آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ

آراد برندینگ، تفکر درست و تجارت موفق

اجازه دهید قبل از شروع، در ابتدای صحبت‌هایم نکته‌ای را که قبلا هم گفته بودم یادآوری کنم.
فایل‌های ارائه شده توسط آراد برندینگ دو گروه هستند.
یکی فایل‌های آموزشی ست. مثلا می‌گوییم در زمینه فروش دستگاه دست‌دوم چطور کار کنید، بار را چگونه ارسال کنید، برای صادرات چه کنید و غیره. اینها فایل‌های آموزشی هستند. چون بر مبنای تجربه هستند، نمی‌توانید هیچ ایرادی به آنها بگیرید. هر کس که می‌تواند ایراد بگیرد، تنها یک ایراد آن را به من نشان دهد. قطعا ثابت می‌کنم که ایراد از درک شما بوده است، نه از فایل ما.

دوم فایل‌هایی که بر مبنای تفکرات ما است. مثلا فایل روزانه‌ای که من دیروز گذاشتم و با خندوانه مخالفت کردم. این تفکر ما است. درباره تفکر، ممکن است اختلافاتی با هم داشته باشیم که کاملا طبیعی است. هر دو آدمی که کنار هم قرار دهید، از نظر تفکر با هم تفاوت دارند. چرا؟ چون آدم‌ها با هم متفاوت‌اند. ما حاصل تفکراتمان هستیم. وگرنه همگی ۲۴ ساعت زمان داریم، دو دست داریم، دو پا داریم، یک بینی داریم و غیره. پس تفکراتمان باعث می‌شود که اعمال متفاوتی داشته باشیم و نتایج متفاوتی هم بگیریم. کاملا طبیعی است.

درباره تفکرات، من نظر خودم را اعلام می‌کنم. شما آن را می‌شنوید و بعد تصمیم می‌گیرید که طبق آن اجرا بکنید یا اجرا نکنید. یه وقتی می‌گویید این‌ها با تفکراتشان اعمالی را انجام داده‌اند که باعث موفقیت آنها شده است. پس من هم با تفکرات اینها اعمالی را انجام دهم که موفق شوم. این زمانی است که ما را موفق بدانید.
یه وقت هم می‌گویید نه! اینها شانسی موفق شده‌اند پس تفکراتشان مهم نیست.
یک وقت هم می‌گویید که اینها موفق نیستند، پس چرا من تفکرات آن‌ها را اجرا کنم؟
پس ممکن است شما واکنش‌های مختلفی به فایل‌های تفکراتی ما داشته باشید.

اگر گروه سوم هستید، یعنی ما را موفق نمی‌دانید، واقعا برایم سؤال است که چرا فایل‌های ما را گوش می‌دهید؟ یک استوری در اینستاگرام گذاشتم. یک دوست بانمکی داریم که همیشه نمک می‌ریزد! نوشت که چرا خودتان کانال خبری دارید؟؟
گفتم اولا کانال خبری گذاشتم تا منبع حرفم را بگویم.
نکته دوم کانال خبری داشته باشم یا نداشته باشم چون تأثیری از آن نمی‌گیرم و انرژی من را هدر نمی‌دهد مهم نیست. به دیگران گفته‌ام نداشته باشید چون کانال خبری باعث افزایش استرس آنها می‌شود.
نکته سوم، شما که من را قبول ندارید چرا فالو کرده‌اید؟! چرا تمام پست‌ها را چک می‌کنید؟!

اگر بگویید من این تفکر را قبول ندارم پس نباید فایل‌ها را گوش دهید. چون اولین چیزی را که ثابت می‌کنید این است که یک آدم بیهوده‌کار هستید. کسی را که قبول ندارید هم دنبال می‌کنید.
اولین نکته‌ای که مشخص می‌شود این است که شما آدم هرزگرایی هستید. زمانتان هیچ ارزشی ندارد و همه چیز را فالو می‌کنید.

مثل این است که من مخالف دنبال‌کردن امیر تتلو هستم اما خودم او را فالو کنم! اگر می‌گویید این خل است و چرا پنج میلیون فالور دارد، پس چرا خودتان او را فالو کرده‌اید؟! پس این را مدنظر داشته باشید درباره فایل‌های تفکراتی شما مختار هستید؛ یا می‌گویید این حرف را قبول دارم یا می‌گویید قبول ندارم. اگر قبول ندارید گوش ندهید چون ثابت می‌شود که شما آدم بیکاری هستید. بعدا که کسی بشنود به شما می‌خندد!

همچنین بخوانید:  محاسبه سود سالانه در فعالیت های تجاری

اما فایل‌های آموزشی را با دقت گوش دهید. حتما به همه آنها گوش دهید. تقریبا می‌توانم بگویم که هر کسی که به تمام فایل‌های آموزشی کانال ما گوش دهد. با دقت هم گوش دهد؛ مثلا دیده‌ام که فایل‌های ما را پخش می‌کنید و همزمان دارید چت هم می‌کنید! پخش می‌کنید و همزمان راه می‌روید! با این وضعیت نه؛ پخش کنید و با دقت گوش دهید. تقریبا ۹۵-۹۰ درصد تجارت را کامل می‌آموزید. فایل‌های ما کاملا تجربی است.
اگر هم در جایی به مشکل خوردید می‌توانید تماس بگیرید و خیلی راحت معاملات خود را پیش ببرید. مثلا من خیلی وقت‌ پیش گفته بودم که برای هیچ معامله‌ای پای عابربانک نروید. اگر کلاه شما را با این روش‌های تکراری برمی‌دارند به این دلیل است که به فایل‌ها گوش نمی‌دهید. شکرخدا فایل‌های ما رایگان است. پس خود شما مقصرید!

به فایل‌های کانال دقت کنید، آموزش‌ها را یاد بگیرید، از انجام کارهای بیهوده پرهیز کنید و اگر فکر می‌کنید که حرف‌های ما بوی درستی می‌دهد، نمی‌گویم حتما درست است، سعی کنید یکبار به قم بیایید و حرف‌ها را کامل و دقیق بشنوید و کارتان را شروع کنید.

می‌دانم ما ایرانی‌ها عادت داریم که خیلی صبور باشیم. این از صفات مثبت ما نیست، ما را اینطور بار آورده‌اند. مثلا عادت کرده‌ایم برای یک مدرک کارشناسی ۱۴۰ واحد پاس کنیم که شاید بتوان گفت ۸۰-۷۰ واحد آن کاملا نامرتبط است و فقط پاس کرده‌ایم. شما هم فکر می‌کنید که حالا یه مدت در این کانال باشم ببینم چه می‌گویند. ۱۶-۱۵ کانال دیگر هم دارید تا ببینید چه می‌شود. سر جایتان می‌مانید. به این روزگار ادامه ندهید که اگر این کار را بکنید مانند سایر ایرانی‌ها می‌شوید که متأسفانه می‌توانم بگویم ۹۰-۸۰ درصد جامعه از زندگی خود راضی نیستند. تغییری به زندگی خود بدهید. قطعا با تغییر اتفاقات مثبتی می‌افتد.

اگر خواستید تغییر بدهید می‌توانید با من ارتباط بگیرید. اگر خواستید از تفکرات ما بیشتر بدانید می‌توانید با من ارتباط بگیرید. می‌دانید چرا خندیدم؟! چون اگر می‌خواهید تفکرات من را تغییر دهید تلاش نکنید. من از تفکراتم به جایگاهی رسیدم که کاملا از آن راضی هستم. منظورم از من مجموعه آراد است. اما به هر حال حاضرم که درباره تفکراتم هم با همه‌ی شما دوستان صحبت کنم. به هر حال تکان بخورید، با ثابت بودن هیچ اتفاقی در زندگی شما نمی‌افتد.

من علیرضا شعبانی، قائم‌مقام مجموعه آراد هستم و خوشحال می‌شوم که بتوانم به دوستانی که می‌خواهند تغییر ایجاد کنند کمک کنم. موفق و مؤید باشید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

همچنین بخوانید:  چگونگی تحلیل بازارهای صادراتی بر اساس روشهای مدرن

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.


آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ