آموزش رفع خطاهای HTML Improvements

آموزش رفع خطاهای HTML Improvements در وبمستر سایت

آموزش رفع خطاهای HTML Improvements در وبمستر سایت همراه با بررسی انواع خطاهای موجود در HTML Improvements و search appearance در دوره جدید آموزش وبمستر سایت با قوانین مربوط سئو ۲۰۱۸ را هم اکنون دنبال کنید.

در این مجموعه آموزشی به رفع خطاهای سایت از سوی گوگل وبمستر می پردازیم و مانع ناهنجاری ها و جرایم گوگل می شویم. امروز یاد می گیرید که چگونه سئو سایت خود را قدرتمند کنید و خطاهای مرتبط با سئو سایت را رفع کنید. خطاهایی که گوگل آن را بسیار مهم می داند و تا زمانی که نسبت به رفع آن اقدام نشود، به سایت شما در موضوعات جدید جایگاه نمی دهد و شاید جایگاه های قبلی شما را نیز حذف کند.

خطاهای HTML Improvements

هنگامی که ربات های گوگل بر روی سایت شما می خزند، خطاهایی را مشاهده می کنند که مربوط به تکراری بودن محتوا یا عنوان است و گاهاً در صورتی که خلاصه های عنوان دسته یا برچسب را به درستی اعمال نکرده باشید را به عنوان یک خطای مهم یادداشت می کند. در تصویر زیر نمونه ای از این خطاها را مشاهده می کنید.

خطاهای HTML Improvements

آیا کپی مطالب خود در دیگر سایت ها سبب خطا می شود؟

خیلی از افراد فکر می کنند که کپی محتوای سبب پنالتی گوگل می شود و باعث می شود که وب سایت شما از گرفتن جایگاه محروم شود. به نظر شما آیا این باور درست است؟

بله این باور کاملا صحیح است و چنانچه محتوای سایت شما کپی برداری از دیگر سایت ها باشد، گوگل به سایت شما هیچ اعتباری نخواهد داد و محتواهای جدیدتان را هم بی ارزش می داند. ولی آراد یک ترفند تخصصی در این زمینه به کار برده است که با کپی برداری مطالب منحصر به فرد خود در دیگر سایت ها، از پنالتی شدن سایت هایتان جلوگیری می کند و کاری می کند که همه سایت ها همزمان باهم جایگاه نخست گوگل را اخذ کنند. در این استراتژی گوگل شما را به عنوان یک مرجع شناسایی کرده و به همه ی وب سایت هایتان جایگاه ویژه خواهد داد. عیناً مشابه سایت های خبری در ایران.

کپی برداری مطالب سایت

آموزش رفع خطاهای HTML Improvements

جهت رفع خطاهای HTML Improvements میبایست به صورت بررسی کنید که این خطا برای چه موردی است و به چه دلیل گرفته شده است؟ در صورتی که خطای گرفته شده صحیح باشد بایستی نسبت به رفع آن سریعا اقدام کنید. توجه داشتید باشید در هیچ مرحله ای از کارهای روزانه خود، تولید محتوای جدید را تعطیل نکنید و به کار دیگر نپردازید. شما باید در هنگام تولید محتوای جدید نسبت به رفع خطاهای گرفته شده اقدام کنید. در فیلم زیر یاد می گیرید که چگونه خطاهای خود را رفع کنید.