را مورد مطالعه کافی قرار داده باشد .

امروزه هر شرکت و کارخانه ای نیاز به چند بازاریاب حرفه ای جهت فروش محصولات خود در سطح داخلی و حتی جهانی دارد و چنانچه این بازاریابی در سطح جهانی باشد سود آوری آن ده ها برابر خواهد شد چرا که کشور ما دارای منابع غنی است که بسیاری از کشور ها از آن بی بهره اند و بازاریابی برای صنایعی که با استفاده از منابع داخلی تولید می شود یکی از مهم ترین عوامل سود دهی آن است.

از نظر شرکت های گوناگون بازاریابی  یکی از مهمترین عوامل در فروش محصولات صنایعشان  می باشد در این راستا مهندسان صنایع بسیار زیادی جهت فروش محصولات به استخدام شرکت های گوناگون در می آیند و این باعث می شود بخش مهمی از جامعه به کاربازار یابی صنعت های مختلف روی آورند چرا که این کار از پر درآمد ترین کارهاست.