💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت و عضویت در شبکه های اجتماعی

امروز می‌خواهم درباره بعضی از موضوعات جالب روز برایتان صحبت کنم.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

در طول روز تماس‌های بسیاری از شما بابت مشاوره دریافت می‌کنم و صحبت‌ها و سوالات شما را از طریق تلفن پاسخ می‌دهم. برداشت‌های بسیار جالبی از آن‌ها داشته‌ام. مثلا اکثر مردم در ایران و شاید کشورهای دیگر، دیتاها و اطلاعات بسیار بسیار زیادی دارند. هر ایرانی حداقل در پنج کانال مختلف عضو است که اطلاعاتی مانند کسب‌وکار یا موضوعات دیگر از جمله فن‌بیان، سخنوری و همه این‌ها را بیان می‌کنند، تا اینکه در نهایت یا کاری را انجام دهد یا فقط بنشیند و به حرف‌ها گوش دهد.

مضرات عضویت در شبکه های اجتماعی متعدد

نکته این است که همیشه وقتی اطلاعات فراوان دریافت می‌کنید، راستی‌ها و دروغی‌هایی به شما می‌رسد که نمی‌توانید راست و دروغ آن‌ها را بفهمید. همه این اطلاعات باعث می‌شود که یک فرد کاملا سست اراده باشید و نتوانید از جای خود تکان بخورید.

یک مثال بسیار جالبی وجود دارد. اگر این فیلم یا کلیپ را دیده باشید که یک قورباغه را داخل ظرف و روی اجاقی می‌گذارند و با حرارت بسیار بسیار پایین نگه می‌دارند. در مدت کمتر از نیم ساعت این حرارت را آرام آرام زیاد می‌کنند. زمانی که قورباغه متوجه می‌شود حرارت زیر پای او زیاد شده است، سعی می‌کند بپرد اما نمی‌تواند حرکت کند و فلج شده است. حرارت‌های کم درواقع دارد همه‌ی شما را نابود می‌کند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

حرف‌ها را می‌شنوید و بعد نمی‌توانید عمل کنید و شما را ضعیف می‌کند. از آنجا که حرف‌های زیادی شنیده‌اید و بارها سرتان کلاه رفته است، حرف‌های راست هم دیگر حتی در گوشتان شینده نمی‌شود و دیگر همه را دروغ می‌بینید.

توصیه من این است که تمامی کانال‌هایتان را حذف کنید و یک بار دیگر بررسی کنید که چه قصدی از عضو شدن در کانال دارید.

می‌خواهید فقط شنونده باشید؟ چکار می‌خواهید بکنید؟ تصمیم بگیرید. بعد از آن تنها در یک کانال بمانید، حرف‌های آن را بشنوید و اگر خوشتان آمد و خواستید اجرا کنید بمانید و اگر نه آن را حذف کنید و سراغ کانال دیگری بروید. نه اینکه پنج کانال یا بیشتر داشته باشید که به هیچ کدام هم نرسید و حرف‌ها را نصفه نیمه بشنوید.

دیروز یک نفر تماس گرفت و گفت شما با ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید ماهانه ۲۰-۳۰ میلیون درآمد کسب کنید. خندیدم و گفتم: مسیر آن چه بود؟ گفت شما ۵۰۰ هزار تومان می‌دهید و وسیله‌ای را از من می‌خرید -آن وسیله مثلا دانه‌ای ۱۰ هزار تومان بود و باید ۵۰ تا می‌خرید- و بعد باید آن را در کانال‌ها تبلیغ کنید و بفروشید.

از او پرسیدم که آیا می‌خواهی این کار را انجام دهی؟ گفت بله. گفتم فرض کنیم که یک کانال راه‌اندازی شده است و شما باید تبلیغ کنید و عضو بگیرید، درست است؟ گفت بله. محصولی که کار می‌کرد لباس زیر مردانه بود. گفتم مشتری شما کجاست؟

گفت تعدادی گروه و کانال می‌شناسم که می‌خواهم در آن‌ها تبلیغ کنم. گفتم می‌دانی هزینه تبلیغات آن‌ها چقدر است؟ گفت بله. کانالی که خیلی معروف باشد مثلا یک میلیون تومان می‌گیرد و یکبار برایم تبلیغ می‌کند. یک کانال ۵۰۰ هزار تومان و غیره. گفتم روی هم رفته چقدر باید هزینه کنید؟ گفت حدود ۵-۶ میلیون سرمایه نیاز دارد.

گفتم مگر نمی‌گفت فقط ۵۰۰ هزار تومان، در کنار آن به یک سرمایه ۵-۶ میلیونی هم که نیاز داری! به فکر فرو رفت و گفت راست می‌گویی!

من ۵۰۰ تومان جنس را خریده‌ام و حالا جنس‌ها روی دستم مانده است و باید با سرمایه خودم تبلیغ کنم.

سوال دیگری از او پرسیدم. گفتم فرض کنید ۱۰ میلیون تومان تبلیغ کردی و با این پول ۱۰۰ هزار عضو هم گرفتی. آیا این ۱۰۰ هزار عضو می‌خواهند که از شما زیرپوش بخرند؟ چند نفر آن‌ها می‌خرند؟ هر تعدادی که خریده، مگر قرار است چند بار در ماه از شما خرید کند؟

قبل از اینکه کاری را شروع کنید این سوال را از خود بپرسید. چند بار می‌خواهد در ماه از شما خرید کند؟

اینکه همه آن‌ها هم خرید کنند یک توهم است. هر کس که کانال دارد می‌داند که سین‌ها اتفاق نمی‌افتد چه برسد که از آن افراد یا ممبرها پول هم دریافت کند.

فرض کنیم که ۱۰۰ درصد هم از شما جنس بخرند، دفعه بعد کی از شما خرید می‌کنند؟ شما نباید به فکر تک‌فروشی باشید که یک جنس را به یک آدم بفروشید و تمام. این ساختار نیست. ما به این‌ها دلالی و درجازدن می‌گوییم.

هر بار تلاش می‌کنید که عده‌ی جدیدی از شما خرید کنند و مشتری‌های ثابت نخواهید داشت و ساختار ندارید. اینطور نیست که در منزل بنشینید و پول برایتان بیاید.

بهترین کسب‌وکارها آن‌هایی هستند که پول و سودشان تنها با یک تماس تلفنی رقم می‌خورد و نحوه تولید و شرایط حمل‌ونقل این‌ها به شما مربوط نباشد.

آراد برندینگ متخصص برندسازی و کسب درآمد از اینترنت است

وقتی در ایران می‌گردید می‌بینید که کسی یا مجموعه‌ای پیدا نمی‌شود که صفر تا صد قضیه را به شما آموزش دهد. ما در آراد نه تنها مسیر را به صورت رایگان به شما آموزش می‌دهیم، بلکه تمامی بخش‌ها از فروش، تولید و هر چیز را هم رایگان ارائه می‌دهیم.

تنها یک قسمت خرید شروع تجارت، پولی است؛ نه خرید آموزش، خرید سایت‌هایی که بتوانید با استفاده از آن‌ها تجارت خود را رقم بزنید شروع کنید. خرید سایت هم یکبار است و هر روز قرار نیست آن را بخرید.

خوب دقت کنید. وقتی این موضوع را می‌گویم خیلی از شما فکر می‌کنید که آراد برندینگ طراح وب‌سایت است. نه، شرکت آراد طراح وب‌سایت نیست. کار آن تجارت و برندسازی است. ما صفر تا صد کار را بلدیم. کجا می‌خواهید تجارت کنید؟ در شهر خودتان؟ مشتری از خارج و شهرهای دیگر را چطور می‌خواهی پیدا کنی؟ می‌خواهی حضوری و تلفنی تبلیغ کنی؟ می‌دانی هزینه آن چقدر است؟ برای همین است که امروز همه شرکت‌ها شکست خورده‌اند. این کارها هزینه‌های زیادی دارد. چون مسیر را نمی‌دانند پول‌هایشان را از دست می‌دهند.

شما می‌توانید با استفاده از فضای اینترنت خیلی راحت و با حداقل سه میلیون تومان سرمایه کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید که واقعا ماهی ده میلیون تومان سود دهد. آن فرد می‌گفت با ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید ماهی ۱۰ میلیون درآورید. از فلان کانال شنیده‌ام. همه این‌ها دروغ است.

دقت کنید هر کسی که حرف می‌زند قرار است چه چیزی به شما بدهد. می‌خواهد آموزش‌ها و کالاهایش را به شما بفروشد؟ به فرض که فروخت، بعد از آن چه می‌شود؟ بعد شما در آن مسیر راهنمایی و هدایت یا رها می‌شوید؟ شرکت‌های تبلیغاتی، تمام برندهای تبلیغاتی دنیا، صداوسیما، رادیو یا هر بستر دیگری باشد، خوب به روش تبلیغاتی آن‌ها دقت کنید. از شما پول می‌گیرند و بعد رها می‌شوید.

تضمین نمی‌کنند که شما مشتری و فروش خواهید داشت. اصلا فروش و مشتری را بلد نیستند. فرض کنید در روزنامه تبلیغات و مقداری هزینه کرده‌اید. آیا مسئول روزنامه فروش شما را هم تضمین می‌کند؟ می‌گوید نه به من ربطی ندارد. چرا؟

چون اصلا فروش را بلد نیستند. پس این موضوع را کامل درک کنید. بخشی از مسیر را از یک نفر نگیرید و بعد رها شوید.

ما از سال ۹۲ در آراد درباره تجارت صحبت می‌کنیم و صفر تا صد قضیه را آموزش می‌دهیم. پس یادتان باشد که شرکت آراد برندینگ یک شرکت صرفا طراح وب‌سایت نیست. چون طراحان وب‌سایت فقط سایت طراحی می‌کنند. از تجارت هیچ چیز نمی‌دانند.

مانند یک دفتر روزنامه که فقط بلد است آگهی روزنامه بزند. نمی‌دانند که چطور می‌توانید صادرات کنید، مشتری را از کجا پیدا کنید، تأمین‌کننده را از کجا پیدا کنید، چطور قرارداد ببندید، چطور شکست نخورید و غیره.

شما رها می‌شوید.

خوب دقت کنید، بارها تأکید کرده‌ام که اگر می‌خواهید تجارت کنید تماس بگیرید و هر سوالی که در ذهن دارید و هر شبهه‌ای که فکر می‌کنید نمی‌شود و دروغ است را بپرسید.

کسی می‌گفت من ۴۰۰ هزار تومان به یک شرکت پرداخت کردم و آن‌ها گفتند که سوالاتتان را فقط از طریق ایمیل باید بپرسید. گفتم این چه مدل رفتار با مشتری است؟! یعنی مدیر ارشد یک مجموعه را نمی‌شود پیدا کرد و به دروغ می‌گویند خارج از کشور است و فقط از طریق ایمیل ارتباط بگیرید. بعدا کلیپ‌ها و فیلم‌هایی درمی‌آید که نشان می‌دهد آن شخص در ایران است. عزیزان بارها گفته‌ام که فریب نخورید. مگر می‌شود که از طریق ایمیل جواب سوالات تجاری شما را بدهند؟! این دیگر چیست. نمی‌شود.

ما در آراد برندینگ چه من، چه مهندس نظام‌پرور و چه مهندس شعبانی، کامل در دسترس شما هستیم. شماره تماس‌های موبایلمان شخصی در کانال و روی سایت وجود دارد و می‌توانید با ما در ارتباط باشید. در زمینه هر سوال و شبهه و ابهامی که داشتید، مسیر برندسازی و تجارت و شروع آن، اصلا بلد نیستید، تجربه ندارید، تا به حال کار نکرده‌اید، کارخانه و تأمین‌کننده و شرکت تولیدی نمی‌شناسید که به شما جنس دهد، سرمایه‌ای ندارید که به شما جنس دهند، اعتباری ندارید که به شما نسیه بدهد و غیره به شما کمک می‌کنیم تا گام‌به‌گام به سمت موفقیت بروید.

چنانچه تماس گرفتید و پشت خط بودید نگران نباشید. یک پیامک دهید یا در تلگرام پیام بگذارید تا ساعتی را در همان روز برایتان مشخص کنم که بتوانیم صحبت کنیم.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد زیارکلائی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

فایل صوتی توضیحات استاد زیارکلائی مشاور برندسازی گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
 1. Avatar
  اعظم مسلمی پور گفته:

  بنام پروردگار یکتا
  یعنی میشه باور کنیم . واقعا این سرمایه گذاری و تجارت میشه تغییر ودگرگونی رو تو زندگی دید!!….
  واقعیت داره …
  خدای نکرده کلاهبرداری …….

  پاسخ